Glavni meni

motul 300v ili bardahl xtc c60

Započeo ®or¾ GTI, 28 Februar, 2013, 22:53

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

®or¾ GTI

Zanimaju me vasa iskustva koje koristite ili koje ulje ste koristili od
ova dva navedena
Mene zanima konkretno za moju hondu cbr 600 f4i.
Motul sam koristio ali 7100.

aleksr6

Citat: zorzgti poslato 28 Februar, 2013, 22:53
Zanimaju me vasa iskustva koje koristite ili koje ulje ste koristili od
ova dva navedena
Mene zanima konkretno za moju hondu cbr 600 f4i.
Motul sam koristio ali 7100.
v300

rboban

Ride It Like You Stole It

Mr.Racer


djolevidak

7100,300v bacas pare,ne vozis trke....

®or¾ GTI


UFF

presao 27k u teoriji tj na satu
a koliko je stvarno pojma nemas
300v je nepotreban ali ako imas i mozes neces da pogresis

®or¾ GTI

ok sa 300v nema greske , a ovaj xtc c60 kakav je on u odnosu na recimo motul 7100 ili slicno, koje ti sipas UFF-e?

UFF

zavisi u koji motor ali u svaki sipam motorex jer znam da je original a po meni nije preskupo

bardahl nisam nikad koristio a i ne nameravam da budem iskren

u ktm samo ovo (ono jeste preskupo, preko 20eur za litar ali sve ostalo sjebe posle 3k km) i to cepam 20w60


http://www.bikebiz.com.au/product_images/l/000/ktmracing4t20w60__46687_zoom.jpg

UFF

a kod tebe mozes npr ovo u sredini (prepoznaces sto na kojem sam slikao  8) )

Motorex Cross Power 4T 10w60 skroz desno sam rokao u ne secam se, nekog jednocilindrasa

[attachment deleted by admin]

Hohštapler

Ja veæ 3 puta stavljao u moju Hondu xtc60, 15w50, radi ko sat, menjaè ko puter.
Dodu¹e, moj nije R...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

a ako hoces da ustedis pare a da opet budes siguran da je originalno i kvalitetno onda sa ovim nema greske a kosta mislim oko 1000rsd litar pa mi onda recite jel skupo?
da ne pominjem ko ga proizvodi
ja bi licno to sipao u tvoj motor ako mi se ne bacaju pare
http://www.motorex.com/index.cfm?oid=1147&lang=en&webtoolDbTemp=eintragDetail&eintragId=153

http://www.ktmworld.com/images/thumbs/0002086.jpeg

sasa ns 1

idite na neki od ozbiljnih foruma o auto ulju gde ima likova koli prosipaju inzinjersko znanje uopste i pojedinacno o svakom ulju,motul ,castrol,silkolen,amsoil,a ostalo je sve 2-3 klasa sto ne znaci da je lose nego da nije najbolj.Ali moram vam ispricati jednu pricu gde ja po inostranstvu pijem u drustvu-sve stranci samo najeftinije pivo,i oni to primete pa me pitaju kako je moguce da ja uvek najvise volim najeftinije pivo,a ja im odgovorim SRBIJA ,pa ko voli ono sto je najeftinije-najgore nek kupuje jeftina ulja.

®or¾ GTI


Hohštapler

UFF,
ba¹ sam pre koji dan prièao sa kolegom sa MM, Srx, i on spomenuo da stavlja taj Motorex u svoju CBR, i ka¾e da mu ne pada na pamet da menja...
Mo¾da æu i ja to da pazarim sad.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

grber

Citat: UFF poslato 01 Mart, 2013, 01:49
a ako hoces da ustedis pare a da opet budes siguran da je originalno i kvalitetno onda sa ovim nema greske a kosta mislim oko 1000rsd litar pa mi onda recite jel skupo?
da ne pominjem ko ga proizvodi
ja bi licno to sipao u tvoj motor ako mi se ne bacaju pare
http://www.motorex.com/index.cfm?oid=1147&lang=en&webtoolDbTemp=eintragDetail&eintragId=153

http://www.ktmworld.com/images/thumbs/0002086.jpeg
Gde ima ovo ulje za 1000din?!

UFF


Slaninar

Citat: sasa ns 1 poslato 01 Mart, 2013, 02:01
idite na neki od ozbiljnih foruma o auto ulju gde ima likova koli prosipaju inzinjersko znanje uopste i pojedinacno o svakom ulju,motul ,castrol,silkolen,amsoil,a ostalo je sve 2-3 klasa sto ne znaci da je lose nego da nije najbolj.Ali moram vam ispricati jednu pricu gde ja po inostranstvu pijem u drustvu-sve stranci samo najeftinije pivo,i oni to primete pa me pitaju kako je moguce da ja uvek najvise volim najeftinije pivo,a ja im odgovorim SRBIJA ,pa ko voli ono sto je najeftinije-najgore nek kupuje jeftina ulja.

Mislim da nisi u pravu i da Amsoil i Motul barem prave odlièna ulja. Tako da to ¹to ka¾e¹ 2-3 klasa je mo¾da neko rekao kao prva 2-3, a ne 2-3 klasa - velika razlika. Mada se ne bavim prodajom i proizvodnjom ulja, mo¾da su mene lagali, mo¾da se ne¹to promenilo drastièno u poslednjih par godina. Ima¹ li neki link, bilo ¹ta konkretno?

O Bardahl uljima nisam na¹ao ni¹ta ni posebno dobro, ni posebno lo¹e.

Najva¾nije da se redovno menja, da odgovara specifikacijama i da nije fal¹. Zato mi ima smisla i to ¹to Uff ka¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

i ne razumem ljude koji stede na ulju
razlika izmedju dobrog i loseg je aj da kazemo dupla
znacu platicu 40 umesto 20e ulje za moj ktm
pa da mu jebem mater sta je 20e na 5000km?
to je jedan rezervoar tj dan voznje
ko nema ili nece toliko da da za njega ni nije motor
neka kupi 125ccm ili neka ide peske

clutch&brake

jbg da motorex bi trebalo da je original i da ne razmisljas puno. sto uff kaze neces na stazu. sipaj sintetiku i mislim da te glava boleti nece. ako imas love sipaj motul 300v i zavrsio si pricu. 5000km je kurac od kilometraze i mislm da neces pogresiti sa motorexom
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!