Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

BOKYBOY


VR 46

hahahah...e ali lazic da bude pilot a kosta kopilot :D
Twist of wrist!

BOKYBOY

Citat: VR 46 poslato 24 Decembar, 2014, 19:16
hahahah...e ali lazic da bude pilot a kosta kopilot :D

...bolje obrnuto... [panic]

joka

Svejedno ko vozi, sleduje ih padobran, sa vojnog otpada, extra dodatak uz avion!   :o   [panic]   :o

Hattrick

Citat: VR 46 poslato 24 Decembar, 2014, 19:16
hahahah...e ali lazic da bude pilot a kosta kopilot :D

Kosta pilot, Lazic mehanicar ;D

UFF

Citat: joka poslato 24 Decembar, 2014, 20:19
Svejedno ko vozi, sleduje ih padobran, sa vojnog otpada, extra dodatak uz avion!   :o   [panic]   :o

ja ucio na njima,

PD-08-3U velika verovatnoca da sjebes skocni zglob ili slomis nogu ali vrlo mala da pogines
pri idealnim uslovima sila udara pri doskoku je ekvivalentna skoku sa 2.9m

Darko

dal je moguce ?!?!?!?V

pa kad bi skocio sa 2.9m , nije velika verovatnoca , nego SIGURNO lomis nesto

bigbad86

Pa ne pada padobranac vertikalno nego malo nakoso, valjda se skotrljas kad padnes?

BOKYBOY

...ja sjebao skocni zglob tako davne 93-ce u Nisu i 00 me bolela sedam dana...mada,zavisi dal je desantni ili krilo...desantnim padas oko 3m/s dok je krilo sporije...

penzos

AN-2  [klanjam_se] èudo ruske tehnike! Proizvodio se od 1947.-1992! To dovoljno govori. A ¹to se tièe padobrana, pa i nije ba¹ tako. Mnogo je faktora koji utièu na brzinu propadanja. Vertikalna brzina "osmice" po papirima je  4,5-5,6 m/s, ali to nije uvek isto. Ponekad je nimalo prijatna za prizemljenje, a nekada ostane¹ na nogama, ono  [yahoo]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

srbac


Qum-R


Kostić

¹ta si ti uèio na njima, da skaèe¹ sa solitera? :)

ovo bi ja tero po bulevaru na nbgdu od semafora do semafora :)

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!


UFF

Citat: Darko poslato 24 Decembar, 2014, 22:27
dal je moguce ?!?!?!?V

pa kad bi skocio sa 2.9m , nije velika verovatnoca , nego SIGURNO lomis nesto

pa jel si skakao ti u vojsci sa zirafe? mislim jos si u vojsci :)
ne secam se koliko je visoka tacno ali mislima da ima bas tu negde oko 3m (ko zna tacno nek me ispravi)
ne lomis nista ako se prizemljis kako treba

Darko

skakako sam miilijardu puta , ali nije ti realno poredjenje...zirafa jeste toliko visoka ali ti ne stanes na nju pa skocis sa pune njene visine nego se presavijes preko nje i rukom se drzis na pola njene visine i kad se docekas kao da si skocio sa metar i po , a jos se rukom zadrzavas i usporavas

BOKYBOY

#7318
 [dobarpost]

makinjo