Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

Citat: gox poslato 19 Novembar, 2018, 19:52
Slazem se u potpunosti. Tako bih i ja uradio. Iznenadjen sam bio mnostvom izmena na motoru.


A sto je najveci fazon dok je platio motor i sve to sto je stavio na njega mogao da uzme neki model koji ima vecinu toga :)
Inace dati na opremu pola para cene novog je meni apsurd totalni, pogotovo sto ne dobija ne znam ni ja sta da je mnoooogo bolje

Biker-Boy

Pa je li to moguce?? Ovaj je sigurno zaboravio jednu nulu da doda :D
https://www.polovniautomobili.com/motori/13402699/honda-africa-twin

I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

Ili nije napisao do kraja u tekstu bez cega je cena

Gavrolini


Hattrick

Bez "p", je verovatno bez papira.

jevta

pa o¹teæena nije u voznom stanju

gox

Kako bez papira kad pise da je registrovan do 5. 2019. ? ( bez p je bez poruka)
Kako god, pise da je ostecen i nije u voznom stanju a slike su kad je bio u voznom stanju.  Volim sto su slike detaljne npr kao ova



dzimika

mrzelo ga da izadje po snegu da slika verovatno

idanijel

Citat: Gavrolini poslato 19 Novembar, 2018, 18:52
Druze ako padne kupio ga je. Ne mora da mi daje pare unapred uopste.
Ako prezivi...

Ruske

Ne razumem ljude kojima je tesko da stave  redovne slike motora. Pa jel ga prodajes ili stavljas da vide drugi gde si bio i sta vozis!? Ili radi kako treba ili nemoj ni pocinjati...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

perlx

Citat: dzimika poslato 19 Novembar, 2018, 19:17
Ugradio je zbog sebe a ne zbog kupca, neka poskida sve sa motora i vrati fabricko a ovo neka prodaje ponaosob, pa radije cu da odem da uzmem nov motor za par stoja vise ili na nekoj akciji za iste pare nego od njega sto bi uzeo polovan, kupim akrapa za 200e-250e i eto, dobijem brutalan zvuk a ostalo svakako pitanje da mi i treba, pogotovo CNC cepovi i ostala cudesa
U ovom slucaju nije on nista tu uradio vec tri prethodna vlasnika a pola delova je od brata alija :)

megaidiot

Citat: gox poslato 19 Novembar, 2018, 22:54
Volim sto su slike detaljne npr kao ova
hoce covek da pokaze kako ga je lepo sluzila dok je bila sa p

Gavrolini

Citat: Ruske poslato 20 Novembar, 2018, 01:28
Ne razumem ljude kojima je tesko da stave  redovne slike motora. Pa jel ga prodajes ili stavljas da vide drugi gde si bio i sta vozis!? Ili radi kako treba ili nemoj ni pocinjati...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Ima nas koji se secamo novosti(velikih) oglasa pa kasnije i halo oglasa. Oglas do 10 reci toliko i toliko para, svaka sledeca rec se naplacuje dodatno. Pa si uglavnom imao oglase tipa: na prodaju honda od 900ccm. Opsirniji oglasi su bili: na prodaju honda cbr 900ccm crvena.

megaidiot

Citat: Gavrolini poslato 20 Novembar, 2018, 07:38
Ima nas koji se secamo novosti(velikih) oglasa pa kasnije i halo oglasa.
i mlinova za kafu po prodavnicama.
nego oce neko da ode da vidi tu afriku?


Zeljkamp

Ta replika mi je juce nudjena u zamenu... 😂




TwinZ Auto & Moto

sremac

Vidi se da je dosta truda i novca ulo¾eno, a opet i ¹teta to je samo kopija
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Gvozden

Citat: Zeljkamp poslato 21 Novembar, 2018, 01:00
Ta replika mi je juce nudjena u zamenu... 😂





Juce je nudio drugaru za avensisa 2015, al da ovaj doplati... I da uzme neko ko ce da vozi, zao mu da stoji. Mozda da se uclani u stranku, tamo svi imaju love, a i penzije im velike.

Ruske

@Gavrolini i to razumem. Ali se sada ne placa( osim ako zelis da ti oglas bude istaknut ) oglasavanja. Ne mora biti 30slika i 37 tacaka opisa, ali baki napisime bar dve, tri recenice o motoru...

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
Sta mo¾e¹ danas, ostavi za sutra.

ЯЭВОЛУТИОН

ferrari 355 je oko 50000 evra.....origigi...za repliku je ovo mnogo para..a.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11