Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

Kopija agregata od SV650, Vstrom650 i Cagive Raptor 650 a nose ga taj GT i Aquila, mislim da je Rev pricao o razlici izmedju oridjidji  i kopije  koja nije bas i mala. Sad o kvalitetu mislim da nema rasprave, ali cifra je zanimljiva.

MIGE


dzimika

ovaj se drogira definitivno, za ove pare da biras auto mladji bar 4 godine

con3

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 13 Avgust, 2014, 11:50
Ima ga drugar iz Gospoðinaca, Rade, ka¾e da je prezadovoljan, jo¹ ga je on prepravljao u SF...
agregat je klon SV650, Vstrom650, kolko znam razlikuju se u nekom le¾aju radilice (Abarth Maniac æe bolje da vam objasni)... i jaèi je samo ne znam kolko, moguæe da je 60kW, SV je valjda 52kW
INaèe, po mnogo èemu taj motor je BOLJI od od SVa, pre svega prednja vilju¹ka je bolja. E sad... to ¹to mu je cena postojana ko penzionerska erekcija - to je druga prièa....
Jeste lep ,a sa kojim godistem ga poredis suzukija ?

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a


VR 46

Twist of wrist!

jocale

Svi mi koji bi da menjamo motor za njivu :D
Samo polako i pun gas

mi¹ko_kolo

Al' pazi gde: KOD Vladièinog Hana. Èak nije ni "u" nego "kod"! ;D

jocale

Treba da se skupe 7,8 coveka i da ga zovu i da mu jedan nudi hayabusu, drugi s1000rr, jedan ducati i da mu pomere dupe :D kome treba plac "kod" vladicinog hana :D kakvi kraljevi   [doh]  [ludak]
Samo polako i pun gas

rboban

GT 650 ima izvor ideje u agregatu SV-a 650, sve je slicno, nista NE odgovara, a o razlici u kvalitetu je NEpotrebno pricati.....
Ride It Like You Stole It

mali_zmaj

Citat: rboban poslato 23 Avgust, 2014, 09:21
GT 650 ima izvor ideje u agregatu SV-a 650, sve je slicno, nista NE odgovara, a o razlici u kvalitetu je NEpotrebno pricati.....
ok ajd daj neke detalje...,mislim dali se isplati kupit ili ne... ima li nekih velikih mana i kvarova...?¹ta kako.. po meni ima dovoljno konja,za neku pristojnu voznju,nije gadan..al naravno volio bih neko lièno iskustvo,jer za male pare dobio se poprilièno mlad motor... ne prejak,ne preslab.... taman..  al naravno nikad ga kupio ne bih, ako ce se poèeti kvariti kao kinez recimo..!!
jin-jang

Hohštapler

Citat: mali_zmaj poslato 23 Avgust, 2014, 21:26al naravno nikad ga kupio ne bih, ako ce se poèeti kvariti kao kinez recimo..!!

..si imao nekad kineski motor?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

jin-jang

Boban_m


Hohštapler

Pa i ja, i kum i mnogi koje znam i svi se siti navozali. Kumov sad ima pre 30.000km, sem zamene ulja - nikad ni¹ta...

(dodu¹e, sve zavisi kojeg kineza.)

Pitam, jer mnogi prièaju samo na osnovu predrasuda a bez da su sami imali.  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

imao,kupio novog i dok sam ga uljudio i rje¹io ga svih mana i nedostataka izgubio volju za ¾ivotom!!!! prodao... i tek onda shvatio da sam se zajebao i da sam trebao uzeti polovnog japanca... ali po¹to sam bio neiskusan bajker i to mi bio prvi motor i ne ¾alim toliko.. svako iskustvo se plaæa.. jedina prednost,tro¹io ka¹kicu goriva na sto km!!
jin-jang

Hohštapler

Ista ista stvar i kod mene ! ;)

Ali ruku na srce, slatko sam se navozao i imao je indikator brzine u kojoj si, ¹to mi je tada bilo jako od pomoæi.
A za 1000 din¾i skoro 300km... ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj



eto ga!! lep za kineza...ali...
jin-jang

mali_zmaj




eto jo¹ jedne!! i ko me jo¹ jednom pita dali sam imao chinese mother fuckera .. eto mu!!   ;)
jin-jang