Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

gane

Emotivna vezanost za 5000e?! I ja sam vezan za moj suzuki i daæu ga 4500e
[ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak] [ludak]

isterivac

Citat: Секси Глиста poslato 26 Mart, 2011, 20:12
Velika emotivna vezanost sa vlasnikom.Pretvara mastu u stvarnost.Stvara zavisnost od adrenalina.Ima dusu a u dusi je bajker.Bogu hvala sto smo bajkeri.

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-cbr-600-f4is-oglas-8376/


Hahaha :D :D :D i zavisris ispod oklopa a on sav od gita, lomi se zajedno sa vlasnikom po nekoliko puta zato su i vezani :D
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Laki-zr

Xaxaxaxa stvarno je teletabis :D

©eki



Laki-zr


cika zuba

[/


UFF


UFF



UFF

Nista osim sto ga to godiste za te pare nema ni preko nigde a vlasnik tvrdi kako je legalan
Dodje mi jos jedan da uzmem!

Gavrolini

Citat: UFF poslato 05 April, 2011, 22:45
Nista osim sto ga to godiste za te pare nema ni preko nigde a vlasnik tvrdi kako je legalan
Dodje mi jos jedan da uzmem!
ne znam gde si ti procitao da on tvrdi da je legalan?? lepo pise "SPREMAN ZA CARINU" a to znaci nesto drugo a ne legalan.


Gašpar

Da mu ponudim 257 mojih klia  ;D ;D ;D ;D


UFF

Citat: Gavrolini poslato 05 April, 2011, 22:55
Citat: UFF poslato 05 April, 2011, 22:45
Nista osim sto ga to godiste za te pare nema ni preko nigde a vlasnik tvrdi kako je legalan
Dodje mi jos jedan da uzmem!
ne znam gde si ti procitao da on tvrdi da je legalan?? lepo pise "SPREMAN ZA CARINU" a to znaci nesto drugo a ne legalan.

A ko kaze da sam to igde procitao?
Nisam procitao vec mi je on rekao kad sam ga zvao

I samo italijanska saobracajna kao jedan i jedini dokument koji on poseduje nikako nije dovoljno da bude "SPREMAN ZA CARINU"  ;)

Gavrolini

Citat: UFF poslato 06 April, 2011, 01:32
Citat: Gavrolini poslato 05 April, 2011, 22:55
Citat: UFF poslato 05 April, 2011, 22:45
Nista osim sto ga to godiste za te pare nema ni preko nigde a vlasnik tvrdi kako je legalan
Dodje mi jos jedan da uzmem!
ne znam gde si ti procitao da on tvrdi da je legalan?? lepo pise "SPREMAN ZA CARINU" a to znaci nesto drugo a ne legalan.

A ko kaze da sam to igde procitao?
Nisam procitao vec mi je on rekao kad sam ga zvao

I samo italijanska saobracajna kao jedan i jedini dokument koji on poseduje nikako nije dovoljno da bude "SPREMAN ZA CARINU"  ;)
SPREMAN ZA CARINU zove onaj motor za koji su pravljeni strani papiri. Nemoj da se iznenadis sto neko preko telegona nece da ti kaze da mu je motor divljak i da je on napravio papire da moze da se carini...jbg ne zna covek ko ga i zasto zove. A da i sve ovo sto pisem sam samo nacuo preko foruma i nikad nisam upoznao ljude koji se bave takvim poslovima :)

mkt


markodjurovic

Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje