Glavni meni

Zanimljivi oglasi

Započeo Panta Zemunac, 06 Januar, 2011, 15:50

El Jefe i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

dajte ljudi 850ka, dogodine krece na fax, za te pare...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Koko

Citat: Milos96 poslato 14 Oktobar, 2016, 19:46
[rofl] [rofl] [rofl] nema dalje :D
Prosto moram da uradim screenshot da bi ostao ovde kad nestane oglas [rofl]




Ovaj oglas je preuzet sa Austriskog Willhabena i prepravljen za `rad sprdnje, a isti  ( samo originalni ) mi je sin poslao Skaypom iz Beca posto njega interesuje taj motor.  ;)
Doðu, tako, vremena, kada pamet za¹uti, budala progovori, a fukara se obogati!

Gavrolini

Cudo kako su uvek ti motori od glavesina sa bjb najocuvaniji.

mi¹ko_kolo

Jasminko je najobièniji smrad. Mojoj drugarici je uzeo 220 evra za A kategoriju i nije je ni na ulicu izveo.

Bori¹a

Citat: mi¹ko_kolo poslato 16 Oktobar, 2016, 13:31
Jasminko je najobièniji smrad. Mojoj drugarici je uzeo 220 evra za A kategoriju i nije je ni na ulicu izveo.

ja bih mu dao sad 220e da mi da A kategoriju [yahoo]

mi¹ko_kolo

Stvar je u tome ¹to su te pare bile za èasove, a na njima joj je kenjao kako ne sme da je izvede na ulicu zbog... Nije ni stigla do polaganja vo¾nje. Samim tim ni do dozvole. Vozali je on i onaj njegov Igor po nekom parkingu na NBg. A bio se nameraèio i na njenog Horneta, ¹atro da kupi motor od "nekog poznatog".

Boban_m

Nemoj tako Misko. Mozda jos nije nasao motor "za sebe" ;D

mi¹ko_kolo

Ma da! 'Bem ga u usta krnjava!

UFF

mislis na igora sto jebe onu anu iz garmina a krije od zene? :D

mi¹ko_kolo

Ma boli me kita koga on jebe, nego su smrde obojica.

Hohštapler

I ja sam bio platio obuku a imao jedan èas, plus sam polagao na skuteru... i, ¹ta meni fali?  :D [rofl] [panic] [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazza

I Lazic isto pa sta njemu fali???

no... wait :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

Glava Dole

Ja se za A2 spustio sa instruktorom samo do grada od njegove kuce na periferiji prvi cas, kaze ti super vozis, vrati motor tad i tad u garazu i ode sa drugim djakom... posle mi zena ili neko od sinova davao kljuc dok nije nestalo goriva pa se dogovorimo da se nadjemo na pumpi, da mi crvenu u ruke i kaze samo da uzmem racun i ode odma [rofl] U SD-u se obucavao a polagao u palanci posle meseci zavlacenja jer sam bio jedini za A2 a on nije imao licencu... ne bih ni tad da ga nisam pijan uvece pozvao sa svadbe i ebao sve po spisku i sredio mi da imam nedelju dana kasnije tamo u drugoj auto- skoli kod nekog njegovog... i polozio :D

DUKE Vuk

Mi¹ko, pljuje¹ i "jebe¹ u usta" nekoga koga ne poznaje¹ zbog neèega u ¹ta se ne razumje¹.
Odakle ti pravo da tako krnji¹ nekome te¹ko i zaslu¾no steèeni ugled a nezna¹ pravo stanje stvari.

