Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

borkos

Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

KIZA73

Tesko da je normalan i on i ovi ostali sto ih prodaju. Ali ni KLE mnogo ne zaostaje u tom  trafika trendu.
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

monsterbnt

Citat: aco.paun poslato 17 Decembar, 2011, 01:47
Citat: Gavrolini poslato 16 Decembar, 2011, 22:37
http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-africa-twin--oglas-35934/

U bre, jel ovaj normalan??? Ovom logikom moj cbr900rr vredi 7000€ komotno

Pa to je trafikaaaa
Nemas pojma bre
Pa ni jedan drugi motor ne moz da se poredi sa trafikom bre
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR


Gašpar


Kengur

Citat: Gaspar poslato 17 Decembar, 2011, 12:18
Citat: borkos poslato 17 Decembar, 2011, 01:53
Jel ovo bio @Kengur-ov bajk?
http://www.polovniautomobili.com/oglas1515503/yamaha_r6/#10

[nono] [nono] [nono]

Nije, njegov je imao Terminogni.

Nije. Moj je u Smederevu kod jednog momka, koji usput odrao desnu stranu isklizao... Mada ova deluje korektno. Ako nema nekih ulaganja osim reg ok je cena...

KIZA73

Ne trosite kredit  [rofl]  [rofl]  [rofl] Kako ga samo nije mrzelo  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

UFF

Sad sam popizdeo jer me zvao smarac koji se detaljno ispituje za motor pa onda preko telefona pita za zadnju cenu da bi mi na kraju ponudio trafiku na plin koju ceni 2500e pa sam dodao nesto u oglas:

"Moguca zamena za jeftiniji motor uz vasu doplatu ako vas motor racunam bar 30% manje on najjeftinijeg takvog u oglasima.eto ga odjeb za smarace"

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/honda-cbr600f-oglas-35843/

Kengur

Ne seri uffe, sto nisi uzeo...? Prvo vidis da su trafike po 4000+ a drugo onda mu cenis hondu 5000... I eto , lepo svima.. :) Nek ti doplati 2500 soma i gotovo... :)

UFF

ja mu reko da je kiza sa foruma jedva prodao afruku za 1000e a on mi ne veruje

Vule

mali off- i sto je najgore neandertalci sa takvim cenama i motorima na kraju i prodaju motor a mene i ostale normalne ljude koji bi da promene motor, jebu ko debila, i svi su neki inzinjeri i sviraju k**** kad treba ne¹to da kupe.  [prebicute]
Iskustvo donosi dobre odluke, a stièe se dono¹enjem lo¹ih

UFF

sto sszgo kaze dodje, seta oko motora, gleda, cese se po glavi i sutira gumu  [sutirakamen]

[rofl]

zemunboy


Major

Ja non stop dobijam ponude za zamenu i ako u svim oglasima pise lepo da me zamene ne zanimaju.
Onda mi nude zamenu za keramicke plocice i ostale gluposti...

Najbolji je lik koji mi je nudio zamenu u doplatu od 1000 eur za njegovog Burgmana..  [wtf]

Bori¹a

I mene je lik zvao za mog kineza, ja kazem moze zamena i za skuter ali "rasni"
On kaze ja imam Baotaina al to je isto [ludak]

Kengur

Citat: Borisa Motorisa poslato 17 Decembar, 2011, 19:13
I mene je lik zvao za mog kineza, ja kazem moze zamena i za skuter ali "rasni"
On kaze ja imam Baotaina al to je isto [ludak]

Nemoj  boatiana da mi diras... :D 

UFF

Citat: MajorSoul poslato 17 Decembar, 2011, 19:11
Ja non stop dobijam ponude za zamenu i ako u svim oglasima pise lepo da me zamene ne zanimaju.
Onda mi nude zamenu za keramicke plocice i ostale gluposti...

Najbolji je lik koji mi je nudio zamenu u doplatu od 1000 eur za njegovog Burgmana..  [wtf]

jel isti ?

Po¹tovani,

'Milan' Vas je upravo kontaktirao u vezi va¹eg oglasa, koji je objavljen na sajtu moto-berza.com
Email: [email protected]
Poruka: Imam Suzuki burgman 600 ako te zanima.U extra je stanju redovno servisiran kod ovlascenog servisera.Koja bi bila najniza cena za kes i da ti meni doplatis,ipak jeburgman 2010.Zasto svi smaraci stavljate slike te sa picama nekim ti sa detetom,nasta to lici.Ne intwrwsujw me belo roblje.Ako si zainteresovan javi se.pozdrav
---------------------------------------------------------------

Bori¹a

Ja bi mu jebo mater za to belo roblje

AndreyRR

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2011, 19:30
Citat: MajorSoul poslato 17 Decembar, 2011, 19:11
Ja non stop dobijam ponude za zamenu i ako u svim oglasima pise lepo da me zamene ne zanimaju.
Onda mi nude zamenu za keramicke plocice i ostale gluposti...

Najbolji je lik koji mi je nudio zamenu u doplatu od 1000 eur za njegovog Burgmana..  [wtf]

jel isti ?

Po¹tovani,

'Milan' Vas je upravo kontaktirao u vezi va¹eg oglasa, koji je objavljen na sajtu moto-berza.com
Email: [email protected]
Poruka: Imam Suzuki burgman 600 ako te zanima.U extra je stanju redovno servisiran kod ovlascenog servisera.Koja bi bila najniza cena za kes i da ti meni doplatis,ipak jeburgman 2010.Zasto svi smaraci stavljate slike te sa picama nekim ti sa detetom,nasta to lici.Ne intwrwsujw me belo roblje.Ako si zainteresovan javi se.pozdrav
---------------------------------------------------------------

A znas da jebes sa SMARACEM  ;D ;D ;D [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

sad cu da navatam neku golu qravu i da je vodim u garazu da je slikam na hondi pa da okacim na oglas