Glavni meni

Spisak moto servisera u Srbiji

Započeo pit, 28 Februar, 2013, 16:14

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

navajo

Milose, Djoletu nista ne fali, to ova Debela zeza...mada, meni je dobra, rekoh danas da je ne dam sta god da joj fali i da cu i kljakavu da je vozim ako treba...a njoj garant nista ne fali, ili neka sitnica tj glupost na koju neko ne bi ni obratio paznju, a mozda ni provalio:)

Glupa kisa sutra....jedva cekam nedelju da vozim Debelu!

Kostić

ovde veæ ima mesta za novu temu - kako se ne sreðuje izbezuma ;D

navajo

Trazicu od Lazica kratka uputstva, mada kako vidim ide to meni od ruke...hahahaha

perlx

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 April, 2017, 22:45
Citat: stilgar poslato 28 April, 2017, 21:52
Citat: navajo poslato 28 April, 2017, 21:22
Da, na njega sam mislila, i znam da su mu cene jace...koliko, to cu tek da vidim  [panic]

Obzirom da iskustva nemam ama bas ni malo, a nesto sam se smorila vise od svacijih pametnih ideja, i majstorija, palo mi je na pamet da odem kod ovlascenog servisera, i malo popricam sa covekom, pretresem motor, i uz put bankrotiram...kao da vec nisam dovoljno, *ebali me motori kud mi i padose na pamet [doh]
kad god sam kupio motor iso sam do Revolucije, imam veliko poverenje u njegov sluh.
ali si poceo da dovozis motore sa sve vise zapleta....sledeci me brine....izvadjem iz save kod obrenovca?....ne taj je vec dovozio deterdzent....mozda neki koji je upao u vodu kod usca....
Izvadjen kod Djerdapa a upao kod Obrenovca, al' taj nije pravio probleme. Pouzdani japanan zato naplacuje sa kamatom :)
Pohotni cica ce pre da ti doveze donese nesto sto su Nijemci zakopali pri povlacenju...

alex997

A neki dobar majstor za Enduro motore u okolini Kraljevo-Kragujevac i ti gradovi okolo...postoji li neki pouzdan ? il da jurim u Zajecar kod Elvisa :D  

ЯЭВОЛУТИОН

inace zajebani ti enduro motori...mnogo cilindara i elektronike.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Taraba

Ja bi tu barem nekog magistra endurologije... ne ovi obicni sto cackaju one proste motore.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

alex997

e po ko zna koji put postavim neko pitanje i svaki put sprdacina,ljudi pitam najozbiljnija pitanja,nzm sta je problem generalno clanova pa svi odgovaraju nekim glupostima,al neka,to je vase,svaka cast...vise pitanja postavljat necu nikakva,ne zelim biti clan ovakve zajednice gde je glavno samo zajebavat i ismejevati ljude,umesto pomoci nekom...svakom svako dobro !

Lazic

Ne bi bilo lo¹e da ka¾e¹ ¹ta te muèi, gomila ljudi ovde jesu majstori, druga gomila nije ali ume da pogleda... :) [cheers]

Gavrolini

Citat: alex997 poslato 02 Septembar, 2019, 18:35
e po ko zna koji put postavim neko pitanje i svaki put sprdacina,ljudi pitam najozbiljnija pitanja,nzm sta je problem generalno clanova pa svi odgovaraju nekim glupostima,al neka,to je vase,svaka cast...vise pitanja postavljat necu nikakva,ne zelim biti clan ovakve zajednice gde je glavno samo zajebavat i ismejevati ljude,umesto pomoci nekom...svakom svako dobro !
A sta da ti odgovore kad se pravis pametan sta god ti odgovore. Prvo ti je receno da ne kupujes taj konkretno motor. Ti si otisao i kupio. I sad su ti svi krivi sto ne pali, sto trosi pola litre ulja na 1000km, sto je amortizer mrtav i sto vristi menjaè.