Uff, jebiga brate, ona udata, on o¾enjen, sve i da je nekad tako bilo, ne ulazim u istinitost, ali uni¹titi ljudima brakove radi puste prièe na forumu, jebiga brate, nisam od tebe oèekivao tako ne¹to

Lazza

Pa ne unistava mu on brak... ne spava Uff sa njim :)
I may be dumb, but I'm not stupid.

srbac

Citat: Ho¹tapler poslato 17 Oktobar, 2016, 07:29
I ja sam bio platio obuku a imao jedan èas, plus sam polagao na skuteru... i, ¹ta meni fali?  :D [rofl] [panic] [ludak]

Tebi fali mu¹ki motor !

mi¹ko_kolo

Citat: DUKE Vuk poslato 17 Oktobar, 2016, 16:39
Mi¹ko, pljuje¹ i "jebe¹ u usta" nekoga koga ne poznaje¹ zbog neèega u ¹ta se ne razumje¹.
Odakle ti pravo da tako krnji¹ nekome te¹ko i zaslu¾no steèeni ugled a nezna¹ pravo stanje stvari.

©ta treba da se razume u situaciji kad uzme¹ nekome 200 evra za obuku i uop¹te je ne izvede¹ ga na ulicu?! Pri tom joj stalno protura¹ prièu kako hoæe¹ od nje da kupi¹ motor jer to "nije za nju" a u stvari misli¹ da mo¾e¹ da uzme¹ motor za siæu. Jer ti njoj kao "èini¹".  Ko ti dao pravo za tako ne¹to?!
A veliki mu ugled kad su ga svi provalili da je preprodavac jer veæ godinama "tra¾i pravi motor za sebe".

DUKE Vuk

Prièam o ugledu ¹kole i instruktora.
Ako je "preprodavac" kako ka¾e¹, jel to znaèi da je lo¹ instruktor ?
To je argument ?
Pola Beograda, zajedno samnom, je pro¹lo kroz VIR i nikad do sada nisam èuo ni jednu lo¹u rjeè za VIR, uglavnom sve najbolje. Dobro uèenje, vi¹e nego dobra prolaznost na ispitima. Nisam èuo da je neko pao na polaganju vo¾nje. Vjerovatno ima ali su ti sluèajevi rjetkost. I sad ti izlazi¹ sa nekom prièom i jebe¹ èoveka u usta. Pa ¹ta ti je lo¹e uradio , kako se o tebe ogrje¹io.
Vjeruje¹ polazniku kome obuka ne ide i koji nije pro¹o na ispitu.
Pa njima su svi krivi samo ne oni sami.
Nazovi ih. Svrati sa drugaricom i saznaj pravu istinu. Ne èini zlo nekome samo zato ¹to ti tnije simpatièan.

mi¹ko_kolo

Alo prijatelju, ko je rekao da je uop¹te polagala?! Nije ni iza¹la na vo¾nju. Testove polo¾ila i sve vreme je drkao po nekom poligonu gde je vozala napred - nazad. I tako za 200 evra! I stalno je tucao u glavu sa prièama kako je pao onaj ili ovaj, kako je neko poginuo, kako motor nije za nju... Uz to, nije hteo da joj spusti motor a ¾ena je ni¾a rastom. Ali nije bio gadljiv na pare. Pri tom nije je on ni uèio nego Igor. Ba¹ mene briga koliko vas je pro¹lo kroz njegovu auto ¹kolu. Mo¾da ste mu platili za prolaz. ©ta to mene briga. Ja poznajem nju skoro 40 godina, a ne njega.

UFF

Citat: DUKE Vuk poslato 17 Oktobar, 2016, 16:39
Uff, jebiga brate, ona udata, on o¾enjen, sve i da je nekad tako bilo, ne ulazim u istinitost, ali uni¹titi ljudima brakove radi puste prièe na forumu, jebiga brate, nisam od tebe oèekivao tako ne¹to

pa ako su udati i ozenjeni sto jebu okolo?
i ako to vec rade sto ne rade u tajnosti?
a ako se vec zna uzivo sto da se ne pise i na forumu?
i kao da je to neki dokaz, neko napise nesto negde o tvom muzu/zeni i ti se odmah razvodis, jes qrac

nego mislim da si ti promasio forum, bolje ces se uklopiti kod blowjobikera