Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Znaèi "BILI" ipak ¾ivi!!?
jin-jang

Lazic


Gavrolini

Obratiti samo paznju na kojim oglasima je postavljen, to jest lokacija. Pisaj po sirotinji

MIGE



El Jefe

МТ 07 је могао да се купи на акцији за 5500е  ако се добро сећам
Друштво за заштиту од животиња

Taraba

6300 je trenutna cena za nov.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

gox

Ka¾e da je ugradio opreme u vrednosti od 2700 eura. Meni je upravo to zanimljivo u oglasu bilo

Taraba

Ko ga jebe kad je glup :D
Sad ce da ga proda juce.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

idanijel

Trebao je jos 2 felne okaèiti sa strane i par manjerki🙀

Che


ЯЭВОЛУТИОН

pre dve godine drugar prodao besprekoran primerak sa opremom za te pare....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gavrolini

Meni su najjaci ovi sto za probu traze depozit u ceni motora.

idanijel

Vidi ja sam davao motor vecini kupaca,al nije prijatno kad ti motor odlazi sa nekim strancem koji ga nije platio.
Omlati u banderu itd.

Che

I ja sam davao dok mi nije dosao klinac sa kevom da gleda za fazera 600 koji pre toga nije seo na motor.
Naravno cim je seo,  pogurao u nazad 2m i prevrnuo se na sred ulice.
Od tada vise ne. Zajbi radnju. Ovako manje boli glava.

Opcija depozita automatski odjebava voajere i ove sto sutiraju gume.
Jebe mi se da li ce da padne, da ga neko omalti ili da pobegne.

Hattrick

Da li je neko, nekada, realno platio pun iznos motora, jos pre diskusija o ceni, samo kako bi ga probao ?
Nemam pojma, lepo izgleda u teoriji. U praksi nisam bas siguran da se ovakva situacija zaista i dogadja.

Gavrolini

Druze ako padne kupio ga je. Ne mora da mi daje pare unapred uopste.

El Jefe

Ако донесе потврду од Алвировића може да проба без депозита.
Друштво за заштиту од животиња

dzimika

Citat: gox poslato 19 Novembar, 2018, 15:15
Ka¾e da je ugradio opreme u vrednosti od 2700 eura. Meni je upravo to zanimljivo u oglasu bilo

Ugradio je zbog sebe a ne zbog kupca, neka poskida sve sa motora i vrati fabricko a ovo neka prodaje ponaosob, pa radije cu da odem da uzmem nov motor za par stoja vise ili na nekoj akciji za iste pare nego od njega sto bi uzeo polovan, kupim akrapa za 200e-250e i eto, dobijem brutalan zvuk a ostalo svakako pitanje da mi i treba, pogotovo CNC cepovi i ostala cudesa

gox

Citat: dzimika poslato 19 Novembar, 2018, 19:17
Citat: gox poslato 19 Novembar, 2018, 15:15
Ka¾e da je ugradio opreme u vrednosti od 2700 eura. Meni je upravo to zanimljivo u oglasu bilo

Ugradio je zbog sebe a ne zbog kupca, neka poskida sve sa motora i vrati fabricko a ovo neka prodaje ponaosob, pa radije cu da odem da uzmem nov motor za par stoja vise ili na nekoj akciji za iste pare nego od njega sto bi uzeo polovan, kupim akrapa za 200e-250e i eto, dobijem brutalan zvuk a ostalo svakako pitanje da mi i treba, pogotovo CNC cepovi i ostala cudesa

Slazem se u potpunosti. Tako bih i ja uradio. Iznenadjen sam bio mnostvom izmena na motoru.
A sto se tice TDM-a, nema tu preteranog, povisen vizir, nosaci kofera, auspuh...
Sve su to nadogradnje tipicne za ovu vrstu motora