Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


UFF

sto?
pa dodaj carinu i prevoz i registraciju i izadje te ko i ovde da si ga kupio
i pitanje je sta im sve ne valja i koliko treba da se ulaze

http://www.polovniautomobili.com/oglas2142034/bmw_f650cs/
http://www.polovniautomobili.com/oglas1525044/bmw_f650gs/

zmiya


mrle

Citat: maki gsxr 1100 poslato 11 Maj, 2012, 15:48
zasto su tako ruzni novi motori,unakazise ih bre nacisto,do 98.god ima lepote i smisla,a ovo na dalje,nedaj boze. bar sto se mene tice
totalno se sla¾em sa tobom.
I da imam para, ne znam koji bih odabrao nov?
Old school rules

Major

Ne verujem da bas ne bi znao koji da kupis da ti pare nisu problem ;)

maki gsxr 1100

e pa bas da imam para puno tek tad nebi nikad kupio motor nove generacije,vec bi odabrao neki model od 90-te eventualno do 99-te,pa bi uloxio u njega do naj sitnijeg srafcica bi zamenio,i sa tim bi onda pregazio naj manje 2 nova motora,i sto se tice agregata i svega. uhhh da je imati malo para,majku mu


Major

Citat: maki gsxr 1100 poslato 14 Maj, 2012, 16:29
e pa bas da imam para puno tek tad nebi nikad kupio motor nove generacije,vec bi odabrao neki model od 90-te eventualno do 99-te,pa bi uloxio u njega do naj sitnijeg srafcica bi zamenio,i sa tim bi onda pregazio naj manje 2 nova motora,i sto se tice agregata i svega. uhhh da je imati malo para,majku mu

Svako bi izabrao ono sto mu srcu drago ;D


maki gsxr 1100

Citat: MajorSoul poslato 14 Maj, 2012, 19:25
Citat: maki gsxr 1100 poslato 14 Maj, 2012, 16:29
e pa bas da imam para puno tek tad nebi nikad kupio motor nove generacije,vec bi odabrao neki model od 90-te eventualno do 99-te,pa bi uloxio u njega do naj sitnijeg srafcica bi zamenio,i sa tim bi onda pregazio naj manje 2 nova motora,i sto se tice agregata i svega. uhhh da je imati malo para,majku mu

Svako bi izabrao ono sto mu srcu drago ;D




bas tako

dzimika


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Jefta

Nije mi jasno zasto ljudi svoja vozila u zameni cene vise. Pa ako je cena ta i u zameni je ta, a ne u zameni 300 do 500 vise.

dzimika

Citat: Taraba poslato 15 Maj, 2012, 00:10

ako gledas, a znam da gledas, baci pogled na ovaj, deluje interesantno.

http://www.polovniautomobili.com/oglas2125808/suzuki_dr_650_se/


zar stvarno mislis da ga nisam video, razmisljam vec par dana koga da orobim za pare, ako je motor stvarno u dobrom stanju vredi para, ako nije morao bi da spusti cenu i pored silne opreme

Taraba

Po¾uri... mo¾da mu ponudim KTM-a u zamenu [rofl]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

napisao je da nece ktm-a :D
a i ti ne volis suzuki :D

Taraba

Vozio ja Suzuki... volem ja njega, al' sam uzeo KTM-a zbog nestašice. :P
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

dzimika

da si ga voleo ne bi ti njega menjao :P

zemunboy

Citat: dzimika poslato 15 Maj, 2012, 11:46
da si ga voleo ne bi ti njega menjao :P
Voleo je on Suzuki-ja, ali nije Suzuki njega...

Taraba

Citat: dzimika poslato 15 Maj, 2012, 11:46
da si ga voleo ne bi ti njega menjao :P

Ne bi ga menjao da nije bio mator i pun bubica... nabijem ga na kurac. Nikad me nije ostavio, ali me je zato jebavao na sitan jeb stalno.
Kad sam uzimao KTM-a nije bio ni jedan DRZ u oglasima da valja, a 650SE ni jedan jedini.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

zmiya

A ktm jebe na krupno,nabija ti do balèaka..