Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Al ostatak motora sasvim korektan, ja bih ovo rado posedovao... lako bih prebacio izduv sa svog :)

UFF

ma za tebe je tomos, da ti ide uz bubu

Glava Dole

Vozio sam i to, imao sam automatika nekad, na njemu sam i izucavao mehaniku :) Kad se setim prvog vracanja cilindra uz pomog letve i cekica [rofl] Karike pukle samo tako, rasturao ga 2-3 puta do zadnjeg srafa i farbao, preziveo je jednu full generalnu i par polugeneralni itd... toga se apsolutno ne stidim nego cak i ponosim jer sam od malih nogu krenuo redom i sto se mehanike tice, i snage i kubikaze :) Njega sam kupio bukvalno posle novog skutera ispod cekica(da cuci kao drugi motor) koji mi nije bio zanimljiv jer se nije kvario pa sam hteo nesto i za akanje :) U svakom slucaju sam to prevazisao ali i sad bih radije vozio i tomosa nego nista :) I prestani da poredis babe i zabe, buba jeste tehnoloski iza vremena (trosi i do 10l po gradu a samo 34ks), ne moze da se poredi sa modernim automobilima i nije prakticna, ali jedno je to a drugo zanimljivost auta kao same pojave, puno srce ljubitelja koji je provoza cisto neki krug, vrati u garazu i uglanca. Nebitna buba, inace mnogi oldtajmeri... bas zato i vrede toliko tj. na tolikoj su ceni oni retko dobro ocuvani, zato sto su proizvedeni tad, ocuvani do danas a drugi ne moze da se kupi novcem a tvoj moze odma sutra samo ako se ima dovoljno u novcaniku. I ne poredi babe i zabe.

UFF

taj R1 ne vredi ni za kurac, ne moze ni da se poredi sa tomosom, za tim erom se nijedna riba nece okrenuti jer nije najnoviji model, sve je to serijski i na isti kalup, a tomos kad vozis onda si smeker, znas li bre koliku taj tomos ima emotivnu vrednost? eeeeeee pojma ti nemas

Glava Dole


mi¹ko_kolo

Јеб'о матер ненормалну! За јебену 128-ицу оволике паре!!!
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11608360/zastava-128-skala

srbac

Èovek izgubljen u vremenu. ostade zarobljen u 20 veku !!!!!!!  [pop] 8) 8)

Glava Dole

Zar bas sad u sred drame oko buba? [rofl]

UFF

Citat: mi¹ko_kolo poslato 13 Februar, 2018, 23:15
Јеб'о матер ненормалну! За јебену 128-ицу оволике паре!!!
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/11608360/zastava-128-skala


Citat: UFF poslato 13 Februar, 2018, 20:56
znas li bre koliku taj krs ima emotivnu vrednost? eeeeeee pojma ti nemas

Grof

A motor kr¹ i le¹... najjaèi su mi junaci koji iseku originalni titaniumski auspuh i stave sulundar za kreku  [ludak]

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

bigbad86


Hurricane


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Glava Dole

Stvar ukusa al meni se licno ne svidja taj far i u sustini toliko oble krivine na maskama

Biker-Boy

A na zenskama volis obline a?  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hohštapler

Izgleda kao gsxf koji je izbacio 'leb iz ishrane.
...a to ne mislim kao kompliment.... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

PECA BMW

Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Glava Dole