Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF


Grof

Citat: Ho¹tapler poslato 04 Novembar, 2017, 08:10
Potpuno podesivo ve¹anje i prednje zadnje - garant samo preload...
Kineski ¾migavci, fuzasteri, ruèice..

Grofe, el to isti kraj gde smo gledali onog kawasakija hororca?

skoro da jeste... :)


Hohštapler

Skontaj taj osmeh....
Toeto.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.


Biker-Boy

"nema sta nema"  , samo foto aparat nema xDDD
I feel the need..... the need for speed !!!

Bori¹a

slika je iz igrice :D

p.s

zna li ko kakva je situacija sa onim dzipovima sto su prepravljani u teretno i registrovani? nudi mi se jedan dzip koji je idealna prilika da zamenim za motor...

Hohštapler

...prijatelj ima takav slu¾beni...
Evo oduzimaju mu dozvolu.
Vozio autoputem 150 i zvekne ga presretaè - kad je uzeo saobraæajnu - opaaaa bato, pa tek si sad najebo...
ogranièenje za teretna 90....
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Ahaha koji debilizam, najbolje da voze 50 kao bus 😁

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Hohštapler

Dru¾e, zakon je zakon.
I namerno to rade. Jer su ljudi "pametni" pa oæe da zajebu sistem. Pa onda pandur koji ima platu 35.000 (+primanja) gleda u tebe sa fensi d¾ipom a grbavi¹ se za registraciju.
Verovatno mu je pisao sa neopisivim oseæajem slatkog u sebi.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

viper

Ma da zakon je zakon pa ga panduri najvi¹e kr¹e.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

megaidiot

Citat: Ho¹tapler poslato 12 Novembar, 2017, 14:40
Pa onda pandur koji ima platu 35.000 (+primanja)...
plus mora nacelniku da plati da dobije smenu na ibarskoj, a i to sto uzme mora da deli sa ostalima... crn lebac.

mi¹ko_kolo

Pisao sam veæ o poznaniku koji nije hteo da otima ni devize, ni cigare devedesetih kod pijace Ðeram, koga je kolega iz patrole napustio i oti¹ao u saobraæajnu, koga su suspendovali jer ga je namestio lik iz stanice za ¹atro reketiranje makroa kod Plavog mosta (bilo je upravo suprotno), dok je bio suspendovan (skoro dve godine) dovr¹io pravni fakultet, slikao sa'rane i svadbe da bi pre¾iveli on i porodica, dobio spor, vraæen u slu¾bu bez mrlje u biografiji, a na kraju stigao do unutra¹nje kontrole u MUP-u. Tako da...

Hattrick

Citat: megaidiot poslato 12 Novembar, 2017, 16:53
plus mora nacelniku da plati da dobije smenu na ibarskoj, a i to sto uzme mora da deli sa ostalima... crn lebac.


Kad nije hteo da uci ckole da bude carinik, pa samo da namiguje.  :)



megaidiot

Citat: mi¹ko_kolo poslato 12 Novembar, 2017, 17:11
Tako da...
ne znam nikoga ko u srbiji nije nekako najebao zato sto je hteo da radi svoj posao posteno.

mi¹ko_kolo

©ta misli¹, ¹to sam posle 7+1 godina tra¾io da se sklonim sa mesta "poslovoðe"?

srbac


mi¹ko_kolo

Taj posao nema nikakve veze ni sa lovom, niti ikakvom robom. Ima samo veze sa svakodnevnim radom sa 50 ljudi, i bukvalno stoji¹ ispred svih njih i svako od njih je direktno okrenut tebi.

srbac

Ma zezam se druze !!!

Biker-Boy

https://www.kupujemprodajem.com/Probiker-Racing-Team-Jacket-Probiker-Racing-Team-Jacket-52661797-oglas.htm

Prosto neverovatno kakvih sve alavih ljudi ima... isti ovaj model Probiker jakne sam pre deset godina kupio u Luis-u na akciji za 40 eura, a inace joj cena bila 50eura, a lik je sad posle 10 godina prodaje za citavih 85 eura...   :wtf: [doh]
mozda gresim, mozda joj vrednost s godinama raste,  e sto prodah svoju jaknu, sad bi mogao da je uvalim za duplo, da se oparim :D
I feel the need..... the need for speed !!!