Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Gavrolini poslato 11 Oktobar, 2018, 13:24
Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2018, 11:35
Citat: Gavrolini poslato 11 Oktobar, 2018, 00:48
Realno koliko ga vozis ne treba ti ni agregat u njemu :)

pa vozim ga svaki dan!

po 2-3km do prodavnice i nazad
Pretvaras se u kostu :)

ne brate vec radim, asfaltiram ulicu, sredjujem kontejnere, "zidam" jos 70 kvadrata iza kuce, ko ima vremena da se voza ko debil bez cilja i razloga?

mislim imam ja vremena ali cu onda da zavrsim kao kosta pre ili kasnije tako da hvala ali ne hvala, nisam neiziviljen da MORAM da se vozim svaki dan ;)

bitno je da je tu, moj ispravan i spreman, kad pozelim sednem i vozim gde hocu i koliko hocu a najbolje je kad spojis sa poslom, em uzivas u voznji em napravis pare umesto da ih samo puknes na gorivo :)

megaidiot

Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2018, 20:28ko ima vremena da se voza ko debil bez cilja i razloga?
jao nista lepse nema

Gavrolini

Uff-e pod hitno da se unormalis covece. Jbt poceo si da pucas skroz. Reagujes na svako zezanje kao da je ne znam kakva prozivka a opet na drugu stranu ne ispustas priliku da ponizis koga kod stignes. Uskuliraj malo.

MIGE

Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2018, 20:28
Citat: Gavrolini poslato 11 Oktobar, 2018, 13:24
Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2018, 11:35
Citat: Gavrolini poslato 11 Oktobar, 2018, 00:48
Realno koliko ga vozis ne treba ti ni agregat u njemu :)

pa vozim ga svaki dan!

po 2-3km do prodavnice i nazad
Pretvaras se u kostu :)

ne brate vec radim, asfaltiram ulicu, sredjujem kontejnere, "zidam" jos 70 kvadrata iza kuce, ko ima vremena da se voza ko debil bez cilja i razloga?

mislim imam ja vremena ali cu onda da zavrsim kao kosta pre ili kasnije tako da hvala ali ne hvala, nisam neiziviljen da MORAM da se vozim svaki dan ;)

bitno je da je tu, moj ispravan i spreman, kad pozelim sednem i vozim gde hocu i koliko hocu a najbolje je kad spojis sa poslom, em uzivas u voznji em napravis pare umesto da ih samo puknes na gorivo :)
pare,pare,pare  [dunce]
! No longer available

Kostić

¾alosno je ¹to sam veoma saglasan sa zelenim zubom, ali èoek zbori istinu. samo budala mo¾e da bude kao kosta ;D

Kostić

a i gavra zna ¹ta prièa al ga vi ne razumete, pa sam i sa njim na¾alost saglasan. ok, idem da se ubijem :)

UFF

Citat: Gavrolini poslato 11 Oktobar, 2018, 23:08
Uff-e pod hitno da se unormalis covece. Jbt poceo si da pucas skroz. Reagujes na svako zezanje kao da je ne znam kakva prozivka a opet na drugu stranu ne ispustas priliku da ponizis koga kod stignes. Uskuliraj malo.

pa nit sam se nesto uvredio nit nekog vredjao samo kazem da kad imas nije ti zelja tolka kao kad nemas pa onda ni ne moras stalno

Citat: megaidiot poslato 11 Oktobar, 2018, 21:58
Citat: UFF poslato 11 Oktobar, 2018, 20:28ko ima vremena da se voza ko debil bez cilja i razloga?
jao nista lepse nema

ma jeste to lepo ali vala meni lepse kad znam da tom voznjom pravim kintu pa cu moci posle da se vozim jos vise :D

megaidiot

sverc povezuje i lepo i korisno

Hurricane

...zaradjene pare su samo one koje si potrosio!!!


Rece jedan pijani autor veceras i ja mu se klanjam za to

Ziveo  [cheers]



milomir22

Ja popodne ubih 100 km potpuno besciljno, to mu dodje oko 800 kinti za gorivo, niti sam gde isao, niti koga video, ali jebi ga, bilo mi je lepo. Da dobijem 7 na loto-u, svaki dinar znam gde bi mi otisao.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

megaidiot

Citat: Hurricane poslato 12 Oktobar, 2018, 22:31
zaradjene pare su samo one koje si potrosio!!!
istina.


Gavrolini

Sad sam ga tovario preko vibera. Lik mi ladno posalje fotku saobracajne. Lebtejebo stvarno pise 650ccm i pise belgrada a ne belgarda  i aj sve to ali jbt ovo je xt


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

milomir22

ahaha, ovo je neka za beogradsko trziste only...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

mrle



rboban

A fabricki izduv u drugom oglasu...
Ride It Like You Stole It

Che

Citat: rboban poslato 17 Oktobar, 2018, 11:00
A fabricki izduv u drugom oglasu...

i rt 1200.
Izgleda da se specijalizovao za crvene motore.