alex997

Citat: Gavrolini poslato 02 Septembar, 2019, 18:55
Citat: alex997 poslato 02 Septembar, 2019, 18:35
e po ko zna koji put postavim neko pitanje i svaki put sprdacina,ljudi pitam najozbiljnija pitanja,nzm sta je problem generalno clanova pa svi odgovaraju nekim glupostima,al neka,to je vase,svaka cast...vise pitanja postavljat necu nikakva,ne zelim biti clan ovakve zajednice gde je glavno samo zajebavat i ismejevati ljude,umesto pomoci nekom...svakom svako dobro !
A sta da ti odgovore kad se pravis pametan sta god ti odgovore. Prvo ti je receno da ne kupujes taj konkretno motor. Ti si otisao i kupio. I sad su ti svi krivi sto ne pali, sto trosi pola litre ulja na 1000km, sto je amortizer mrtav i sto vristi menjaè.
Ma najbolje da sam kupio motor od tebe..kako si me ti jedini savetovao !!! ajde bezi bre

alex997

Nit sam pomenuo jedne sekunde da koga krivim i ti druze ne lupaj gluposti i ne pravi se pametan...pitam svaki put kad mi je nesto nejasno i ocekujem kolko tolko pristojne odgovore,a ne odgovore tipa " dolij kompresije " i ostale sprdacine !!

alex997

Citat: Laziæ poslato 02 Septembar, 2019, 18:52
Ne bi bilo lo¹e da ka¾e¹ ¹ta te muèi, gomila ljudi ovde jesu majstori, druga gomila nije ali ume da pogleda... :) [cheers]
vidis dole da pojedini znaju sta me muci i prate situaciju pomno al nista ne pomazu,samo odmazu raznim glupostima...a naime nisam ni trazio pomoc samo pitam za majstora pouzdanog..a ni to vise nije bitno,necu da se zamlacujem ovde,snaci cu se i sam

TEEfqd

mozda ako ne resava kompresija mozda je pogresan adapter

Ivicat

Imas 3T-racing u Balosavi. Izmedju Kv i Kg

Lazic

Citat: alex997 poslato 02 Septembar, 2019, 19:48
Citat: Gavrolini poslato 02 Septembar, 2019, 18:55
Citat: alex997 poslato 02 Septembar, 2019, 18:35
e po ko zna koji put postavim neko pitanje i svaki put sprdacina,ljudi pitam najozbiljnija pitanja,nzm sta je problem generalno clanova pa svi odgovaraju nekim glupostima,al neka,to je vase,svaka cast...vise pitanja postavljat necu nikakva,ne zelim biti clan ovakve zajednice gde je glavno samo zajebavat i ismejevati ljude,umesto pomoci nekom...svakom svako dobro !
A sta da ti odgovore kad se pravis pametan sta god ti odgovore. Prvo ti je receno da ne kupujes taj konkretno motor. Ti si otisao i kupio. I sad su ti svi krivi sto ne pali, sto trosi pola litre ulja na 1000km, sto je amortizer mrtav i sto vristi menjaè.
Ma najbolje da sam kupio motor od tebe..kako si me ti jedini savetovao !!! ajde bezi bre
Èovek mo¾e da se zajebe bezbroj puta u ¾ivotu, kupovina motora od Gavre definitivno nije zajeb... ;D

Gavrolini

Pa da je kupio od mene sigurno sad ne bi trazio majstora :)

El Jefe

Citat: alex997 poslato 01 Septembar, 2019, 00:14
A neki dobar majstor za Enduro motore u okolini Kraljevo-Kragujevac i ti gradovi okolo...postoji li neki pouzdan ? il da jurim u Zajecar kod Elvisa :D 
Знао сам да Елвис није мртав.
Друштво за заштиту од животиња

UFF

Citat: alex997 poslato 02 Septembar, 2019, 19:51
pitam svaki put kad mi je nesto nejasno i ocekujem kolko tolko pristojne odgovore,a ne odgovore tipa " dolij kompresije " i ostale sprdacine !!

e pa u tome i jeste problem, sto nesto ocekujes, jesi li platio za validan odgovor? nisi, a ocekujes ga ipak? dobijes qrac, to ocekuj i sledeci put pa ce ti biti ispunjena ocekivanja :D

Lazic