Ćao, Anonimni posetioče
Stranice: 1 2 [3] 4
Štampaj
Autor Tema: Spisak moto servisera u Srbiji  (Pročitano 18453 puta)
0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
navajo
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma Djolence & Debela
Kvalitet: +283 (49%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #40 - 29 April, 2017, 02:32 Ocena: 0
Ignoriši

Milose, Djoletu nista ne fali, to ova Debela zeza...mada, meni je dobra, rekoh danas da je ne dam sta god da joj fali i da cu i kljakavu da je vozim ako treba...a njoj garant nista ne fali, ili neka sitnica tj glupost na koju neko ne bi ni obratio paznju, a mozda ni provalio:)

Glupa kisa sutra....jedva cekam nedelju da vozim Debelu!
Kostić
Мравојед
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
ZXR750H1
slow drive - long life

Kvalitet: +2171 (21%)
Zahvalnice: 108

Odgovor #41 - 29 April, 2017, 06:46 Ocena: 0
Ignoriši

ovde već ima mesta za novu temu - kako se ne sređuje izbezuma Grin
navajo
Pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
Suzuki GN 125 & GSX 750 Inazuma Djolence & Debela
Kvalitet: +283 (49%)
Zahvalnice: 14

Odgovor #42 - 29 April, 2017, 11:11 Ocena: 0
Ignoriši

Trazicu od Lazica kratka uputstva, mada kako vidim ide to meni od ruke...hahahaha
perlx
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
アフリカ
CCEB

Kvalitet: +1699 (36%)
Zahvalnice: 85

Odgovor #43 - 29 April, 2017, 23:56 Ocena: 0
Ignoriši

Da, na njega sam mislila, i znam da su mu cene jace...koliko, to cu tek da vidim  panic

Obzirom da iskustva nemam ama bas ni malo, a nesto sam se smorila vise od svacijih pametnih ideja, i majstorija, palo mi je na pamet da odem kod ovlascenog servisera, i malo popricam sa covekom, pretresem motor, i uz put bankrotiram...kao da vec nisam dovoljno, *ebali me motori kud mi i padose na pamet d'oh
kad god sam kupio motor iso sam do Revolucije, imam veliko poverenje u njegov sluh.
ali si poceo da dovozis motore sa sve vise zapleta....sledeci me brine....izvadjem iz save kod obrenovca?....ne taj je vec dovozio deterdzent....mozda neki koji je upao u vodu kod usca....
Izvadjen kod Djerdapa a upao kod Obrenovca, al' taj nije pravio probleme. Pouzdani japanan zato naplacuje sa kamatom Smiley
Pohotni cica ce pre da ti doveze donese nesto sto su Nijemci zakopali pri povlacenju...

alex997
Voajer

Van mreže Van mreže
Kvalitet: -2 (5%)
Zahvalnice: 0

Odgovor #44 - 31 Avgust, 2019, 23:14 Ocena: 0
Ignoriši

A neki dobar majstor za Enduro motore u okolini Kraljevo-Kragujevac i ti gradovi okolo...postoji li neki pouzdan ? il da jurim u Zajecar kod Elvisa Cheesy  
ЯЭВОЛУТИОН
Mod
Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
zlata, kata i zeka ....babe naravno 35+
Kvalitet: +8396 (38%)
Zahvalnice: 718

Odgovor #45 - 02 Septembar, 2019, 16:08 Ocena: 0

inace zajebani ti enduro motori...mnogo cilindara i elektronike.....

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11
Taraba
Naopak mlađi
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
625 SXC
 Facebook: Poseti
WWJCD

Kvalitet: +3324 (45%)
Zahvalnice: 205

Odgovor #46 - 02 Septembar, 2019, 17:12 Ocena: 0
Ignoriši

Ja bi tu barem nekog magistra endurologije... ne ovi obicni sto cackaju one proste motore.

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?
alex997
Voajer

Van mreže Van mreže

Odgovor #47 - 02 Septembar, 2019, 17:35 Ocena: 0
Ignoriši

e po ko zna koji put postavim neko pitanje i svaki put sprdacina,ljudi pitam najozbiljnija pitanja,nzm sta je problem generalno clanova pa svi odgovaraju nekim glupostima,al neka,to je vase,svaka cast...vise pitanja postavljat necu nikakva,ne zelim biti clan ovakve zajednice gde je glavno samo zajebavat i ismejevati ljude,umesto pomoci nekom...svakom svako dobro !
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...
Osposobiti nesposobne, da bi onesposobili sposobne

Lokacija: Mlečni put, sunčev sistem, Zemlja, Beograd, Zvezdara...
Kvalitet: +8520 (18%)
Zahvalnice: 369

Odgovor #48 - 02 Septembar, 2019, 17:52 Ocena: 0
Ignoriši

Ne bi bilo loše da kažeš šta te muči, gomila ljudi ovde jesu majstori, druga gomila nije ali ume da pogleda... Smiley uzdravlje

Gavrolini
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
XT600  KTM EXC450
Kvalitet: +3068 (46%)
Zahvalnice: 179

Odgovor #49 - 02 Septembar, 2019, 17:55 Ocena: +2
Ignoriši

e po ko zna koji put postavim neko pitanje i svaki put sprdacina,ljudi pitam najozbiljnija pitanja,nzm sta je problem generalno clanova pa svi odgovaraju nekim glupostima,al neka,to je vase,svaka cast...vise pitanja postavljat necu nikakva,ne zelim biti clan ovakve zajednice gde je glavno samo zajebavat i ismejevati ljude,umesto pomoci nekom...svakom svako dobro !
A sta da ti odgovore kad se pravis pametan sta god ti odgovore. Prvo ti je receno da ne kupujes taj konkretno motor. Ti si otisao i kupio. I sad su ti svi krivi sto ne pali, sto trosi pola litre ulja na 1000km, sto je amortizer mrtav i sto vristi menjač.

