Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.


Glava Dole



MIGE


mrle


MIGE


Hurricane

 [neampojma]

Neki sifrovani oglas 100%

Prevara neka

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mkt

ovo ima samo u Borci

milomir22

#11349
Za sediste uzeo dasku za peglanje rukava i nogavica. Na onome ne mo's ni do kafica da dobacis.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Biker-Boy

A kako je tek srocio tekst oglasa... katastrofa
I feel the need..... the need for speed !!!

dzimika

ali vidi ozbiljan cafe racer :P

K0le


mali_zmaj

personalizovao je motor,i sad ga treba prodati,malo sutra!!
jin-jang

Gavrolini

U svetu postoji razni ljudi sa razlicitim ukusima. Npr u celom svetu su jako popularni sf motori sa onim podignutim repovima u nebo. Jednostavno takav je stil. Npr kod nas tek sad loze za masivne copere sa presirokim zadnjim gumama dok u USA to vise uopste nije u modi i fura se bas oldschool. Ali treba prihvatiti da postoje razliciti stilovi i ukusi. Meni npr ovaj predator uopste ne izgleda lose. Onaj gore vfr da sredi sediste bio bi lepsi od originalne nakaze 100x...vec je lepsi.  Meni je grozno kad neko na stari R sa par pleh srafova navrne plastike od neceg novijeg. Ali svaku ozbiljnu preradu postujem.

Biker-Boy

Citat: mali_zmaj poslato 16 Jul, 2017, 22:41
personalizovao je motor,i sad ga treba prodati,malo sutra!!
I prodace ga, ali ne za te pare koje trazi, ni blizu
I feel the need..... the need for speed !!!

OKi

Ako je sve ostalo u redu (osim predator stila) , ne vidim da je cena jaka za to godi¹te ???

mkt

kao debela striptizeta u mrezastim carapama

UFF

moze da ga proda samo kosti
ali posto kosta nema pare onda mora u staro gvozdje

mali_zmaj

Ma kod nas inace,ne znam za Srbiju,takvi personalizovani motori nemaju prodju. Cim covjek izlakira motor,pa makar i u fabricke boje,sumnjiv jje..,lupano,ovako,onako...,ne znam...,izgradnja takvog necega je interesantna stvar,ali kasnija prodaja..,upitno.
jin-jang