Glavni meni

Spisak moto servisera u Srbiji

Započeo pit, 28 Februar, 2013, 16:14

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: stilgar poslato 28 April, 2017, 21:52
Citat: navajo poslato 28 April, 2017, 21:22
Da, na njega sam mislila, i znam da su mu cene jace...koliko, to cu tek da vidim  [panic]

Obzirom da iskustva nemam ama bas ni malo, a nesto sam se smorila vise od svacijih pametnih ideja, i majstorija, palo mi je na pamet da odem kod ovlascenog servisera, i malo popricam sa covekom, pretresem motor, i uz put bankrotiram...kao da vec nisam dovoljno, *ebali me motori kud mi i padose na pamet [doh]
kad god sam kupio motor iso sam do Revolucije, imam veliko poverenje u njegov sluh.
ali si poceo da dovozis motore sa sve vise zapleta....sledeci me brine....izvadjem iz save kod obrenovca?....ne taj je vec dovozio deterdzent....mozda neki koji je upao u vodu kod usca....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: navajo poslato 28 April, 2017, 22:43
Pazi iskustva nemam, ali sa mnom uvek ide neko ko ga ima 40 godina okruglo bez dana ijednog bez motora...a i para nemam, nego me uhvatili neki pundravci...nesto me cacka sto hocu da proverim i jbg...nemam malo godina da me sisaju, bez obzira na manjak iskustva...javljam razvoj situacije kad se napokon razvije...ako Spale rascisti guzvu pre nego odem kod Joce oticicu kod njega sa drugarom koji se sa njim druzi godinama, a i vozi jedan od njegovih starih motora...tako da ako ja nemam iskustva uvek imam.nekog ko ga ima na pretek...nego sto ni njemu nekad ne ide protiv mojih pundravaca pa digne ruke...nije ni on da idem kod Joce, ali sam ja zapela jer ne mogu vise da cekam da se Splaletu rascisti guzva...tj htela sam.danas posto poto da odem, na kraju ne odoh...bem ti pms i pundravce..kao sto Joca rece preko telefona verovatno nije nista, ali hocu da je pogleda:)

Btw, nisam imala pojma da Revolucija ima servis?!?
nema...pojedinci koriste situaciju....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

stilgar

#22
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 April, 2017, 22:46
Citat: navajo poslato 28 April, 2017, 22:43
Pazi iskustva nemam, ali sa mnom uvek ide neko ko ga ima 40 godina okruglo bez dana ijednog bez motora...a i para nemam, nego me uhvatili neki pundravci...nesto me cacka sto hocu da proverim i jbg...nemam malo godina da me sisaju, bez obzira na manjak iskustva...javljam razvoj situacije kad se napokon razvije...ako Spale rascisti guzvu pre nego odem kod Joce oticicu kod njega sa drugarom koji se sa njim druzi godinama, a i vozi jedan od njegovih starih motora...tako da ako ja nemam iskustva uvek imam.nekog ko ga ima na pretek...nego sto ni njemu nekad ne ide protiv mojih pundravaca pa digne ruke...nije ni on da idem kod Joce, ali sam ja zapela jer ne mogu vise da cekam da se Splaletu rascisti guzva...tj htela sam.danas posto poto da odem, na kraju ne odoh...bem ti pms i pundravce..kao sto Joca rece preko telefona verovatno nije nista, ali hocu da je pogleda:)

Btw, nisam imala pojma da Revolucija ima servis?!?
nema...pojedinci koriste situaciju....
Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 28 Februar, 2013, 19:34
bio bih zahvalan kad mog telefona i imena i dalje ne bi bilo na tom spisku.....ja sam po prirodi lenj covek a pod pritiskom slabo funkcionisem....Radim na preporuku i tako i dalje nameravan...hvala Njanji sto se zabrinuo, ali koliko se secam ni on me nije nasao u nekom spisku servisera.....inace je spisak dobra stvar za one sto ulaze u moto pricu...oni sto duze voze imaju obicaj da pitaju nekog ko mu radi motor i dali je zadovoljan, i da eventualno tamo oteraju svog mezimca.....po meni tako i treba da ostane.

