Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Gavrolini

Iza ovog nika se garant krije jasminko ili igor xt ili ne daj boze ona matora budala sto sam i zaboravio kako se zove....a da Lalajko

Koko

Citat: Koko poslato 16 Oktobar, 2016, 12:29
Citat: Milos96 poslato 14 Oktobar, 2016, 19:46
[rofl] [rofl] [rofl] nema dalje :D
Prosto moram da uradim screenshot da bi ostao ovde kad nestane oglas [rofl]




Ovaj oglas je preuzet sa Austriskog Willhabena i prepravljen za `rad sprdnje, a isti  ( samo originalni ) mi je sin poslao Skaypom iz Beca posto njega interesuje taj motor.  ;)

Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

DUKE Vuk

Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2016, 22:53
Citat: DUKE Vuk poslato 17 Oktobar, 2016, 16:39
Uff, jebiga brate, ona udata, on o¾enjen, sve i da je nekad tako bilo, ne ulazim u istinitost, ali uni¹titi ljudima brakove radi puste prièe na forumu, jebiga brate, nisam od tebe oèekivao tako ne¹to

pa ako su udati i ozenjeni sto jebu okolo?
i ako to vec rade sto ne rade u tajnosti?
a ako se vec zna uzivo sto da se ne pise i na forumu?
i kao da je to neki dokaz, neko napise nesto negde o tvom muzu/zeni i ti se odmah razvodis, jes qrac

nego mislim da si ti promasio forum, bolje ces se uklopiti kod blowjobikera

Samo sam pristojan èovjek.
I izgleda da se ni tamo ne uklapam jer i tamo na isti naèin reagujem na la¾i, prostakluke i druga nefer i nepristojna pona¹anja.
Ni¹ta vi¹e od toga.
A ako ovde smetaju moja dva posta mjeseèno, samo me skloni odavde, ti si ovde Pablo :) i svemoæni ste ovde u ovom va¹em virtualnom kraljevstvu.
Za¹to trpjeti nekoga ko drugaèije razmi¹lja i vidi.
Samo pièi blago¹ èièi :) .

UFF

pa ako vec pises dva posta mesecno valjda bi trebao pametnije da in srocis a ne da budes u kvalitetu minus 37 od ukupno 127 poruka na forumu?
Pablo Eskobar je taj koji likvidira i to se ne desava na ovom forumu ;) a ti ako si pristojan pa reagujes idi reaguj u stvarnom svetu, sto se drkas u virtuelnom kad tu efekta nema?

Lazza

Citat: UFF poslato 18 Oktobar, 2016, 10:39
pa ako vec pises dva posta mesecno valjda bi trebao pametnije da in srocis a ne da budes u kvalitetu minus 37 od ukupno 127 poruka na forumu?
Pablo Eskobar je taj koji likvidira i to se ne desava na ovom forumu ;) a ti ako si pristojan pa reagujes idi reaguj u stvarnom svetu, sto se drkas u virtuelnom kad tu efekta nema?

! No longer available
I may be dumb, but I'm not stupid.

DUKE Vuk

A ti misli¹ da su ovi tvoji postovi pametno sroèeni ?
A dokaz su ova silna odobravanja trinaestogodi¹njaka !

Jedini naèin je da bude¹ faca i da me banuje¹ inaèe kad god budem imao razloga ukazaæu na neku nekorektnost.
Ne znam ni odakle tebi ovoliko netrpeljivosti.
Neko te toliko povrjedio i izazvao toliku mr¾nju prema svemu ¹ta samo zamiri¹e na BJB.
Pa i ovde nas je veæina na oba sajta. Radoznali smo i volimo svagdje da zavirimo :) .

Lazza

Citat: DUKE Vuk poslato 18 Oktobar, 2016, 12:02
A ti misli¹ da su ovi tvoji postovi pametno sroèeni ?
A dokaz su ova silna odobravanja trinaestogodi¹njaka !

Jedini naèin je da bude¹ faca i da me banuje¹ inaèe kad god budem imao razloga ukazaæu na neku nekorektnost.
Ne znam ni odakle tebi ovoliko netrpeljivosti.
Neko te toliko povrjedio i izazvao toliku mr¾nju prema svemu ¹ta samo zamiri¹e na BJB.
Pa i ovde nas je veæina na oba sajta. Radoznali smo i volimo svagdje da zavirimo :) .

Samo ne gledaj ako se svalerise neko...
I may be dumb, but I'm not stupid.

mi¹ko_kolo

Citat: DUKE Vuk poslato 18 Oktobar, 2016, 09:29
Citat: UFF poslato 17 Oktobar, 2016, 22:53
Citat: DUKE Vuk poslato 17 Oktobar, 2016, 16:39
Uff, jebiga brate, ona udata, on o¾enjen, sve i da je nekad tako bilo, ne ulazim u istinitost, ali uni¹titi ljudima brakove radi puste prièe na forumu, jebiga brate, nisam od tebe oèekivao tako ne¹to

pa ako su udati i ozenjeni sto jebu okolo?
i ako to vec rade sto ne rade u tajnosti?
a ako se vec zna uzivo sto da se ne pise i na forumu?
i kao da je to neki dokaz, neko napise nesto negde o tvom muzu/zeni i ti se odmah razvodis, jes qrac

nego mislim da si ti promasio forum, bolje ces se uklopiti kod blowjobikera

Samo sam pristojan èovjek.
I izgleda da se ni tamo ne uklapam jer i tamo na isti naèin reagujem na la¾i, prostakluke i druga nefer i nepristojna pona¹anja.
Ni¹ta vi¹e od toga.
A ako ovde smetaju moja dva posta mjeseèno, samo me skloni odavde, ti si ovde Pablo :) i svemoæni ste ovde u ovom va¹em virtualnom kraljevstvu.
Za¹to trpjeti nekoga ko drugaèije razmi¹lja i vidi.
Samo pièi blago¹ èièi :) .
Za razliku od tamo, ovde niko nije banovan od Uff-a ili drugih admina zato ¹to drugaèije misli ili govori. Debeli zmaj se uvek samobanuje, odnosno dobije minuse zbog toga ¹to voli da provocira ljude.

