Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

mani brate dve glave i crveno. to je pozeraj za bajkeraj. slow drive - long life ;)

BOKYBOY

Citat: kosta66 poslato 23 Decembar, 2014, 21:32
mani brate dve glave i crveno. to je pozeraj za bajkeraj. slow drive - long life ;)

[rofl] [rofl] [rofl]

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

UFF

to je zato sto puno trosi a nema plin ;)

Bori¹a

za renoa starog 12 godina vise para?
meni to ne pije vodu ;D
za te pare bih pre kupio uffovog bmw-a ili c klasu

con3

Citat: Bori¹a poslato 24 Decembar, 2014, 01:32
za renoa starog 12 godina vise para?
meni to ne pije vodu ;D
za te pare bih pre kupio uffovog bmw-a ili c klasu
Borisa ti neznas kako ovo ide i kako drzi u krivinama ,kad se budes provozao onda ostavi komentar :)

Bori¹a

ne sumnjam da ide odlicno kad ima 239ks, ali mislim da ga ne treba precenjivati

UFF



gane


Hurricane

Citat: Bori¹a poslato 24 Decembar, 2014, 01:42
ne sumnjam da ide odlicno kad ima 239ks, ali mislim da ga ne treba precenjivati

...nije precenjen ni malo, a izmeðu ostalog stavio je da nije fiksno  ;D

..a zadovoljstvo koje pru¾a za te pare je mnogo jaèe od svakog BMWa osim ako nema M slovo...

Reno kao proizvoðaè, po svemu sudeæi, æe uvek biti ispred BMWa, èisto da se zna, ako ima neko da ne zna...

p.s. izvinite UFFe, Zelja i ostali...  :D

CBRR1

Citat: Bori¹a poslato 24 Decembar, 2014, 01:32
za renoa starog 12 godina vise para?
meni to ne pije vodu ;D
za te pare bih pre kupio uffovog bmw-a ili c klasu


Borisa dokleeee vise uffovoo onoo uffooovo onooo...daj za promenu kazi tj naoisi pre bih dao pare za stefanalkatraz bmw ili zeljkampovog bmw,malo za promenu...

CBRR1


UFF

Citat: hurricane poslato 24 Decembar, 2014, 12:57
Citat: Bori¹a poslato 24 Decembar, 2014, 01:42
ne sumnjam da ide odlicno kad ima 239ks, ali mislim da ga ne treba precenjivati

...nije precenjen ni malo, a izmeðu ostalog stavio je da nije fiksno  ;D

..a zadovoljstvo koje pru¾a za te pare je mnogo jaèe od svakog BMWa osim ako nema M slovo...

Reno kao proizvoðaè, po svemu sudeæi, æe uvek biti ispred BMWa, èisto da se zna, ako ima neko da ne zna...

p.s. izvinite UFFe, Zelja i ostali...  :D

[rofl] [rofl] [rofl]

bmw seriju 5 10 god staru kupis za 5k eur a lagunu istog godista i kubikaze za 1.5k eur :D
to mora da je zato sto ljudi ne znaju koliko su bolje i koliko jace zadovoljstvo u voznji pruzaju :)
cuti tu ne otkrivaj tajne javno bre

Bori¹a

Citat: CBRR1 poslato 24 Decembar, 2014, 13:29
Borisa dokleeee vise uffovoo onoo uffooovo onooo...daj za promenu kazi tj naoisi pre bih dao pare za stefanalkatraz bmw ili zeljkampovog bmw,malo za promenu...

pa njihov nije na prodaju hahahahahaah

CBRR1

reno bolji od bmw a ne nikako bre... bmw je ispred za deset klasa visi od renoa u svakom segmentu..prosto ne mozes uporediti renoa sa merc bmw i audi...mozes sa fordom alfom chervoletom opelom a sa ovime ne...

Hurricane

Napisao sam Reno kao proizvoðaè, a mislio na sport i tradiciju...

ali hajde, neka nije, ja ionako generalno mnogo vi¹e volim BMW nego Reno, da me opet ne shvatite pogre¹no..

penzos

Kao dugogodi¹nji izrabljivaè renoovih vozila mogu da ka¾em da su do 1999 i bila solidna auta za relativno malo para. od tada ni parfem iz francuske. A porediti sa BMW  [rofl]  [rofl]  [rofl]
Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

con3

[ograda] Bmw je bolji ,al da ovaj ide IDEEEEEEEEEEEEEEEE za sve pare  [/ograda]

srbac

Jedino u Formuli 1 Renault je bolji od BMWa... a Audi tu ne mere da prismrdi !!!