Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 18 Septembar, 2014, 12:42
uvek je bio 150e
glupost to sa kupon.rs navlakusa za retarde

ps. mogu da vam sredim i za 130 ;) (tj bar sam mogao dok sam skakao ali mislim da mogu jos uvek ako neko zeli  [cheers])

...aj provericu i ja jer je vencani kum mojih matoraca instruktor padobranstva i drzi skolu al sam zaboravio kako bese ime,ja sam kod njega skakao pre 10 god i tada je bio skok oko 50e...mozda ima dobru cenu...samo treba i lekarsko,bar je tada trebalo...

UFF

Lekarsko i obuka i clanarina se radi samo ako ces da ides da skaces samostalno
ko hoce time da se bavi ide na skuplju varijantu jer ti tako treba mnooogo para i vremena da dodjes do tih 3000m
a sve ispod toga nije prava stvar

za tandem se samo pojavis sa kintom i to je to. ti si ranac koji on zakaci za sebe, mozes nesto da radis uz put do dole, a i ne moras, manji rizik od samostalnog skoka tako da je to idealno za one koji hoce samo da osete kako je

BOKYBOY

Citat: UFF poslato 18 Septembar, 2014, 12:47
Lekarsko i obuka i clanarina se radi samo ako ces da ides da skaces samostalno
ko hoce time da se bavi ide na skuplju varijantu jer ti tako treba mnooogo para i vremena da dodjes do tih 3000m
a sve ispod toga nije prava stvar

za tandem se samo pojavis sa kintom i to je to. ti si ranac koji on zakaci za sebe, mozes nesto da radis uz put do dole, a i ne moras, manji rizik od samostalnog skoka tako da je to idealno za one koji hoce samo da osete kako je

...da da...upravu si za tandem skok...mi smo skakali u Divcima,prosao sam obuku u vojsci pa sam isao samostalno uz lekarsko i clanarinu...a da je skup sport skup je do jaja...al vredi svaku paru...pa znas vec,sta da ti pricam... ;D

UFF

za ucenika 3 skoka dnevno maximum
skok izadje oko 40e (iznajmljivanje apdobrana, pakovanje, instruktor, pilot, let...) sa 3k pod uslovom da si dao 100e za lekarsko i nekih 50e tad za clanarinu (oba vaze samo god dana)

skocis 3 kom u subotu, skocis 3 kom u nedelju i onda ti kazu :

-jel ti bilo lepo?
jeste, odlicno
-hoces jos?
da
-vidimo se i sledeci vikend, spremi jos 240e

BOKYBOY

...kontaktiracu kuma ovih dana pa cu da vidim cene sada...jos mozda i dobijemo neki popust ako nas ode vise Manijaka... ;D ...uffe ti i ja sigurno...




Radanovic


Joker

Vredi... to je 110 evra... Nije mnogo, spusti mu na 100 i odlican posao...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

K_A_W_A


Radanovic

Citat: Joker poslato 19 Septembar, 2014, 15:31
Vredi... to je 110 evra... Nije mnogo, spusti mu na 100 i odlican posao...

al' RNT ??? ... prvi put èujem , a i nigdje na netu ne mogu naæi ni¹ta o tom proizvoðaèu.


Hohštapler

Citat: K_A_W_A poslato 19 Septembar, 2014, 15:34
Ako neko trazi dobar, a jeftin stender. Odgovara za vise motora :D
  [rofl]
http://www.kupujemprodajem.com/Stender-za-motor-15324089-oglas.htm?filter_id=268324

Leb ti jebem ra¾ani, pogledaj mu ostale oglase!!! :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

joka

Na¹ao èovek u podrumu, pa reko, da se zaradi neka kinta!   [neampojma]    [cheers]



Tatica

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Septembar, 2014, 11:16
Citat: K_A_W_A poslato 19 Septembar, 2014, 15:34
Ako neko trazi dobar, a jeftin stender. Odgovara za vise motora :D
  [rofl]
http://www.kupujemprodajem.com/Stender-za-motor-15324089-oglas.htm?filter_id=268324

Leb ti jebem ra¾ani, pogledaj mu ostale oglase!!! :D
Баја има метал-детектор и шета тако кроз шуму. Кад запишти - ето нама новог огласа.


K0le

Apelujem na administraciju da pod hitno uvede neki smajli koji se krsti i rukama i nogama, verujem da bi vrlo zgodno do¹ao na dosta postova ukljuèujuæi i ovaj iznad  [facepalm].
LM, on topic
(ne znam jel' bio veæ)   jeres...  http://www.mojauto.rs/polovni-motori/1636151_Kawasaki_2432_z1000_1978_god