Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

despic

djole napo po adminima pa to ti je ;)
klasican divljak

castor

Malo, mora neko... ;D ;D ;D Vidim svi æute k'o pièkice, pa reko' ajde da se zajebavamo malo... ;) ;) ;)
It's the ride that matters, not the bike…


zemunboy



castor

Za to treba cisternu da zakaèi¹ i vuèe¹ za sobom umjesto prikolice...
It's the ride that matters, not the bike…

AndreyRR

garsonjera na tockovima

zmiya

Danas mi je svaki oglas na polovnim automobilima bio zanimlljiv,nisu normalni kolko su nabili cene,valjda videli sunce napolju..
Ili ih udario sunce u glavu..

losmi

pre ce biti ovo drugo..

3006

Dugo sam pratio oglase, tvrdim da je ove zime prodato vi¹e motora nego leto pre nje. A cene su pale koliko su pale odmah u okrobru i to je to, tako su doèekale proleæe. Generalno, retki su motori koji su se prodali za kraæe od 3-4 meseca, ali bilo je i toga. A ima i onih koji se prodaju po dve godine...

cika zuba

postavim ja oglas za mob na kupujemprodajem,napi¹em u oglasu bez zamene,cena fixna,i dobijem poruku:

Prijatelju da li te interesuje zamena za:SAMSUNG E1080 NOV NEOTPAKOVAN,SAMSUNG F250 kao NOV,Muski set ETRUSCHI nov ORIGINAL PAKOVANJE...Cena ovog seta (ETRUSCHI) U PRODAVNICAMA se krece OD 2500 DO 3000,a ja imam DVA SETA PA MOZE ZA 3500....Muski set LA RIVE CABANA NOV ORIGINAL PAKOVANJE......I DOPLATU.

hehehehe
[/

zemunboy

Citat: cika zuba poslato 03 April, 2012, 16:47
postavim ja oglas za mob na kupujemprodajem,napi¹em u oglasu bez zamene,cena fixna,i dobijem poruku:

Prijatelju da li te interesuje zamena za:SAMSUNG E1080 NOV NEOTPAKOVAN,SAMSUNG F250 kao NOV,Muski set ETRUSCHI nov ORIGINAL PAKOVANJE...Cena ovog seta (ETRUSCHI) U PRODAVNICAMA se krece OD 2500 DO 3000,a ja imam DVA SETA PA MOZE ZA 3500....Muski set LA RIVE CABANA NOV ORIGINAL PAKOVANJE......I DOPLATU.

hehehehe
Sta li bi bilo tek da si napisao moze zamena...

UFF

Pa zar ti mislis da je on uopste prcitao tvoj oglas?
a jos manje da je gledao da li hoces zamenu ili ne
On to salje svima pa kad mu neko odgovori vazi hocu e onda te on pita da ga posetis sta to bese prodajes i za sta je on to hteo da se sa tobom menja
Spameri jebeni

Major

Meni je najace kad me kontaktira Srg. John i kaze da je trenutno u Iraku ili tako nesto ali da je zainteresovan za motor i da ce da mi plati preko PayPala i kaze koja je finalna cena.
Ja kazem 100.000 eur + transport + 10% za dokumenta i to 100% avans pre slanja, i on kaze super cena evo sad ti placam, pa mi ti posalji motor.

Naravno posle toga stigne link od "paypala" koji me obavestava da su mi prebaceni novci i eto ja za motor od 5.000 eur zaradim skoro 120k eur ;D

E jos da je taj paypal praviiii eeeeeeee gde bi mi bio krajjjjj ;D

cika zuba

ahahahahaha  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]  [rofl]

daj dva odmah!!
[/

Major


UFF

sta sa ovim nije u redu?
uvezen havarisan pa sredjivan ili sa osiguranja?

http://www.polovniautomobili.com/oglas2024921/yamaha_r6/#0

mitri

A ja mislio da su Piroæanci ¹krtice ... kad evo ga lik hoæe da odre¹i kesu i kupi R6 ...  [rofl]

http://www.polovniautomobili.com/oglas2047295/yamaha_r6/


Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?