Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

Na kojim je ovaj drogetinama,niko ne zna

Gavrolini

http://www.polovniautomobili.com/motori/14212448/yamaha-xt-xt-600
Ravno deset godina podmladjen. A ulaganja nema sem da se povremeno zamene pamuène carapar koje drze usise da se ne raspadnu :)

isterivac

Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Gavrolini

Kako je krenulo sa tehnickim placace se fabricki vise neko akrap original

Biker-Boy

Pazi ovog cara, svi na KP-u prodaju ovo govno od rukavice za 1000din ili manje, a ovaj se naso pametan da ih valja za 2190 din  [rofl] [doh] [samoubistvo]

https://www.kupujemprodajem.com/Motocikli-Oprema-i-delovi/Rukavice/rukavice-za-motor-76086912-oglas.htm
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Sto ti cudno, to kao kad je lik prodavao na limundu onaj USB wifi za 2000din i napisao da moze da se krade net sa tim
Neko ko ne zna ce kupiti, nista cudno


VR 46

Убаци ми ровца,па што га продајеш сад а не на зиму?  :violina: [zena]
Twist of wrist!

Gavrolini

Zato sto sam ga celu zimu sredjivao i kupovao delove...drugim recima jer sam bolesni majmun.

VR 46

Ма ја планирам на зиму да купим овако нешто,и све мислим ти ћеш то да тераш преко лета па на зиму да правимо причу  [facepalm]
Twist of wrist!

Gavrolini

Uh koje ti dugorocne planove pravis :) ali nije iskljuceno da ostane kod mene. Zabetonirao sam cenu a sa kupcima se vise na raspravljam. Mogu da dodje ,vide, probaju, pregledaju i kupe. Cim pocnu da kenjaju pokazem gde je kapija i noga u dupe.

MIGE

Citat: Gavrolini poslato 16 April, 2019, 03:00
Uh koje ti dugorocne planove pravis :) ali nije iskljuceno da ostane kod mene. Zabetonirao sam cenu a sa kupcima se vise na raspravljam. Mogu da dodje ,vide, probaju, pregledaju i kupe. Cim pocnu da kenjaju pokazem gde je kapija i noga u dupe.
polako ali sigurno rastes u revoluciju  [rofl]

Gavrolini

Coveka nisam ni upoznao

dzimika

Izgleda da treba tako, kad ima ides niz dlaku ispadnes budala

UFF

https://www.polovniautomobili.com/motori/12588480/honda-crf250l



"Nije u pitanju salon, bez neodlucnih koji dolaze na probnu voznju, za to imate hondinog uvoznika.
Ako vam stanje i cena odgovaraju onda moze da se proba i ako se u voznji ponasa kako treba onda kupujete bez cenkanja ili placate dnevnicu za utroseno vreme i voznju"

VR 46

Citat: Gavrolini poslato 16 April, 2019, 03:00
Uh koje ti dugorocne planove pravis :) ali nije iskljuceno da ostane kod mene. Zabetonirao sam cenu a sa kupcima se vise na raspravljam. Mogu da dodje ,vide, probaju, pregledaju i kupe. Cim pocnu da kenjaju pokazem gde je kapija i noga u dupe.
Брате,од идеје до реализације...  ;D
Twist of wrist!

Gavrolini

Ja kad imam ideju postanem nestrpljiv

UFF

kad si ostao tinejdzer u dusi :D

ЯЭВОЛУТИОН

ja sam provalio da se cesto mesaju malouman i maloletan....
zapravo kupim pre par meseci nekog gsx750e za delove...a pre deset dana kupim jos jednog,,,,sa regularnim papirima ali u jadnom stanju....i pores sve moje muke ja cu kao da od dva napravim jedan i da ga prodam,,,,ko da to moze za neke velike pare da se proda.....jedino neko za kafic da ga uzme....a oni su solventni do mojega.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

Mozda si podsvesno kupio da uzivas u procesu sredjivanja...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr