Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

Citat: Taraba poslato 17 Mart, 2018, 16:31
Ovo za Uff-a i njegovu vukojebinu

https://www.polovniautomobili.com/motori/12032910/honda-crf-250-l


taraba kaznicu te sto si mi izbio pare iz dzepa  [bejzbolka]

i prodavcu koga sam zvao na oglas (koji radi u tehnodromu) sam bio desetar u vojsci  ;D
provozah je malo po ulici na kisi, caskom se dogovorili za cenu i eno je na prikolici upravo, voze je ka meni    [yahoo]

http://s18.postimg.org/63emkfp0p/29342869_10156762229715260_4022528565407907840_o.jpg

mali_zmaj

E jest te sjebo!! Ba¹!!   Ljepota jedna!!!
jin-jang

Boban_m

Cestitam cika Uffe!

Glava Dole


Hattrick

Taman za test po snegu  [thumb_up]

lord_oblivion

Odlièan motor! Èestitam  [thumb_up]
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

bigsheki


Nika

Pa¾ljivo da ga vozi¹ i da menja¹ redovno ulje. I nemoj da ga tera¹ po d¾ombama. Taman dok tebi dosadi, mo¾da ja skupim kintu...
...

U zdravlju da se vozi¹. :)

mkt


Boban_m

Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Odlièan motor! Èestitam  [thumb_up]
Citat: lord_oblivion poslato 19 Mart, 2018, 16:36
Za svoju klasu je krme sa kompromisnim ve¹anjem i veoma izlo¾enom pumpom (vode ili ulja, ne mogu da se setim sad).
Ja sam se veoma brzo ohladio od tog motora.
:P ;D

MIGE


UFF

fala manijaci

ako moze devojcica na ovome da obidje svet mogu valjda i ja a?

! No longer available
! No longer available

Glava Dole

Da obidjes nasip? Mozes :)

mali_zmaj

Ma kad bih imao love,naravno i vremena za eksploataciju,ovaj motoric bi mi legao kao budali samar!!  Kao drugi motor,pored cestovnog!!!

Izgleda da je odlicna masinica!! Svaka cast Uffe,odlican izbor!! Ovi moji offrouderi su se palili na tu Hondicu,ali pare su uvjek prva prepreka!! 
jin-jang

PECA BMW

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2018, 15:00

provozah je malo po ulici na kisi, caskom se dogovorili za cenu i eno je na prikolici upravo, voze je ka meni    [yahoo]


A ja i drugar hteli da idemo da pogledamo :D

Javi utiske !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

megaidiot


Taraba

Citat: UFF poslato 19 Mart, 2018, 15:00
Citat: Taraba poslato 17 Mart, 2018, 16:31
Ovo za Uff-a i njegovu vukojebinu

https://www.polovniautomobili.com/motori/12032910/honda-crf-250-l



taraba kaznicu te sto si mi izbio pare iz dzepa  [bejzbolka]

i prodavcu koga sam zvao na oglas (koji radi u tehnodromu) sam bio desetar u vojsci  ;D
provozah je malo po ulici na kisi, caskom se dogovorili za cenu i eno je na prikolici upravo, voze je ka meni    [yahoo]


[cheers]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

UFF

Citat: PECA BMW poslato 19 Mart, 2018, 21:30
Citat: UFF poslato 19 Mart, 2018, 15:00

provozah je malo po ulici na kisi, caskom se dogovorili za cenu i eno je na prikolici upravo, voze je ka meni    [yahoo]


A ja i drugar hteli da idemo da pogledamo :D

Javi utiske !

pa kupljen kod nas prava km ali na offu, sve plastike sjebao al ko ga jebe, pisacu u pravoj temi :)

Citat: Milos96 poslato 19 Mart, 2018, 20:29
Da obidjes nasip? Mozes :)

dokle si najdalje isao sa svojim motorom?
jesi li izasao van drzave bar?

Glava Dole

#11858
Sprdam se... pa sam si pisao da ti treba tu za okolinu, da istrazujes malo i da ti se ne pucaju neke prevelike pare pa onda uzeo ovaj salonski primerak :D Ne vidim zasto bi obilazio svet na 250cc ako vec imas litru pored njega s kojom ces to moci brze i udobnije? Al ako je stvar avanture onda podrzavam  [thumb_up] Sad treba da se slavi a ne kvari glupostima [cheers] nadam se da kapiras da nisam bio zlonameran i da ti zelim puno srecnih kilometara dok god ti ne dosadi a onda uzmes jos bolji  [cheers] :-*

UFF

ne planiram za sad ali nikad se ne zna i evo da ti objasnim zasto se sa 250 ednuro umesto sa 1000 naked se obilazi svet:

-manje sanse za pad, skupu stetu i povredu, manje snage pa ne mozes da divljas i ako te ponese sto znaci manje sanse da padnes u tudjoj zemlji i polupas se ko picka pa ko zna ko ce da te sastavi i kad i gde ces naci deo za motor (gotova avantura) sa malim i ako padnes njemu nista a i tebi verovatno nista jer je lagan pa nece da ti sjebe nogu

-udobnost na losem terenu, kad nadijes (ne ako) na los put boli te kita imas napred 21 a pozadi 18 felne i mekano ogibljenje plus mozes sam da biras lose puteve i da istraziujes zavucene delove u prirodi (kad sam pratio lazica oko tare po rupama ja na mom nejkedu popizdeo a on na kle-u uzivao)

-rizik od pljacke, manje privlacis paznju sa manjim i jeftinijim motorom (a mogu da ti se lokalci najebu keve da ti uzmu sve ne znas ni grad ni ljude tamo gde se zateknes)

-potrosnja, najveci trosak na takvom putovanju ti je za gorivo a ovaj motor bar trosi duplo manje od druge moje honde, znaci ili cu da se vozim duplo duze ili da proputujem duplo jeftinije (trosi 3l na 100km a ide max 130kmh sto ti ne treba ako ides regionalnim putevima 80-90kmh vise nego dovoljno)

-odrzavanje tj cena delova potrosnih materijala kao i popravke ako ti se na putu desi kvar (kod ovog tesko da ce ista da se desi jer je skoro nov ima 1 cilindar i malo snage znaci i mnogo manje sanse za kvar)

-sustina putovanja nije u tome da sto pre stignes gde si krenuo (jer onda ides avionom) vec da uzivas dok ono traje, a to znaci da je pozeljno da traje sto duze. malo snage te ogranici pa gledas i dozivis oklinu kroz koju prolazis umesto da samo projuris (bio sam motorom do Rima i nazad, nista video nisam uz put, samo se smorio i potrosio gumu, bolje da sam isao avionom, nikad vise na auto put)



ovo je bilo samo sad iz glave, ako ikad odem moci cu jos razloga da ti navedem (ono sto ti ne znas je da sam pred kupovinu zemlje i zidanje kuce imao ozbiljnu dilemu da li da sednem na motor i krenem u nepoznatom pravcu dok ne potrosim sve sto imam ili da resim da ostanem i da se skucim)

inace zajebavaj se slobodno ne ljutim se, samo to treba da mi kaze neko ko je proputovao vise od mene a ne neko ko nije iz ove male drzave motorom ni izasao