ko je pominjo servis, ja samo rekoh da imas odlican sluh, cujes sve na prvu, primarni lanac, bregaste, ako se cuju ventili, ceo orkestar il svira kako treba il nesto falsira :)

Citat
ali si poceo da dovozis motore sa sve vise zapleta....sledeci me brine....izvadjem iz save kod obrenovca?....ne taj je vec dovozio deterdzent....mozda neki koji je upao u vodu kod usca....

pitao sam za savet dal da uzimam nemoj sad, a reko sam ti i za sledeci motor, dragstar 650, a ako mora dragstar 1100, nadam se da ce da budu ko ispod cekica, pa samo kaficu da pijemo :)

Kostić

a da ode¹ do kocke? il do taleta. ili kod mene na parking, da ga ja probam. ka¾u da sam struèan za suzuki. ako ja ka¾em da je dobar i da ni¹ta ne treba da se dira to je amoni, a i ni¹ta ne ko¹ta. mo¾da alkohol ;D

Gavrolini

Citat: navajo poslato 28 April, 2017, 22:43
Pazi iskustva nemam, ali sa mnom uvek ide neko ko ga ima 40 godina okruglo bez dana ijednog bez motora...a i para nemam, nego me uhvatili neki pundravci...nesto me cacka sto hocu da proverim i jbg...nemam malo godina da me sisaju, bez obzira na manjak iskustva...javljam razvoj situacije kad se napokon razvije...ako Spale rascisti guzvu pre nego odem kod Joce oticicu kod njega sa drugarom koji se sa njim druzi godinama, a i vozi jedan od njegovih starih motora...tako da ako ja nemam iskustva uvek imam.nekog ko ga ima na pretek...nego sto ni njemu nekad ne ide protiv mojih pundravaca pa digne ruke...nije ni on da idem kod Joce, ali sam ja zapela jer ne mogu vise da cekam da se Splaletu rascisti guzva...tj htela sam.danas posto poto da odem, na kraju ne odoh...bem ti pms i pundravce..kao sto Joca rece preko telefona verovatno nije nista, ali hocu da je pogleda:)

Btw, nisam imala pojma da Revolucija ima servis?!?
Pa zar taj neko sa 40godina iskustva ne moze sam da proceni situaciju?

Kostić

u bife dolazi toliko likova koji opravljaju i popravljaju, nego je ona u ekipi koja nije sirotinja ko mi. :) i onaj bemve ¹to prodaje je èini mi se radetov.  :)

Kostić

stigare, mislim da zlaja iz kruzersa (bife) èini mi se prodaje njegov drag star ako se ne varam

stilgar

Citat: kosta66 poslato 29 April, 2017, 00:16
stigare, mislim da zlaja iz kruzersa (bife) èini mi se prodaje njegov drag star ako se ne varam
cekaj malo, tek sam uzo bandita, da izvozim sezonu makar, pa u toku zime ako se proda onda trazim sledeci, ako se ne proda vozim se i sledece sezone i tako kad naleti bice :)

Kostić

ok kapiram, al reko da zna¹ da zlaja prodaje njegov, ako nije odustao. a njegov je èinimi se veoma pa¾en i èuvan (iako je zlaja lik iz bifea :) )

navajo

Kole, jeste Radetov je Zule...on jadan i trpi sve vreme moje pundravce:)

Gavrolini, on i jeste procenio situaciju, ali je on tolika picajzla sto se tice motora, da ono sto 99% ljudi ne bi smetalo njemu ce da smeta...njegov motor  mora da bude pod konac, sto znaci i moj jer se smatra odgovornim sto ja uopste vozim..ko ga terao da me provoza par puta...hahaha

