Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

bucko


sremac

budala na leru, mudonja u kontra smeru

lord_oblivion

Citat: PECA BMW poslato 01 Mart, 2017, 21:19
Citat: lord_oblivion poslato 01 Mart, 2017, 14:22

Jes ali polovnjak je or'ginal a novica kinez.
S druge strane, i kinez radi posao...


Nije kinez Hiflofiltro vec jako ozbiljna marka , i kolkio sam primetio dosta radionica bas njih koristi .

inace OM ugradnja je MANN koji je oko 1000 din
Nisam se udubljivao u detalje oglasa, samo sam preleteo na sekund pa mi sa slike delovalo kao èajna.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

BOKYBOY

#10943
Zna li neko nesto o ovom motoru, razmisljam da menjam auto za njega?  [neampojma]

Jel ovo fabricka kolor sema, video sam jos jednog istog? [ludak]

https://www.polovniautomobili.com/motori/9092820/kawasaki-zx-12-r


UFF


sremac

Mislim da je ovo kako bi rekli kod nas na oglasima SF verzija

u originalu je dosta manje ruzan




ovo mi deluje kao da je neki elemenat ili polica od kupatila inkorporisana u motor :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

ninja66

Citat: BOKYBOY poslato 02 Mart, 2017, 17:14
Zna li neko nesto o ovom motoru, razmisljam da menjam auto za njega?  [neampojma]

Jel ovo fabricka kolor sema, video sam jos jednog istog? [ludak]

https://www.polovniautomobili.com/motori/9092820/kawasaki-zx-12-r


Nije fabricka shema. Farbach pre par godina farbao.
Prosle godine sam trzao na njega.
Javi se na PP.

Jagodinac

Ne razumem zbog cega se toliko cimate da li je  kolor sema ok,ili nije....da li je farban..ili nije.  Da li je padano,ili nije... ja vam garantujem da je padano sa 98% svih motora koji su na putevima. Ako nista drugo..bar je padao sa nozice. Znam za slucaj..lik kupio ganc nov motor u salonu..otisao za inostranstvo i ostavio drugu kljuceve tako nekad da uzme motor da se mangupira.. lik je kliznuo i brzo na farbanje u drugom gradu..da se ne sazna...doveo ga je u fabricko stanje i uredno vratio motor. kada se drug vratio iz inostranstva,nista nije primetio.. i dan danas je ubedjen da motor nikada nije klizao sto je i logicno...i o cemu vise pricamo. :)

Poljanac92

Preticao sam i kad nisam morao :D

Jagodinac

Citat: Ukii poslato 05 Mart, 2017, 01:24
M5 V10 sa 507 konja  :drka:
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9720117/bmw-m5
,,Cena registracije od 157.666 din. do 167.803 din."  Ista kao za neko vozilo od 4000 kubika tipa '95 god..i gde je tu pravda brate? :D

Poljanac92

Citat: Jagodinac poslato 05 Mart, 2017, 01:30
Citat: Ukii poslato 05 Mart, 2017, 01:24
M5 V10 sa 507 konja  :drka:
https://www.polovniautomobili.com/putnicka-vozila/9720117/bmw-m5
,,Cena registracije od 157.666 din. do 167.803 din."  Ista kao za neko vozilo od 4000 kubika tipa '95 god..i gde je tu pravda brate? :D
Pravde brate nema...msm zivimo u takvoj drzavi, gde te tovare na svakom cosku.
Preticao sam i kad nisam morao :D

BOKYBOY

#10951
Citat: Jagodinac poslato 05 Mart, 2017, 00:51
Ne razumem zbog cega se toliko cimate da li je  kolor sema ok,ili nije....da li je farban..ili nije.  Da li je padano,ili nije... ja vam garantujem da je padano sa 98% svih motora koji su na putevima.

