Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Jefta

a decko ide na FON... C C C e zemljo Srbijo...

AndreyRR

zato i propada ova zemlja,fakultete zavrsavaju mamina i tatina deca

Gašpar

Citat: AndreyRR poslato 17 Jul, 2012, 21:58
zato i propada ova zemlja,fakultete zavrsavaju mamina i tatina deca

Ne, nego fakultet zavr¹ava onaj ko ¾eli. Mama i tata mi nisu pomogli ni najmanje oko faxa, osim finansijski naravno, nemam nikakvu vezu, ...tako da stvarno ne vidim èemu ovaj tvoj krajnje glup komentar.

Uostalom, ne vidim kakve uop¹te veze ima moje obrazovanje i kucanje brojeva na Fazeru.

Plazma Keks

ja stvarno ne vidim razlog za ovim pecanjem.
bitno je da si ti meni dao - na nesto sto je bilo sasvim na mestu i bez ikakve prozivke, dok si jeftu postedeo....

AndreyRR

Citat: Ga¹par poslato 18 Jul, 2012, 00:40
Citat: AndreyRR poslato 17 Jul, 2012, 21:58
zato i propada ova zemlja,fakultete zavrsavaju mamina i tatina deca

Ne, nego fakultet zavr¹ava onaj ko ¾eli. Mama i tata mi nisu pomogli ni najmanje oko faxa, osim finansijski naravno, nemam nikakvu vezu, ...tako da stvarno ne vidim èemu ovaj tvoj krajnje glup komentar.

Uostalom, ne vidim kakve uop¹te veze ima moje obrazovanje i kucanje brojeva na Fazeru.
to sto si se ti pronasao u ovome je tvoja stvar,ja nigde ne vidim tvoje ime.

Gašpar

Bambi, evo ti jo¹ jedan. Razumeo je UFF dobro ¹ta sam ja hteo da ka¾em.

Andrej, tri posta pre tvog su namenjena meni, tako da si se i ti nadovezao ;)

AndreyRR

Citat: Ga¹par poslato 18 Jul, 2012, 00:53
Bambi, evo ti jo¹ jedan. Razumeo je UFF dobro ¹ta sam ja hteo da ka¾em.

Andrej, tri posta pre tvog su namenjena meni, tako da si se i ti nadovezao ;)

to si ti tako shvatio,i ja ti tu ne mogu pomoci

UFF

Sto bi ja voleo da mogu da kazem da meni moji mama i tata nikako osim finansijski nisu pomogli da kupim nov bmw  :D
sam sam morao da ga nadjem, odem po njega, uradim kupoprodajni ugovor, i dovezem ga kuci

ranko

Gaso umesto da odgovoris sa ovime




ti se pecas kao



AndreyRR

ne zna on to da vozi

Milomir27


joka

To æe da radi, na diplomski!  [thumb_up]    [cheers]

Plazma Keks

on zna samo da gleda kako drugi voze...


CBRR1


Kengur

Brate zavalio sam da ti mnogo zesla...
Prvo se predstavljas kao komsija Miki, pa kacis njegov traktor, slike , a sad satro ti prodajes mog apena... :D

CBRR1

Citat: Kengur poslato 20 Jul, 2012, 22:28
Brate zavalio sam da ti mnogo zesla...
Prvo se predstavljas kao komsija Miki, pa kacis njegov traktor, slike , a sad satro ti prodajes mog apena... :D
ti hoces da ti ja opet dolazim gajbi,bolje da mi vratis onih 15e nego sto lazes ovoliko...

Alexa-Bgd

 ;D       Pozdravi mi Odzacare...kad moze da se pogleda?

Kengur

Citat: cbrr1 poslato 20 Jul, 2012, 22:31
Citat: Kengur poslato 20 Jul, 2012, 22:28
Brate zavalio sam da ti mnogo zesla...
Prvo se predstavljas kao komsija Miki, pa kacis njegov traktor, slike , a sad satro ti prodajes mog apena... :D
ti hoces da ti ja opet dolazim gajbi,bolje da mi vratis onih 15e nego sto lazes ovoliko...

Brate pa dogovorili smo se da je kamata 2% znaci da ti dugujem 12,5 e nemoj da mi udaras kamatu na kamatu, inace cu da ti posaljem Jocu krivog da ti polomi nogu i otme plug od IMTa....

CBRR1

Citat: Kengur poslato 20 Jul, 2012, 23:42
Citat: cbrr1 poslato 20 Jul, 2012, 22:31
Citat: Kengur poslato 20 Jul, 2012, 22:28
Brate zavalio sam da ti mnogo zesla...
Prvo se predstavljas kao komsija Miki, pa kacis njegov traktor, slike , a sad satro ti prodajes mog apena... :D
ti hoces da ti ja opet dolazim gajbi,bolje da mi vratis onih 15e nego sto lazes ovoliko...

Brate pa dogovorili smo se da je kamata 2% znaci da ti dugujem 12,5 e nemoj da mi udaras kamatu na kamatu, inace cu da ti posaljem Jocu krivog da ti polomi nogu i otme plug od IMTa....
ti da mi uzmes plug ti...oooooooooooooooooooo pa videcemo mi,kome ces ti plug da uzmes OPRCAM li ti zenu STANIMIRKU onako dobro po seljacki...ti da mi uzmes plug...