Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

sasa ns 1 i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

jocale

zvao coveka, kaze da je bio na navaku, trackday kada je bio... inace nije bio na trkama... a i odakle nam klasa 750 ?  [neampojma] mozda gresim... on ga covek uvezo 2012... vidim da nema levi fuzaster, nema sediste, mozda je i padano... mislim se da idem da ga uzmem... imam zx6r koji je bio na trkama i motor uopste nije za ulicu i coveku sam sve objasnio, nasli se na razumnu cifru (moju doplatu) i mislim se da se trampim... ne znam da li je pametno....
Samo polako i pun gas

con3

Ovo mi lici na fake karbon mozda gresim ,cekaj bre pa ja nisam nesto vidjao ovaj motor raspitacu se pa cu ti javiti a mogu da odem i da pogledam .

jocale

Citat: con3 poslato 13 Septembar, 2014, 22:46
Ovo mi lici na fake karbon mozda gresim ,cekaj bre pa ja nisam nesto vidjao ovaj motor raspitacu se pa cu ti javiti a mogu da odem i da pogledam .

Uuu to bi bilo super... :) oduzicu se nekako ;)
Samo polako i pun gas

con3

Citat: jocale poslato 13 Septembar, 2014, 22:52
Citat: con3 poslato 13 Septembar, 2014, 22:46
Ovo mi lici na fake karbon mozda gresim ,cekaj bre pa ja nisam nesto vidjao ovaj motor raspitacu se pa cu ti javiti a mogu da odem i da pogledam .

Uuu to bi bilo super... :) oduzicu se nekako ;)
Sutra cu otici da pogledam pa ti javljam :)

Bori¹a

sto menjas zx?
opet vodis ljubav sa milicijom onda...

jocale

Borisa i sa zx-om imam problem :D jos godinu dana cu da se provlacim... a i suzuki nikad nisam vozio :D
Samo polako i pun gas

p0peye

Citat: jocale poslato 13 Septembar, 2014, 19:19
http://www.polovniautomobili.com/oglas5258663/suzuki_gsxr_750/
sta mislite o ovom motoru? i ima li neko ko poznaje vlasnika i istoriju motora? Ajde manijaci pomagajte :D
Ма бзвз. Није RR, а нема ни ксеноМ светла...
+ + Только байкеры знают, почему собака высовывает голову из окна автомобиля + +

Bori¹a

hahahah ja mislio registrovan ti zx na 25/35kw... onda nek je sa srecom sta god da vozis :D

jocale

Citat: Bori¹a poslato 14 Septembar, 2014, 00:36
hahahah ja mislio registrovan ti zx na 25/35kw... onda nek je sa srecom sta god da vozis :D

Hahahahha lud si :D trkacki motor (bukvalno trkacki) na 25/35kW :D nemogucee :D mogao sam da ga spustim za 400e ali je ipak mnogo da ulozim u motor... a gde su gume, plocice, ulje, kurci palci... ispade mnogo
Samo polako i pun gas

goranvojska

Citat: jocale poslato 14 Septembar, 2014, 01:05
Citat: Bori¹a poslato 14 Septembar, 2014, 00:36
hahahah ja mislio registrovan ti zx na 25/35kw... onda nek je sa srecom sta god da vozis :D

Hahahahha lud si :D trkacki motor (bukvalno trkacki) na 25/35kW :D nemogucee :D mogao sam da ga spustim za 400e ali je ipak mnogo da ulozim u motor... a gde su gume, plocice, ulje, kurci palci... ispade mnogo
odkad su kurci i palci delovi motora.?

Andreja

Gorane, ni¹ta ne zna¹ al dobro, nisi ti kriv, ti delovi se ugraðuju samo na trkaèke motore.  ;D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D





bigsheki

i druze,uglavnom posto je zimski period....sve te cene idu dole koju stotku,ja trgujem kolima pa tako da znam da se retko kad spusti za 50 eur,jest da je cenjaknje smorno i dosadno,ali aj zaradi za pola sata truda par stoja ;),onaj iz smedereva fixno

jocale

Citat: goranvojska poslato 14 Septembar, 2014, 12:34
Citat: jocale poslato 14 Septembar, 2014, 01:05
Citat: Bori¹a poslato 14 Septembar, 2014, 00:36
hahahah ja mislio registrovan ti zx na 25/35kw... onda nek je sa srecom sta god da vozis :D

Hahahahha lud si :D trkacki motor (bukvalno trkacki) na 25/35kW :D nemogucee :D mogao sam da ga spustim za 400e ali je ipak mnogo da ulozim u motor... a gde su gume, plocice, ulje, kurci palci... ispade mnogo
odkad su kurci i palci delovi motora.?

ne znam zasto, ali mi cesto negativno komentarises postove... ne znam koji je razlog?

Citat: Andreja poslato 14 Septembar, 2014, 13:02
Gorane, ni¹ta ne zna¹ al dobro, nisi ti kriv, ti delovi se ugraðuju samo na trkaèke motore.  ;D

a inace kupio sam motor, ko je pratio zna, koji je bio spreman za trke i bio je na 3 trke... sto dalje implicira da je trkacki, ne?  [neampojma]
Samo polako i pun gas

Andreja

Drugar, opusti se, ¹alimo se i Goran i ja, samo pozitiva :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

jocale

Ma uvek sam ja pozitiva :D lose sam skapirao ;)
Samo polako i pun gas

bigsheki

brm,brm......munje i gedore