Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

s.i.m.a


Gašpar


Taraba

takatakataka . Jebiga, ja imam staru centralu [sutirakamen]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

perlx


AndreyRR

Citat: Taraba poslato 15 April, 2012, 12:29
A gde su ti bombe? I on je umreo sa 17 godina, a ti si ¾iv.
LAZIÆU... pobegao ti jedan iz rake!!! [rofl]

[rofl]

UFF

sto volim ove retarde kad dodju i pocnu nama da kenjaju kako nam ne valja ovo ili ono, kako mi banujemo i slicno
jaaaaooo pa tebe bi prvog banovao da to radimo i prvi i 22gi nalog koji imas da mi ne smirdis ovde vise na forumu pa da vidim onda da li ti se moze da ih imas
moze ti se jer ti mi dozvoljavamo kao i pominjanje blowjobera, nije zabranjeno ali takodje nije zabranjeno da ti to pominjanje ostali calnovi ocene sa negativnom ocenom pa sto se onda bunis koji qrac?

@ Andrej_Hotstepper potrebno je minimun 10 minusa od razlicitih clanova da dobije da bi popio bananu a to cemo ovih dana povecati na 15 ili 20
tolerancija jbg

WOLVERINE

Citat: UFF poslato 15 April, 2012, 13:52
sto volim ove retarde kad dodju i pocnu nama da kenjaju kako nam ne valja ovo ili ono, kako mi banujemo i slicno
jaaaaooo pa tebe bi prvog banovao da to radimo i prvi i 22gi nalog koji imas da mi ne smirdis ovde vise na forumu pa da vidim onda da li ti se moze da ih imas
moze ti se jer ti mi dozvoljavamo kao i pominjanje blowjobera, nije zabranjeno ali takodje nije zabranjeno da ti to pominjanje ostali calnovi ocene sa negativnom ocenom pa sto se onda bunis koji qrac?

@ Andrej_Hotstepper potrebno je minimun 10 minusa od razlicitih clanova da dobije da bi popio bananu a to cemo ovih dana povecati na 15 ili 20
tolerancija jbg



  Pa zasto bas sad da ostane na 21....


UFF

popusio bananu na oba naloga
aj da glasamo da li ce da odustane sad ili ce treci da otvori? :)



[attachment deleted by admin]

AndreyRR




Jocika


bokilic

 [doh] kad se sad nisam slogiro,,bas su jeftini ovi ausplusi... [dunce]
brmmmm

Jocika

Pa to ne bih stavio dzabe da mi da a ne da mu dam tolike pare... Ali sta ce covek ipak je to rucni rad...   ;D

Boki-KG

Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

Gašpar

Da je napisao ovakvu nosi Locatelli, a ne Rossi. I da je recimo prepolovio cenu, prodao bi je sigurno do sad :D

Kengur

http://www.polovniautomobili.com/oglas2025533/yamaha_r1_rodic/

Ovaj batica je ubedljiv :)
Prvi vlasnik, ali ne moze da se prevede, kupljen u Rodi... :)

Nisam znao da Roda radi sirocice :)

GSXR1000

Citat: Kengur poslato 17 April, 2012, 17:42
http://www.polovniautomobili.com/oglas2025533/yamaha_r1_rodic/

Ovaj batica je ubedljiv :)
Prvi vlasnik, ali ne moze da se prevede, kupljen u Rodi... :)

Nisam znao da Roda radi sirocice :)
Davno se vrti taj oglas,a kad bolje pogledas sta mu fali,kupis mahinu i vozis se ko covek...

Taraba

Veoma je prosto... rode donose decu. Kada se roda napije i ne pronaðe roditelje deca postaju siroèiæi.
E sad, ovo su neke nove rode koje nose motore, a roda zadu¾ena za ovaj motor je bila kum na svadbi dan ranije pa nije ba¹ mogla da nabode adresu kako treba.
Sve je obja¹njeno u ovom dokumentarnom filmu:
Dusko Dugousko - Roda (Crtani film)
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

MIGE

Citat: GSXR1000 poslato 17 April, 2012, 17:47
Citat: Kengur poslato 17 April, 2012, 17:42
http://www.polovniautomobili.com/oglas2025533/yamaha_r1_rodic/

Ovaj batica je ubedljiv :)
Prvi vlasnik, ali ne moze da se prevede, kupljen u Rodi... :)

Nisam znao da Roda radi sirocice :)
Davno se vrti taj oglas,a kad bolje pogledas sta mu fali,kupis mahinu i vozis se ko covek...
a mozda je I neka zajebana ostavinska rasprava u toku  ;)