Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Pa ja tako stalno radim. Kad je puna glava ludila odem u garazu i èaèkam. I sad kad je gotovo nemam izgovor da odem u garazu.

dzimika

a nemas izgovor da odes da se provozas? :P
Nego meni od danas nesto visok ler gas, kao da je zaglavio saug

Biker-Boy

Citat: dzimika poslato 17 April, 2019, 20:23
a nemas izgovor da odes da se provozas? :P
Nego meni od danas nesto visok ler gas, kao da je zaglavio saug
Mozda je fals vazduh
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Nije, stajao je motor par dana, ali provericu, skinuo sam bio gornji deo preko membrane, nisam je zagledao ali normalno izgleda

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 16 April, 2019, 01:40
Zato sto sam ga celu zimu sredjivao i kupovao delove...drugim recima jer sam bolesni majmun.
[srce] [srce] [srce]

Gavrolini

Citat: dzimika poslato 17 April, 2019, 20:23
a nemas izgovor da odes da se provozas? :P
Nego meni od danas nesto visok ler gas, kao da je zaglavio saug
Pusti nas endurase, mi dok se organizujemo za voznju prodje sezona :) juce sam se provozao po gradu...celih 7 minuta. Cisto da vidim jel ok ovaj asfaltni set tockova. Deluje ok ,moze do titela:)

dzimika

prodje sezona dok si rekao keks :D a kamoli dok se organizujemo
Nego sta moze biti do povecanja ler gasa? Iskreno mrzi me da skinem pola stvari da bih skinuo sajlu sauga a da bi nju skinuo treba da skinem karb, zakomplikovali su taj deo

Gavrolini

Kakvi su ti difuzori(usisne gume izmedju karba i masine)?

dzimika

Dobre, nista im ne fali, nisu porozne

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: milomir22 poslato 17 April, 2019, 19:10
Mozda si podsvesno kupio da uzivas u procesu sredjivanja...
pa ja imam cetri zapoceta projekta i ovaj je peti....sta mislis da li sam maloletan ili malouman....a
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Ostoja

Ti si pre svega mator...
Ili mo¾da nisi, samo odavno pamti¹..

[thumb_up] [thumb_up] [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Biker-Boy

Citat: dzimika poslato 17 April, 2019, 23:13
prodje sezona dok si rekao keks :D a kamoli dok se organizujemo
Nego sta moze biti do povecanja ler gasa? Iskreno mrzi me da skinem pola stvari da bih skinuo sajlu sauga a da bi nju skinuo treba da skinem karb, zakomplikovali su taj deo
Mislim da nije sajla sauga u pitanju, jer onda bi ti motor problematicno radio kad se ugreje, nije frka kad je hladan, onda i trazi saug, ali kad je ugrejan tesko bi palio sa saugom
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Citat: Biker-Boy poslato 18 April, 2019, 13:09
Citat: dzimika poslato 17 April, 2019, 23:13
prodje sezona dok si rekao keks :D a kamoli dok se organizujemo
Nego sta moze biti do povecanja ler gasa? Iskreno mrzi me da skinem pola stvari da bih skinuo sajlu sauga a da bi nju skinuo treba da skinem karb, zakomplikovali su taj deo
Mislim da nije sajla sauga u pitanju, jer onda bi ti motor problematicno radio kad se ugreje, nije frka kad je hladan, onda i trazi saug, ali kad je ugrejan tesko bi palio sa saugom

Nije, sajla radi svoj posao, pilot saf se odvrnuo, ne znam kako i zasto ali jeste, bio je skoro skroz odvrnut, sve sam skinuo danas i to je jedino sto mi je delovalo kao problem, sve ostalo je u dobrom stanju, sajla podmazana ujedno

Lazic

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 April, 2019, 10:42
Citat: milomir22 poslato 17 April, 2019, 19:10
Mozda si podsvesno kupio da uzivas u procesu sredjivanja...
pa ja imam cetri zapoceta projekta i ovaj je peti....sta mislis da li sam maloletan ili malouman....a
Oba... :o :D [srce]

milomir22

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 18 April, 2019, 10:42
Citat: milomir22 poslato 17 April, 2019, 19:10
Mozda si podsvesno kupio da uzivas u procesu sredjivanja...
pa ja imam cetri zapoceta projekta i ovaj je peti....sta mislis da li sam maloletan ili malouman....a

Ja bih pre rekao, od zene nezavistan... :D
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

MIGE


dzimika

Posalji im upit na mail, ali verujem da nije bas nesto jeftino

MIGE

sta mislis,da li bi majstor tvog kova,mogao ovako nesto da napravi za druga?naravno za pare  :)

Gavrolini

Koja je razlika izmedju ovoga i obicne navlake za kisu? Ako mislis na ove dole slike

dzimika

Sve moze da se napravi, samo moje misljenje je da ako imas dvoriste bolje napraviti nesto od lima, secam se da su devedesetih nesto ovako reklamirali, secam se i da je na Ceraku (vinogradi) neki lik cak i uzeo tu sa reklame

Gavro, razlika je sto imas prostor izmedju ove cirade i motora, jace je jer prave od cirade za razliku od navlake, za razliku od navlake zastiti i od grada