alex997
Voajer

Van mreže Van mreže

Odgovor #50 - 02 Septembar, 2019, 18:48 Ocena: -4
Ignoriši

A sta da ti odgovore kad se pravis pametan sta god ti odgovore. Prvo ti je receno da ne kupujes taj konkretno motor. Ti si otisao i kupio. I sad su ti svi krivi sto ne pali, sto trosi pola litre ulja na 1000km, sto je amortizer mrtav i sto vristi menjač.
Ma najbolje da sam kupio motor od tebe..kako si me ti jedini savetovao !!! ajde bezi bre
alex997
Voajer

Van mreže Van mreže

Odgovor #51 - 02 Septembar, 2019, 18:51 Ocena: -2
Ignoriši

Nit sam pomenuo jedne sekunde da koga krivim i ti druze ne lupaj gluposti i ne pravi se pametan...pitam svaki put kad mi je nesto nejasno i ocekujem kolko tolko pristojne odgovore,a ne odgovore tipa " dolij kompresije " i ostale sprdacine !!
alex997
Voajer

Van mreže Van mreže

Odgovor #52 - 02 Septembar, 2019, 18:53 Ocena: 0
Ignoriši

Ne bi bilo loše da kažeš šta te muči, gomila ljudi ovde jesu majstori, druga gomila nije ali ume da pogleda... Smiley uzdravlje
vidis dole da pojedini znaju sta me muci i prate situaciju pomno al nista ne pomazu,samo odmazu raznim glupostima...a naime nisam ni trazio pomoc samo pitam za majstora pouzdanog..a ni to vise nije bitno,necu da se zamlacujem ovde,snaci cu se i sam
redshadow
Vikend bajker

Van mreže Van mreže
Kvalitet: +763 (25%)
Zahvalnice: 63

Odgovor #53 - 02 Septembar, 2019, 18:58 Ocena: +1
Ignoriši

mozda ako ne resava kompresija mozda je pogresan adapter
Ivicat
Iskusni pozer

Van mreže Van mreže
 Motor:
900rr
Kvalitet: +789 (33%)
Zahvalnice: 37

Odgovor #54 - 02 Septembar, 2019, 19:22 Ocena: +1
Ignoriši

Imas 3T-racing u Balosavi. Izmedju Kv i Kg
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
"Is this how time normally passes...? Really slowly...? In the right order...? If It`s one thing I cant stand, it`s an unpunctual alien attack..."  The Doctor... Motor: KLE500 Tardis edition...

Odgovor #55 - 02 Septembar, 2019, 20:10 Ocena: +1
Ignoriši

Ma najbolje da sam kupio motor od tebe..kako si me ti jedini savetovao !!! ajde bezi bre
Čovek može da se zajebe bezbroj puta u životu, kupovina motora od Gavre definitivno nije zajeb... Grin

Gavrolini
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
XT600  KTM EXC450
Kvalitet: +3068 (46%)
Zahvalnice: 179

Odgovor #56 - 02 Septembar, 2019, 20:45 Ocena: +3
Ignoriši

Pa da je kupio od mene sigurno sad ne bi trazio majstora Smiley

El Jefe
Iskusni bajker

Van mreže Van mreže
 Motor:
Унтер фире ојген
Kvalitet: +3092 (48%)
Zahvalnice: 88

Odgovor #57 - 02 Septembar, 2019, 21:31 Ocena: 0
Ignoriši

A neki dobar majstor za Enduro motore u okolini Kraljevo-Kragujevac i ti gradovi okolo...postoji li neki pouzdan ? il da jurim u Zajecar kod Elvisa Cheesy 
Знао сам да Елвис није мртав.

Друштво за заштиту од животиња
UFF
Administrator
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:
Honda CB600F Hornet '03
Yamaha FZ6 Fazer '04
Suzuki DL650V-Strom '05
Honda CBR600F4i '06
Yamaha MT-03 '07
KTM 690SM '08
Yamaha YZF-R1 '08
Honda CRF250L '13
Honda CB1000RA '09

Kvalitet: +12169 (27%)
Zahvalnice: 1021

Odgovor #58 - 02 Septembar, 2019, 22:45 Ocena: 0

pitam svaki put kad mi je nesto nejasno i ocekujem kolko tolko pristojne odgovore,a ne odgovore tipa " dolij kompresije " i ostale sprdacine !!

e pa u tome i jeste problem, sto nesto ocekujes, jesi li platio za validan odgovor? nisi, a ocekujes ga ipak? dobijes qrac, to ocekuj i sledeci put pa ce ti biti ispunjena ocekivanja Cheesy
Lazić
GayLord
Mega Moto Manijak

Van mreže Van mreže
 Motor:

Odgovor #59 - 02 Septembar, 2019, 22:49 Ocena: 0
Ignoriši

Surovi Uff... Shocked Grin Grin Grin

Stranice: 1 2 [3] 4
Štampaj
Moto Manijaci  |  Moto servisi, radionice i prodavnice  |  Servisi i radionice (Urednik: ЯЭВОЛУТИОН)  |  Tema: Spisak moto servisera u Srbiji