Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.


mkt

moze da se gura tako reci  [rofl] [rofl] [rofl]


bokilic

ma super,samo nerazumem zasto salju posle uplate predmet,tesko im da sacekaju novac 2 dana,,

brmmmm

UFF

@ gavra  velicina odgovara, cena takodje ali ne volim bele stvari jer se lako prljaju i vec imam textilnu letnju ktm jaknu :D

@ bokilic  iz dva razloga 1.zato sto su se vec ispalili pa su platili dve postarine do kupca koji je ispalio i nazad ili razlog br 2. zato sto hoce da te zajebe, uplatis pare i dobijes  [srednjiprst]  za uzvrat

bokilic

sto jes jes ufonja,al ja racunam kad nesto narucim da ocu i da kupim,nebi valjda dzaba javljo coveku da mi salje...
brmmmm

nesic1

Uvek se nadje neki packos da poruci pouzecem i posle ne preuzme, to je i razlog brisanja srbije sa liste slanja nekih kompanija, pre neki dan na skoda forumu vidim da su zbog neka 2 pacijenta skinuli srbiju sa liste za slanje. Sajt je neki skodin

UFF

Citat: bokilic poslato 16 Februar, 2012, 00:48
sto jes jes ufonja,al ja racunam kad nesto narucim da ocu i da kupim,nebi valjda dzaba javljo coveku da mi salje...

pa oces da kupis.. ako si ti stvarno narucio - ako nije neko njegov ili tvoj koji vas zajebava i ako u medjuvremenu dok ti to ne stigne ne kupis jos jeftinije.. ili potrosis pare

e zato on hoce da ih ima pre slanja

samo sto se zajebo, to mu na obicnim oglasima nikad nece proci, moze samo na limundu tj nekom gde se ocenjuju prodavci, gde moras dugo da gradis reputaciju i ako skupis par negativnih ocena niko vise nece da kupuje od tebe, a i tamo to moze samo za jeftine stvari, ja skupe stvari ni pouzecem ne bi placao jer kad otvoris kutiju i shvatis da si zajeban kurir je vec uzeo novac i nece da ti ga vrati jer on je naplatio paket i jebe se njemu sta je unutra

bokilic

ima i toga,posalje ti kineski deciji telefoncic mesto pravog,i za tu prevaru sam cuo...ja najvise volim da vidim ono sto kupujem...
brmmmm

ЯЭВОЛУТИОН

Vise volim da ne platim sto mi treba, nego da platim sto mi ne treba :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11



Gašpar

Cena prava sitnica  ;D

Brrka

Pa za ove pare imas K7 sa 3 piuta vise opreme nego na ovom K1 :D

zemunboy






zemunboy