Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

Hattrick

Tebra da li si zaista toliko naivan.
Sada pustaju da se e-vozila pune kako ko i gde stigne, jer su eksperimentalna i kostaju preko 100.000€ komad uglavnom.
Cim se bude presla kriticna masa elektricnih vozila, objavice da je punjenje istih preveliko opterecenje za klasicnu elektricnu mrezu za domacinstva, napravice se specijalne uticnice, i moci ce automobili da se pune samo strujom sa tih uticnica, predvidjenom za elektricna vozila.
Ta struja ce biti po "specijalnoj" tarifi x3 u odnosu na struju za domacinstva + akcize.
Koga uhvate da puni obicnom strujom bice kazna drasticnija nego sad kad te uhvate sa loz uljem umesto dizela, iako je to loz ulje tvoje.
Tako da ono, sve je to presipanje iz supljeg u prazno.

sremac

a u bosni plin 37 din/litra
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Bori¹a

Citat: Hattrick poslato 14 Decembar, 2017, 21:36
nego sad kad te uhvate sa loz uljem umesto dizela, iako je to loz ulje tvoje.

gde to hvataju?

ne pamtim kad sam u kola sipao evro dizel

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 14 Decembar, 2017, 23:59
Citat: Hattrick poslato 14 Decembar, 2017, 21:36
nego sad kad te uhvate sa loz uljem umesto dizela, iako je to loz ulje tvoje.

gde to hvataju?

ne pamtim kad sam u kola sipao evro dizel

Hvataju svuda, vise se koncentrisu na kamione i komercijalna vozila jer su kazne za pravna lica ekstremno drasticnije, pa im se vise isplati.
Naravno desavalo se i fizikim licima za koje posumnjaju, pogotovo po paorskim selima oko Vrsca, da testiraju, i oderu od kazne.
A sa druge strane, cim predjes granicu, voli svaba da gurne sondu bogami u vozilo fizickog lica vise nego hleba da jede. I to pecaju na parkinzima McDonaldsa i Burger Kinga pored puta. Ja svojim ocima video.
Jebiga, ja ne pamtim kad sam pojas vezao, ali to ipak ne znaci da za to kazna nije predvidjena. ;)

Bori¹a

ja nisam cuo licno ikoga da je policija zezala sto sipa gasno ulje umesto evro dizela...

UFF

Citat: Hattrick poslato 14 Decembar, 2017, 21:36
Tebra da li si zaista toliko naivan.
Sada pustaju da se e-vozila pune kako ko i gde stigne, jer su eksperimentalna i kostaju preko 100.000€ komad uglavnom.
Cim se bude presla kriticna masa elektricnih vozila, objavice da je punjenje istih preveliko opterecenje za klasicnu elektricnu mrezu za domacinstva, napravice se specijalne uticnice, i moci ce automobili da se pune samo strujom sa tih uticnica, predvidjenom za elektricna vozila.
Ta struja ce biti po "specijalnoj" tarifi x3 u odnosu na struju za domacinstva + akcize.
Koga uhvate da puni obicnom strujom bice kazna drasticnija nego sad kad te uhvate sa loz uljem umesto dizela, iako je to loz ulje tvoje.
Tako da ono, sve je to presipanje iz supljeg u prazno.

to ti je kao sa plinskom bocom sad

ako je napunis na pumpi kosta 1300rsd

pa su to proglasili nebezbednim

i sad mozes samo da zamenis praznu za punu sto kosta 1900rsd  [rofl]   [ludak]

PECA BMW

pa onda poseban atest za el vozila i porez na bateriju u zavisnosti od amperaze !
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

Hattrick

Citat: Bori¹a poslato 15 Decembar, 2017, 00:30
ja nisam cuo licno ikoga da je policija zezala sto sipa gasno ulje umesto evro dizela...

Jok, nego te potapsu po ramenu i plate ti pice.  [rofl]

http://www.telegraf.rs/vesti/2516181-ukoliko-vam-pronadju-nelegalno-gorivo-u-rezervoaru-platicete-ogromnu-kaznu

Boban_m

Citat: Hattrick poslato 14 Decembar, 2017, 21:36
Tebra da li si zaista toliko naivan.
Sada pustaju da se e-vozila pune kako ko i gde stigne, jer su eksperimentalna i kostaju preko 100.000€ komad uglavnom.
Cim se bude presla kriticna masa elektricnih vozila, objavice da je punjenje istih preveliko opterecenje za klasicnu elektricnu mrezu za domacinstva, napravice se specijalne uticnice, i moci ce automobili da se pune samo strujom sa tih uticnica, predvidjenom za elektricna vozila.
Ta struja ce biti po "specijalnoj" tarifi x3 u odnosu na struju za domacinstva + akcize.
Koga uhvate da puni obicnom strujom bice kazna drasticnija nego sad kad te uhvate sa loz uljem umesto dizela, iako je to loz ulje tvoje.
Tako da ono, sve je to presipanje iz supljeg u prazno.
Ne sumnjam da ce biti neka pakost ali moj komentar je bio za benzin. Posto je struja struja bez razlicitih derivata nece moci nista da utvrde guranjem sondi. Vjerovatan scenario je da ce punjaci imati poseban kod za punjenje baterija bez kog neces moci da punis dok ne platis koliko traze.

Ovde je e-vozila sve vise na ulicama, Tesla izbacuje auto od $30.000 a nedavno sam gledao njihovu promociju e-kamiona slepera.

megaidiot

cim dobije malo struje da zazivi ima da upali gps i posalje centrali wehrmachta serijski broj i gde se puni, ako se ispostavi da nije legalno mesto tj. da pumpa nije poslala svoj kod, kratkospoji se i samounisti explozijom i onda ti dodje racun za nastalu stetu jer je ionako baterija data na koriscenje sa registracijom. sve ce da rese.

Grof

Dr¾ava uvek nadje naèin da uhvati pojednica za gu¹u.

idanijel

sporan prevod za te pare nema ni stranac(tekst oglasa). al moze da pokuca neko na vrata i trazi ga nazad...   https://www.polovniautomobili.com/motori/11477326/honda-cbr-600-f4

stalker92

Od dodatne opreme poseduje besnog vlasnika :D

srbac


Gavrolini

Bivsi motor malog belog iz Sapca. Motor je presao vise na zadnjem nego na oba. Pucano po skupovima non stop i onda skrsen u nekom udesu....vidim bas su ulozili u popravku novi vlasnici :)

Bori¹a

ne znam za druge ali mene bi bilo malo sramota da vozim ovo

jevta

Odlièna sprava za uèenje na zadnji

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Bori¹a poslato 18 Decembar, 2017, 00:35
ne znam za druge ali mene bi bilo malo sramota da vozim ovo
iskomleksirani klinjo...nije te bilo sramota da vozis kineza,,,,
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Biker-Boy

Realno, motor je kriminalno ru¾an sa tim ostacima od originalne maske i tom cevèugom umesto volana, nebi me bilo sramota da ga vozim, ali bi vo¾nja trajala samo do gara¾e gde bi mu odma poskidao te delove, napravio makar neki kr¹ten SF od njega :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Hurricane

..taj fazon, ima u njoj ¾ivota za jo¹ 5 budala, bar