Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

AndreyRR

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2011, 20:10
sad cu da navatam neku golu qravu i da je vodim u garazu da je slikam na hondi pa da okacim na oglas
ja sam ti poslao taj mail  ;D ;D ;D

zemunboy

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2011, 20:10
sad cu da navatam neku golu qravu i da je vodim u garazu da je slikam na hondi pa da okacim na oglas
Nemoj, mislice Zena da je Mazzi slikao...

monsterbnt

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2011, 20:10
sad cu da navatam neku golu qravu i da je vodim u garazu da je slikam na hondi pa da okacim na oglas

ne znas ti to da slikas kako treba
Bolje lepo ja to profi da ti uradim
:P
Smrt SVIMA!!!!

AndreyRR

Citat: UFF poslato 17 Decembar, 2011, 19:30
Citat: MajorSoul poslato 17 Decembar, 2011, 19:11
Ja non stop dobijam ponude za zamenu i ako u svim oglasima pise lepo da me zamene ne zanimaju.
Onda mi nude zamenu za keramicke plocice i ostale gluposti...

Najbolji je lik koji mi je nudio zamenu u doplatu od 1000 eur za njegovog Burgmana..  [wtf]

jel isti ?

Po¹tovani,

'Milan' Vas je upravo kontaktirao u vezi va¹eg oglasa, koji je objavljen na sajtu moto-berza.com
Email: [email protected]
Poruka: Imam Suzuki burgman 600 ako te zanima.U extra je stanju redovno servisiran kod ovlascenog servisera.Koja bi bila najniza cena za kes i da ti meni doplatis,ipak jeburgman 2010.Zasto svi smaraci stavljate slike te sa picama nekim ti sa detetom,nasta to lici.Ne intwrwsujw me belo roblje.Ako si zainteresovan javi se.pozdrav
---------------------------------------------------------------



Na sta lici slika sa detetom? pa na dobru foru, to je oglas, nije cv za posao pa da pazim sta cu da napisem i da budem ozbiljan

I hajde sad ja tebe nesto da pitam - jel si procitao da moze zamena samo uz tvoju doplatu ako vec nisi procitao da hocu za motor a ne skuter da menjam?

Ipak je burgman skuter a ne motor za sta sam ja napisao da bi menjao tako da nista od zamene

;D ;D ;D [cheers]

nesic1


borkos

Taj bajk je ja mislim goreo (agregat) na nekom moto susretu.Ima na YT klip.Kad nadjem stavicu.
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

joka

Da, oglas je zajebancija neèija, Zrenjanin je srednje banatski okrug, a ne ju¾ni, i nije po¹tanski broj 23245, veæ-23000.  [cheers]

borkos

Evo ga klip...Mozda i gresim,ko zna...
drazenko.MP4
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

YOman

Svako ko se ponasa ovako prema motoru, blago je reci da, je mentalno retardiran.  [ludak]
Ja znam da ¾ivot na granici je opasan i tvrd,
al’ moje ime ovdje od sad znaèi pravda,

na mome sivom konju sada sa mnom ja¹e smrt,
vodi me tamo gdje me moja davna draga
vec ceka...

AndreyRR

Citat: YOman poslato 18 Decembar, 2011, 19:02
Svako ko se ponasa ovako prema motoru, blago je reci da, je mentalno retardiran.  [ludak]
za takvu osobu nije ni crtana ovca
http://www.kristijan.info/sketchcrawl/20/ovca.jpg

joka

Ova ovca nema u¹ni broj, a to je sad obavezno!    [rofl] [rofl] [rofl]     [cheers]


AndreyRR

Moze samo da bude citroen ciganara

nesic1

verovatno kupio ovaj motor od svojih tesko zaradjenih para

^SuPeR_MiNt^

Citat: YOman poslato 18 Decembar, 2011, 19:02
Svako ko se ponasa ovako prema motoru, blago je reci da, je mentalno retardiran.  [ludak]
Sla¾em se , debilèina !

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

gixxer

Cini mi se da je taj sto je goreo 1000ccm K5-K6 a ovaj iz oglasa je 600ccm K6-K7

borkos

Citat: gixxer poslato 19 Decembar, 2011, 16:25
Cini mi se da je taj sto je goreo 1000ccm K5-K6 a ovaj iz oglasa je 600ccm K6-K7
Moguce...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!


KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.