Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

znam za jednu obiènu polovnu bu¹ilicu Bosch koja je u radnji ko¹tala 4500 da je lik prodao za 5000 na KP, a koristio je godinu dana

Poljanac92

Evo ga jos jedan takav strucnjak  [neampojma] znaci samo za poznavaoce i postovaoce [facepalm]

Preticao sam i kad nisam morao :D

Bishke

Nek mu mrle ponudi menjac od tristaca i nek mu ovaj sa audijem doplati...jbg u zameni veca cena hahha
You should do one thing every day that scares you

dzimika

Citat: Hurricane poslato 19 Jun, 2018, 12:11
znam za jednu obiènu polovnu bu¹ilicu Bosch koja je u radnji ko¹tala 4500 da je lik prodao za 5000 na KP, a koristio je godinu dana

Ja sam kacio onaj tp link wifi koji kosta u radnji 1300din lik prodaje kao uredjaj za kradju wifi za 2000din na limundu

mrle

jo¹ jedan NOV NOV NOV a star 25 godina
https://www.polovniautomobili.com/motori/12532680/yamaha-xj600s-nov-nov-nov

ali interesuje mog druga, pa da li neko zna mo¾da motor ili prodavca...

jevta

Nema Potvrdu Agencije.
©to se prodaje?

dzimika

ovo ja mislim da prodaje ovaj lik sto drzi oni radnju moto opreme/delova u zgradama odmah na pocetku, odmah blizu lav auta

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: mrle poslato 19 Jun, 2018, 11:53
èini mi se da na Brdu imam menjaè od tristaæa, nekompletan, 1000e
ali moras da glasis da je jako redak i u odlicmon stanju osim dela koji nedostaje :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

misa-pei

Auto je bio odlièan pre sudara. :D :D :D
Država je najveći neprijatelj naroda

srbac

Prva boja ove godine  ;D



Biker-Boy

Cudi me da nije uracunao benzin koji je potrosio  [samoubistvo]
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini


ЯЭВОЛУТИОН

samo da mi kaze koju je kocionu tecnost sipao za 20e
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

mali_zmaj

Pa koji ju je moj toliko sredjivao,i ulozio,pa poslije godinu dana prodaje..? Zgadila mu se,ili je riknulo jos nesto,ili je u najavi da rikne!!!??
jin-jang

Biker-Boy

Nije tu nista narocito sredjivano, sem auspuha, sve sto je doticni nabrojao je potrosni materijal, i treba da bude zamenjeno ili sacuvano da bi se smatralo da je motor ispravan i u dobrom stanju,
a to sto on misli sto ce neko da mu vrati svaki dinar koji je ulozio u motor to je druga prica... shvatice za jedno 5 godina kad mu dosadi da ga niko ne zove za oglas, pa ce da koriguje cenu ako zeli da proda motor.
I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Evo od sinoc razmisljam da ga nazovem i malo ispitam

Biker-Boy

#11958
Kazi mu da imas Yugo 45 u kojeg si ulozio 2500eura za 30 godina koliko ga imas +sve registracije, pa mu ponudi zamenu i da ti doplati 3000eura, a ako hoce moze ta doplata i na kredit 3 godine :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Citat: Biker-Boy poslato 07 Jul, 2018, 15:42
Nije tu nista narocito sredjivano, sem auspuha, sve sto je doticni nabrojao je potrosni materijal, i treba da bude zamenjeno ili sacuvano da bi se smatralo da je motor ispravan i u dobrom stanju,
a to sto on misli sto ce neko da mu vrati svaki dinar koji je ulozio u motor to je druga prica... shvatice za jedno 5 godina kad mu dosadi da ga niko ne zove za oglas, pa ce da koriguje cenu ako zeli da proda motor.

I ja mislim isto kao i ti!!  Redovna odrzavanja... Niti jedan dinar mu se nece vratiti od toga... Djaba mu..
jin-jang