...nisi razumeo, boli me uvo dal je farban, cudim se samo dal je moguce da je fabricki radjen u ovoj kolor semi [ludak]
Ako ga uzmem, svakako ce ceo biti ofarban u crnu perlu jer bi me iskreno bio blam da ga vozim ovakvog... ;D




edit: minusar, odrasti majke ti, nemas vise pet godinica, iskoristi pametno taj minus, ako imas nesto licno protiv mene, imas PP

mali_zmaj

Jebot mis zasto se minusari toliko na forumu!!!!
jin-jang

viper

Eto nema minusa, dao sam ti + da ga poni¹tim. [rofl]
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

nano

Ispravljeno Bokyboy.

Nego sto bi farbao?

Msm farbach je radio, mora da je do 00 uzivo.

BOKYBOY

#10955
Ma ne treba da mi ispravljate minuse, hvala, nije to problem, ne pogadja me ni najmanje ali brate u ovako nekoj temi, pa zasto? [ludak]
Lepo me citira ako se ne slaze samnom, bas ovako kao ti, pa iznese svoje misljenje i super, idemo dalje...
Ako ima nesto licno protiv mene neka bude baja pa mi kaze a ne ovako, troluje temu jbg... [neampojma]

@Nano...ma ne kazem da je Farbach lose odradio, nekome je ovo extra, ja se lozim na crnu 12-icu u pm, to mi je savrsenstvo motora, sve osim toga mi nema smisao...kazem samo svoje licno misljenje, bez da uvredim bilo koga [cheers]

http://www.motomanijaci.com/index.php/topic,1261.msg727913.html#msg727913    [balavi] [balavi] [balavi]

nano

Jbg ti minusi sto se mene tice vise govore o njima nego o onom kome su dali.

Skoro bese jedna zx12 u BG, crna. Imala je manje klizanje msm da je oko 1500 bila, sto je smesno ako je samo kozmetika problem.

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 05 Mart, 2017, 15:54
pa zasto? [ludak]

mozda se nejmu svidja kolor sema, dovoljan razlog, a mozda je i  [ludak] kao sto kazes, opet njegova stvar jer + i - sluze da se oceni necij post i svako moze da ga da kome hoce kad hoce, ako pored toga zeli da ulazi u raspravu moze da te citira i da ti odgovori ali ako ga mrzi i nije mu do toga ne mora

Citat: BOKYBOY poslato 05 Mart, 2017, 15:54
Lepo me citira ako se ne slaze samnom, bas ovako kao ti, pa iznese svoje misljenje i super, idemo dalje...
Ako ima nesto licno protiv mene neka bude baja pa mi kaze a ne ovako

pogledao sam sad ko ti je dao minus, mislim da te je pozvao da ti kaze ali nisi hteo da mu se javis na telefon pa sta ce covek mora ovako  [rofl]


Citat: BOKYBOY poslato 05 Mart, 2017, 15:54
troluje temu jbg... [neampojma]

ocena necijeg posta nije trlovoanje teme ali kad neko krene da kuka kako je dobio minus u temi onda to definitivno jeste spam i offtopic za tu temu zar ne?
jer kao sto vidis narednih nekoliko postova se vodi rasprava o jebenim minusima umeto o onome o cemu je tema i ko je onda troluje?

zato ubuduce gledaj svoja posla i ocenjujuj druge kao sto ocenjuju oni tebe, ili nemoj, kako god zelis samo nema potrebe da pises o tome

BOKYBOY

#10958
@ uf Ako sam nekoga uvredio, obrisi post ili me banuj, nemoj da palamudis samo, molim te, ne treba mi tvoje objasnjenje
zavrsili smo tu pricu i komentarisemo dalje o motorima

p.s. Boli me bas kita ko mi je dao minus, moze samo sit da mi se napase

UFF

tebra... pa nisam ja poceo :D a kita da te boli za minus ne bi ga ni pominjao zar ne? :D

i minus ti nisam dao ali evo sad cu, izvoli

inace ona farbaceva kolor sema je drkanje za fabricku

opet edit, izmena... jesi li ti cuo za izraz: "ispeci pa reci deci"