Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

®or¾

 [rofl] lo¹ dop stigao u  Srbiju  ;D

Biker-Boy

Kao sto onomad rece onaj pop, heroin los nikakav  ;D
I feel the need..... the need for speed !!!

rboban

#12302
Citat: Gavrolini poslato 11 Januar, 2019, 12:17
Ali kad i pre koliko?
Citat: Biker-Boy poslato 11 Januar, 2019, 09:39
Citat: rboban poslato 10 Januar, 2019, 23:27
Citat: Biker-Boy poslato 10 Januar, 2019, 21:21
Pa ista stvar, samo u malom paketu :)

Koja NE moze da se registruje...


vrlo redak motor za poznavaoce putpuno ispravan u voznom stanju uvezen placene dazbine bey potvrde amss moguca zamena za auto do cene suyuki gsxrr 750 jako puno opreme cena 2500 e moguce rayne kombinacije pogledajte swe moje oglase


Zasto ne moze da se registruje?
Secam se da je neko na BJB pisao da je uvezao ovakvu NC30 i da je imao problema sa registracijom, jel ovo taj isti?
Bio je problem sto je kao grey import uvezen u Englesku pa onda kod nas, mada ne kontam zasto je to problem, ja sam imao grey import Suzuki RF 400R za Japansko trziste, bio uredno registrovan.

Mislim da je taj, bio kod brata od mog druga... trazili za AMSS saglasnost da se zameni sva svetlosna signalizacija za E3 za evropsko trziste, i par papira..... Nemoguca misija bez GOMILE para
i prevaziilazi vrednost koja je na nasem trzistu..... cena motora se vrtela oko 800e koliko se secam, kako je dosao do preko 2000e ne znam i NEbitno je...
Tvoj RF 400 je verovatno uvezen i registrovan pre nego sto su uveli SAGLASNOSTI, ili si samo imao srece.....
Ride It Like You Stole It

mkt


idanijel

Kad invalid rikne,onda naslednici traze svoj deo.

®or¾

Al je u brednosti kupac

Glava Dole

Sto lepo sebi ne odfikari obe noge i vozi se ko covek posteno u toj grdosiji kad vec nema da plati a hteo bi da bude nadrkan... to nikad necu razumeti, imas za grdosiju od auta a zdrav i prav vozis ko invalid... invalid u glavu... ne daj Boze da dobijem te povlastice ikad u zivotu, ne razumem mentalitet tih ljudi... vozim iskljucivo ono sto mogu da priustim, odrzavam i registrujem i kraj...

mali_zmaj

Klasièna situacija kod nas,parkira se BMW 5-ica i jaro izlazi i daje 10maraka (ovih na¹ih ne Njemeèkih) i ka¾e sipaj lo¾u.. 
jin-jang

despic

Znas li ti sinko koliko "invalida" ima u bgdu. Imaju licna parking mesta u centru grada i placaju registraciju 20k din za 5000ccm. A ti i ja ga duvamo. Gledamo dal nam su nam kola 1.9 ili 2.2. Pizidim jer nemam gde da se parkiram. Al ko nas jebe. Vozimo sta mozemo da priustimo? Mozes ti da priustis mnogo vise. A porez na "luksuz" opet povecan. Meni za auto star skoro 13god registracija 65k din. Mogu da priustim, al sto bi, i ja bih odmah bio takav invalid da imam kombinaciju. Vecina tih invalida su "invalidi" jer imaju pocupane obrve ili manjak dlaka ispod miske ili jajeta...i oboljenje qrca. Licno poznajem dvojicu, al mi se ne isplati da ih cascavam.
klasican divljak

El Jefe

Ја гледао Јамаху XJR 1200 регистровану на инвалида.
Друштво за заштиту од животиња

Taraba

#12310
https://www.polovniautomobili.com/motori/13687532/honda-xr600r
Ako neko hoce da se zeza preko zime.

Ja bi al me mrzi da idem do Cacka po ovoj zimi :D
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

A sto vole na ovako starim motorima bar 5 godina da podmlade kao da je neko blesav.

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Taraba

Citat: Gavrolini poslato 16 Januar, 2019, 21:47
A sto vole na ovako starim motorima bar 5 godina da podmlade kao da je neko blesav.
A sad i ti... gde je 89 tu je i 93.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Gavrolini

Pa gledaj realno jeste isti kurac. Matoro te matoro. 25 ili 30 godina ne menja nista. Ali ne brate retko ko kupuje motor je toliki papak da ne vidi ociglednu razliku u dva modela.

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

jevta

Pa menja èovek za afriku.
Sa droge na drogu [rofl]

Gavrolini

Cesto se pitam da li takvi likovi okace oglas samo da jebu narod ili stvarno misle da ce da prodaju za pribliznu cenu.

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

idanijel