Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

srbac


stilgar

Citat: srbac poslato 20 Novembar, 2014, 10:36
A ovaj ima cenu kao da je trafika

http://www.kupujemprodajem.com/YAMAHA-RD-250-ypvs-17154657-oglas.htm?filter_id=57
kakva afrika, ovo je zvrk, da imam visak para da bacim na zadovoljstvo, uzo bi ga bez razmisljanja da se podsetim mladosti, mirisa kastrola, zvuka pistaljki ahhh :) a posle moze da stoji u lokalu ko amalija :)

jocale

Samo polako i pun gas

srbac

Citat: stilgar poslato 20 Novembar, 2014, 12:02
Citat: srbac poslato 20 Novembar, 2014, 10:36
A ovaj ima cenu kao da je trafika

http://www.kupujemprodajem.com/YAMAHA-RD-250-ypvs-17154657-oglas.htm?filter_id=57
kakva afrika, ovo je zvrk, da imam visak para da bacim na zadovoljstvo, uzo bi ga bez razmisljanja da se podsetim mladosti, mirisa kastrola, zvuka pistaljki ahhh :) a posle moze da stoji u lokalu ko amalija :)

Vozo sam ja RD 350 LC ide to dobro  ali brate kosta vise nego sto je nov kostao. Sada se moze naci Rd za 300-600 e u dobrom stanju... ovo je krokodil ili nesto slicno !!!


©eki

  Au, ko zna koliko gostiju ima na slavi kad rasprodaje èovek sve ¾ivo   ;D ;D ;D

Laki-zr

Nesto originalnije nisam video...

goranvojska

Citat: Laki-zr poslato 20 Novembar, 2014, 22:10
Nesto originalnije nisam video...
ima ovde svasta da se vidi.cak prodaju i tecnu kompresiju.cudan neki svet.

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

goranvojska


idanijel

Mada mozda hoce da se napuca,da istetovira orla u prirodnoj velicini na ledjima,pa mu treba za masu  :P


Havarisan


ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a


MIGE


srbac


penzos

Prvo A pa onda, ¹to ka¾e na¹ vozaè u firmi, pet godina Juga da tera pa onda auto. by Lord Oblivion

Bori¹a

to je ta sorta -> golf 2 + mecka 123 + afrika