Po njemu Debela malo vuce u desno...sa nje nije padano, ali jeste bila ispustena...korman sam promenila, gume sam promenila, prednja je bila vise potrosena sa desne strane zbog tog vucenja, trouglove popustili pa zategli i pojma nemam sta sve je tu cackano, ali u svakom slucaju je sve mnooogo bolje nego sto je bilo...ja sam je juce vozila meni nista ne vuce, ali ja ni nemam iskustva da procenim...ali mi je vise preko glave da svi pametuju i cackaju...i da ne odem kod majstora ja cu je ovakvu voziti, ali hocu da zavrsim vise nagadjanja i petljanja...sto majstora kilavi motor...a gledajuci da ustedim ovo se sve razvuklo na citavu vecnost, cekajuci da neko nadje vremena ili sta vec...a i bre nadrndala sam se nesto i hocu da vise znam da li vuce ili ne vuce i ako vuce zbog kog kurca vuce..kako to da sredim i da ne slusam vise o tome da li motor vuce ili ne vuce!

Gadan mi ovaj pms...vuce nesto mnogo u desno izgleda...hahaha


navajo

U stvari mene nervira sopstvena nemoc...mrzim kada nesto ne znam i ne umem sama da uradim, pa zavisim od procene i znanja drugih ljudi!!!
:(

Boban_m

Nije atomska fizika. Malo po malo naucices osnove.

navajo

Za pocetak Djolenceta da naucim da sredjujem sama..on je mukica makar jednostavan:)

Glava Dole

Nista sladje nego sam srediti svoj motor :) A dok nesto ne sjebes ne mozes ni da naucis, tako da za to ne brini... samo polako, citaj, isprobavaj, davi sve koji znaju vise od tebe pitanjima kao ja od malena... i naucices... jedino tako moze jer se niko naucen nije rodio :) Ja oko vecih masina malo znam, ali se trudim da naucim, bas iz tog razloga bih pre crko nego da dam svoj motor majstoru pa sve i da znam da nikad vise nece da upali :) Takav sam i kraj, al mnogi to ne kapiraju pa cak i planirali kradje itd... neki tamo manijaci ;D Al i posle 4 ipo meseci ne odustajem i nadam se i dalje da cu ga jednog lepog dana cuti kako prede, sklopljen od strane mojih 10 prstiju :)

Nego, koga sa ovog spiska da cimam za plocice ventila, za koga mislite da toga ima najvise i voljan je da proda na komad? :)

navajo

Skinula sam Service manual za Debelu....ima da je naucim kao bukvar....hahahaha

Gavrolini

Ma sta ima veze i ako malo vuce. Vremenom ce ti jedna ruka malo biti jaca :)

Hattrick

Nama svima jedna jaca pa ne kukamo.  :)

navajo

Pa to sam i ja rekla..pola motora vuce pa niko ne kuka nego voze....a i onako mi je desna slabija ruka, njom pisem, a loptu bacam levom, pucam iz pistolja levom, tako da mi je leva uvek bila jaca ruka...taman cu sad da izjednacim:)

Da mi nije receno ja ne bih ni provalila da ista vuce, msm ne provaljujem ni sada, ali cisto da ne bih vise slusala o tom vucenju neka cika majstor kaze sta ima...koji god, Spale ili Joca...koga se prvo docepam...osim ako me ne prodju pundravci cim se ovo tmurno vreme popravi, pa sa njim i moje raspolozenje:)

Menjajte malo te rucice:)

To vucenje se navodno oseca pri malim brzinama i sporim zaokretima....pri vecim nsita...bez ruku ide pravo...ja je vala pustala nisam da bih to proverila:)

Glava Dole

Sad citam taj gornji post... pretrcao sam samo malo pre pa nisam primetio, sad vidim da se prica o vuci... ma vuce i moj blago pa mu nista nije falilo dok je palio, teran i do fabricki definisane brzine i mrdnuo nije cak i bez ulja u desnom stapu... tako da nakrivi kapu i uzivaj u djolencetu ;)

Boban_m