Glavni meni

Spisak moto servisera u Srbiji

Započeo pit, 28 Februar, 2013, 16:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Ostoja

A ja mislio da sam matori drkad¾ija...
:P [nono]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Boban_m

Nemoj sad mi da te pokolebamo druze Ostoja ;D

Ostoja

Jok, ostajem èvrsto na liniji moje partije...
[rofl] [cheers]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

Gavrolini

Znao sam da gazda voli da se zasladi sa deèacima.

ЯЭВОЛУТИОН

ja neznam zasto isli da ga zajebavam....a on prvi poceo....dobar dan forume boli me cetvorkica okuzalno distalno je ima neko stomatolog pouzdan i castan da radi okuzalno distalne cetvorkice.....kao da je enduro  motor sveto pismo pa treba poseban majstor za njega....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

dzimika

#66
Pa kako to mislis da ne treba za enduro poseban majstor, za enduro motore i ovakve vlasnike je najbolji majstor na psihijatriji :D
Inace Gavra je u pravu, sa vise strana mu je receno da ne kupuje taj motor, ali decko misli da je mnogo pametan i da ne treba da slusa savete a onda ocekuje dobar savet kad nije ni prvi poslusao i jos se on drka sto nece neko da mu da savet, pa koji kurac da mu se daje savet kad ih ne slusa

pajche

Da ne otvaram novu temu. Stade mi motor juce na Dorcolu i resio je da nece da nastavi voznju. Gasi se sve vreme, moje potpuno laicko razmisljanje je da je struja, al' to treba uzeti sa rezervom. Da li mozete da preporucite neki servis na Dorcolu da mogu da ga odguram, ili neki servis u Bg pa da ima i slep.

DebeliZmaj

Biske sa formu radi slepanje/preoz pa ti biraj servis bilo koji
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Gašpar

Citat: pajche poslato 01 Jul, 2021, 22:56
Da ne otvaram novu temu. Stade mi motor juce na Dorcolu i resio je da nece da nastavi voznju. Gasi se sve vreme, moje potpuno laicko razmisljanje je da je struja, al' to treba uzeti sa rezervom. Da li mozete da preporucite neki servis na Dorcolu da mogu da ga odguram, ili neki servis u Bg pa da ima i slep.

Gde na Doræolu?
Mo¾e¹ kod Buge da odveze¹ dole u Ðure Ðakoviæa, tj ulicu paralelno sa ÐÐ.