Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.


Gašpar

Ne pise najbitnije, dal su svadbe na njojzi svirane  :D

jager



Gašpar

REALNO


A da , NECU zamenu za harmonike , betonske zardinjere , domacu rakiju , sjenicki sir , zlatiborsku prsutu , rezanu gradju , tovne pilice , kozne kecelje , decje cipelice , ariljski ves , polovne kompjutere , televizore , mobilne telefone , sajbne , grajbne , gurtne , stucne , sajtne , strugove , plugove , udzbenike za srednju metalo-poslasticarsku , ruske pumpe za vodu , francuske vojne nozice , belgijsku cokoladu itd.,itd.,itd............

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

jager

Pa ono ... ¹teta ¹to nije snimao pozive ;D Verujem da su ga ba¹ izluðivali ;D ;D

isterivac

Citat: jager poslato 24 Avgust, 2011, 01:37
http://www.polovniautomobili.com/oglas1405918/volkswagen_scirocco_2_16_hitnooo_fiksno/#1


Najbolji oglas u skorijoj istoriji oglasavanja! Lepo i pametno covek napisao. Ja bih mu dao oskara ya ovo a ne onim pederima i lezbacama iz Hollywood-a....
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

CADILLAC

BMW BoxerClub Pancevo 666

Djuka

Hhahaha istina, ko ima bilo sta u oglasima i jos pise da moze zamena zna kakve su to muke :D

Cubric

Ja sam izgleda imao sreæe, meni su nudili samo automobile... Dodu¹e napi¹em uvek ¹ta me konkretno interesuje. Mada i to nekad ne poma¾e, prodajem pre dva, tri meseca nekog pe¾oa 307 zeldi, i tip mi nudi u zamenu Fokus RS... Brate, je l' me zajebava¹ ili ¹ta? :'(
I najbolji konj u blato padne, i najpostenija zena na kraju dadne

Lazza

Upravo su neki moji drugari poceli da ga zovu i da mu nude stare gefufne, remontovane pumpe za vodu, ruske testere....
I may be dumb, but I'm not stupid.

monsterbnt

Citat: Lazza poslato 27 Avgust, 2011, 14:24
Upravo su neki moji drugari poceli da ga zovu i da mu nude stare gefufne, remontovane pumpe za vodu, ruske testere....

Samo sam ceko kad ce tako nesto da se desiii
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Smrt SVIMA!!!!


UFF

nije uspeo da proda nesto za internet ni za 10 dinara? :D

3006


monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

jager

"...moj tata kaze da samo taj kabal vredi 100 dinara.hteo je da ga o da ga odsece i stavi babi na mlin za kafu..."

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF

potrosio je 20dinara
10 za oglas i jos 10 da dopise ispod ono sto je zaboravio

i na kraju nije mogao ni 10din da dobije za uredjaj :)

jager

Pa kad em pojma nema ¹ta prodaje, em to ¹to prodaje, apsolutno nikome ni ne treba [glavazid] Jbg, na gre¹kama se uèi... ;D

zemunboy