Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 1 gost pregledaju ovu temu.

DraganPavlicevic

Mige, ova bela kocka je bila mog sina Luke do pre godinu i po. Sve sam vozio, ali ne¹to takvo ne. Do¾iveo sam da mi kod ubrzanja sva krv ode u mozak tako da sam u jednom trenutku video kao kroz maglu. Prodao je nekome u Pazaru, a ovaj je uni¹tio motor posle nedelju dana. Posle su ne¹to pakovali, a sad vidim evo ga na oglasu.

MIGE

Citat: DraganPavlicevic poslato 20 Avgust, 2018, 11:23
Mige, ova bela kocka je bila mog sina Luke do pre godinu i po. Sve sam vozio, ali ne¹to takvo ne. Do¾iveo sam da mi kod ubrzanja sva krv ode u mozak tako da sam u jednom trenutku video kao kroz maglu. Prodao je nekome u Pazaru, a ovaj je uni¹tio motor posle nedelju dana. Posle su ne¹to pakovali, a sad vidim evo ga na oglasu.
znam,pricao si mi za to..i znam da je prodata za daleko manje novca..pogledaj koliko ovaj trazi  :o


mkt

Ma ovo se neko zajebava hahaha

feelgod

Ovo vredi barem 4500 :)

Zeljkamp

Kontinent je 2800e a na 1.111e. Provereno. ;)
TwinZ Auto & Moto

mkt

Dada i ja sad proverio

dzimika

pa i to je super cena za rd07 :P


Gavrolini

Sve je slagao. Godiste, snagu,tezinu,max brzinu...znaci jebeno jedan podatak nije tacan sem da je ktm :)

Poslato sa RNE-L21 uz pomoæ Tapatoka

icatenej

Pa jbg., ali zato ide 200 i nije za poèetnike :D :D

Nika

Ma ide on 250,nego je slagao da ide samo 200, da se potencijalni kupac ne bi upla¹io u startu...  ;)


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Glava Dole


Biker-Boy

Grom? Sta, nema vise ono "ide ko nevreme" ?  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!


Boban_m


Gavrolini


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?