Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

nano

^^^ zaboravio si, uradjen servis, eto bas juce :D

zemunboy

Citat: nesic1 poslato 20 Januar, 2012, 16:49
ma kad gledas oglase svi pisu, dobro stanje bez ulaganja
Naravno, oni vise u njega ne ulazu :D

nano


zemunboy


Dzambo

Moram priznati da skoro nisam video sredjeniji i utegnutiji golf2. A cenu ne bih komentarisao.

Kengur

Da hocu nesto tog tipa pre bih ovo gledao... Izgleda odlicno... Svejedno je mnogo para i za jedno i za drugo, ali ako hoce neko da pravi neki turbo ili bi turbo onda su dobre osnove za rad...

http://www.polovniautomobili.com/oglas1270354/volkswagen_corrado_g60/

Kengur



UFF

one celicne sipke iznad istrument table sto mu nose vizir i masku su posebno lepe :D dok ga vozis imas osecaj kao da si u zatvoru
mozda cak i lepse od ovog naduvenog debelog repa

Gašpar

Jbg, to je bilo moderno dok ti nisi vozio motor  :P

Nego, zvao sam coveka za VTR-a. 4000 trazi, moze blaga korekcija. Kaze da je motor u perfektnom stanju. Isao je u Grcku s njim, proveravan na granici, dakle legalan.
Gume mogu da se voze jos jednu sezonu. Lanac, lanacanici - zlatni DID, novi.
Kaze covek - On nema kajis ni lanac u masini nego zupcanike, sto ja kazem - NAJBRZI TRAKTOR NA SVETU ;D ;D ;D ;D

Motor je perfektan, vozen jako malo. Na njega se vodi, registrovan je. Uvezen je 2004. godine. On je drugi vlasnik u Srbiji. I tako dalje  :D

Kengur

Mislim da je ovaj motor bio kod Saleta iz Nisa ako se ne varam...

Havarisan


AndreyRR

eto Gaso prilike,toliko truda
a da nista ne uradis,bila bi
steta  ;D ;D

Brrka

I ja mislim da je bio od Saleta iz Nisa.

@ Havarisan - Jel postoji neki motor koji ti nisi imao? :)


UFF

Pa sta ti cudno?
covek prodaje za 2500 a ovaj preprodavac sa placa mu rekao kako on moze za vise da mu ga proda i lupio po usima u nadi da ce da se pojavi budala

Gavrolini

a ista takva samo sivo crna bila skoro na oglasima ispod 2000e

mitri

Citat: UFF poslato 21 Januar, 2012, 15:04
Pa sta ti cudno?
covek prodaje za 2500 a ovaj preprodavac sa placa mu rekao kako on moze za vise da mu ga proda i lupio po usima u nadi da ce da se pojavi budala

Pa ajde da je preprodavac stavio oglas na nekom drugom oglasniku ... a ovako mora da se nada da se pojavi ba¹ neka te¹ka budala ...

Gašpar