bullet

Kad smo kod Jasminka, poslao sam devojku kod njega na obuku i polaganje za A prosle godine. Osrednje sam zadovoljan, daleko od izvikane price. Non stop ju je mracio kako nije motor za nju, uopste je nije spremio za polaganje i izasao iz okvira nezainteresovanog instruktora u okvire kolege motoriste. Npr. nije joj rekao da sme da spusti samo levu nogu kada staje i sl., kamoli neke "naprednije" stvari. Pandur joj je to objasnio na polaganju kada ju je video da to radi, i polozi na kraju iz prve :). Pre svega zahvaljujuci svojoj sposobnosti mislim, ne auto skoli Vir. Potegao sam to jednom i na bj forumu, sam se prepoznao iako ga nisam imenovao bio,  zakljucana je tema ekspresno.

mi¹ko_kolo

Slièna prièa kao i sa mojom drugaricom. Izgleda da ima problem sa ¾enama koje hoæe da voze motor.

srbac

Zanimljivi oglasi  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mi¹ko_kolo

#10431
Pa povod je oglas gore pomenutog ogla¹ivaèa Jasminka.

srbac


DUKE Vuk

Citat: bullet poslato 18 Oktobar, 2016, 17:01
Kad smo kod Jasminka, poslao sam devojku kod njega na obuku i polaganje za A prosle godine. Osrednje sam zadovoljan, daleko od izvikane price. Non stop ju je mracio kako nije motor za nju, uopste je nije spremio za polaganje i izasao iz okvira nezainteresovanog instruktora u okvire kolege motoriste. Npr. nije joj rekao da sme da spusti samo levu nogu kada staje i sl., kamoli neke "naprednije" stvari. Pandur joj je to objasnio na polaganju kada ju je video da to radi, i polozi na kraju iz prve :). Pre svega zahvaljujuci svojoj sposobnosti mislim, ne auto skoli Vir. Potegao sam to jednom i na bj forumu, sam se prepoznao iako ga nisam imenovao bio,  zakljucana je tema ekspresno.

Jebiga opet ja u off, ali povuku me za jezik.
Sjeæam se ovog genija.
I tamo se ¾alio ¹to mu je djevojka polo¾ila iz prve. Interesantan sluèaj.
Problem je ¹to instruktori nisu bili nje¾ni prema njoj.
Nemoj brate da ti bajkeri budu nje¾ni sa curom. Bje¾i bolan.

Uzgred ni tamo tema nije obrisana . Kome je do smijanja neka je potra¾i.

I bataliæu se offa u ovoj ljepoj temi o zanimljivim oglasima. Odooo

Gavrolini

Dajte link. Ne mogu u pretragu na bjb jer sam dozivotno banovan.

Bori¹a

hoces da ti dam username i password, imam tajni profil [rofl]

mali_zmaj

Citat: Gavrolini poslato 18 Oktobar, 2016, 20:31
Dajte link. Ne mogu u pretragu na bjb jer sam dozivotno banovan.

Sta si im rekao kad su te zanavjek banovali!! 
jin-jang

Hohštapler

Poznavajuæi Gavru?  ;D 8)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

Vrv spomenuo MM :D Kao sto su i mene trajno, covek otvorio temu da pita zasto mu se brisu postovi a meni vec pre toga isto brisali neke bez ikakvog objasnjenja i uopste obavestenja da je obrisan, ja se ukljucim i samo spomenem u textu od 3 reda MM, znaci u kontekstu... nestane post u roku od sat vremena... a to nije prvi put inace... ja napisem velikim slovima da UFF to ne radi i udare trajnu bananu odmah... nikakva opomena pre toga, nista dan, mesec... nista... odma trajna i to cak i bez mogucnosti citanja :D

Skoro mi dosadno, otvorim novi nalog Milos96_BANOVANI, napisem u predstavljanju da nema potrebe da se predstavljam jer se zna zasto sam banovan, to obrisu, onemoguce pisanje ostave samo da mogu da citam hahhahaha sad imam i treci Milos96_OPET al me mrzi da ih poprckujem i otvaram cetvrti pa samo nekad udjem da vidim sta se desava kad ovde sve procitam, samo zbog drugih clanova koji nesto vrede i po nekog kvalitetnog posta a administraciju bljb nabijam na kurac onako sve komplet :D

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: bullet poslato 18 Oktobar, 2016, 17:01
Kad smo kod Jasminka, poslao sam devojku kod njega na obuku i polaganje za A prosle godine. Osrednje sam zadovoljan, daleko od izvikane price. Non stop ju je mracio kako nije motor za nju, uopste je nije spremio za polaganje i izasao iz okvira nezainteresovanog instruktora u okvire kolege motoriste. Npr. nije joj rekao da sme da spusti samo levu nogu kada staje i sl., kamoli neke "naprednije" stvari. Pandur joj je to objasnio na polaganju kada ju je video da to radi, i polozi na kraju iz prve :). Pre svega zahvaljujuci svojoj sposobnosti mislim, ne auto skoli Vir. Potegao sam to jednom i na bj forumu, sam se prepoznao iako ga nisam imenovao bio,  zakljucana je tema ekspresno.
ko je to izvalio da moze sme da se spusti samo leva noga.....ko god da je, nema pojma.....i ne zna nista o zakonu....nek mi neko izvuce taj paragraf iz zakona...
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11