Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Bojan

Pa nisu oni krivi kad tamo dosadno.   ;D



mrle


mkt


OKi



Nikolaaaaw


Gavrolini

Ovo je ko zna koji put u zadnjih godinu dana da ga oglasava kao na 7 dana. Motor jeste brutalan ali jako kratkog veka. Prica o zadnjoj gumi je ludnica, nije zamenio da ne bi previse bacao na zadnji :) a i odavno se zna da kad kod nas napisu "odlicno" ili "perfektno" stanje to obicno znaci dobro. A kad napisu "dobro" ili "solidno" odmah znas da mu nesto fali.

Nikolaaaaw

Moguce da je bio, vidjao sam pre na oglasima neki, ali je cini mi se imao SM tockove  :) Nisu bas cesti, a svi hvale ovaj motor, verujem da je bas zanimljiv  :drka: Na slikama deluje korektno, sad nemam predstave kolika je realna cifra za ovo s obzirom da je stranac  :)

Gavrolini

Mislim da ni jedan nije sastavio 10.000km

Andreja

Ozbiljna prangijetina, èitao sam o njemu, istina je ¹to ka¾e Gavra, ako 15000 sastavi, na konju si. A generalna skupa. Nisu nepouzdani, jednostavno im je konstrukcija takva da ne mogu dugo da traju. Problem je u tome ¹to smo sirotinja :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

bigbad86

Jel moze neko da objasni zasto je tako kratkog veka, ocekivao sam da ima bar 90 konja sa ovom kubikazom i dva cilindra. Onda bi to bar opravdalo kratak vek.

Andreja

Baci oko na video pa gledaj da li æe¹ da prepravi¹ post :D

! No longer available
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

abarth

Prva i druga godina kod R(S)XV je za izbegavanje, bilo je raznih problema, sa anlaserom, dihtunzima... Od 2008 je sve to re¹eno i traje kao bilo koji hard enduro 450.  Po preporuci u"knjizi" pi¹e da se menjaju klipovi i cilindri na 10000km, npr kod veæine KTM i sliènih, klip i klipnjaèa se menja na 100 sati, ¹to je daleko manje od 10000km. Uostalom nije to motor da ide¹ na more sa njim. Probao sam RXV450 nedavno  :drka: 

Gavrolini

Citat: bigbad86 poslato 06 Novembar, 2016, 22:28
Jel moze neko da objasni zasto je tako kratkog veka, ocekivao sam da ima bar 90 konja sa ovom kubikazom i dva cilindra. Onda bi to bar opravdalo kratak vek.
90ks? Kojom magijom da navuku toliko si mislio?

srbac

Na 76 ks se dize sa akrapovicem . A do 85 treba jos oko 5000e !!! Vozio ga je moj drugar...

sremac

kakvih 5000e dajte molim vas, malo nalepnice, malo KN, malo èeljusti u crveno i eto ga na 100+ :D
budala na leru, mudonja u kontra smeru

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

Gavrolini

Citat: sremac poslato 07 Novembar, 2016, 21:40
kakvih 5000e dajte molim vas, malo nalepnice, malo KN, malo èeljusti u crveno i eto ga na 100+ :D
U kafani moze da navuce i 200ks.