Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

juga.v i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 07 Decembar, 2011, 17:59
Za ovo 800e u vrh glave , AndreyRR nem¾e¹ gledati cross po spolja¹njem izgledu , pitanje je u kakvom je stanju agregat ....
Ako je u extra stanju valjda se podrazumeva i mehanika i plastika  ;D barem
ja tako kontam.

^SuPeR_MiNt^

Lo¹e konta¹ :) Extra stanje kod krosa ne jebe plastike , zto ¹to cross nije cross dok nije izguljen :) , a ovo deluje sasvim pristojno za godi¹te koje je

AndreyRR

Ako je tako onda OK,mada bih ga ja preradio u SM i dao mu 500 e  ;D ;D

^SuPeR_MiNt^

To nije bas pravi motor za supermoto , 4t je za to , eto daj meni 3500e i eto ti motor za supermoto :D [joint] :D

AndreyRR

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 07 Decembar, 2011, 18:14
To nije bas pravi motor za supermoto , 4t je za to , eto daj meni 3500e i eto ti motor za supermoto :D [joint] :D
[nono] ;D

^SuPeR_MiNt^


AndreyRR

Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 07 Decembar, 2011, 18:29
[neampojma]
ma za lovu,da imam te novce dodao bih za VFR-a,nego bih vole
da ima jednog SM da se svrckam po gradu,a ne sa ovom mazgom  ;D ;D ;D [cheers]

^SuPeR_MiNt^

a pa cross ti slabo ima papire :D

monsterbnt

Citat: AndreyRR poslato 07 Decembar, 2011, 18:01
Citat: ^SuPeR_MiNt^ poslato 07 Decembar, 2011, 17:59
Za ovo 800e u vrh glave , AndreyRR nem¾e¹ gledati cross po spolja¹njem izgledu , pitanje je u kakvom je stanju agregat ....
Ako je u extra stanju valjda se podrazumeva i mehanika i plastika  ;D barem
ja tako kontam.
96 godiste......mislis da je masina savrsena na cvaji to godiste sa izvarenim auspuhom koji se relativno cesto kvari i trazi dosta odrzavanja?
Smrt SVIMA!!!!

^SuPeR_MiNt^

Pa i 86 da je uzmes i izmenjas klip klipnjacu radilicu cilindar i eto ti perfektna je , kakve veze ima auspuh sa kvarovima O.o i u skupo odrzavanje uzimas ulje ? CR uradjen garantujem da ce cak i kod mene da traje bar godinu ipo dana !

monsterbnt

Ti bi bre i cekic pokvario u roku od odma
:P

Pa to recimo sto je varen i krpljen auspuh sa povadjenim pregradama znaci da coek voli da budzi tako da ja cisto sumnjam da je sve tako extra kao sto tvrdi.
Svakako previse novca za taj motor
Smrt SVIMA!!!!

^SuPeR_MiNt^

Ih cekic , pa ja sam bez ikakvog udaraca kliker pokvario ! Cekic je za mene stani ! Ma jebo CR kad ja teram CRF :D

Taraba

Vizuelni dojam motora je uveliko pokazatelj stanja mehanike i generalnog odr¾avanja motora.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

^SuPeR_MiNt^

E pa ti bi onda kupio mog RX-a mislecu da je perfektno odrzavan .... A ono unutra JU !


ranko

drug mi dojavio... spec za tarabu da moze,al ne, do temsivara na kafu :)

http://www.moto-berza.com/moto-oglasi/bmw-f-800r-oglas-35404/

ps. ko ima muda il mu treba za delove ( jer ce tesko ovo na njivu ) vrh...

AndreyRR

Ovi motori iz sabca mnogo jeftini nesto  ;D ;D ;D

Taraba

Iz ¹abca samo Feta sir...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?


Jocika