Glavni meni

Magli vam vizir

Započeo jevta, 28 Februar, 2013, 14:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Major

Pinlock je odlicna stvar. Dok nisam imao, samo malo odskrinem vizir i za par sekundi se odmagli. Nikad mi se u voznji ne magli nego samo kad stojim.

mareskin

Citat: draganmeda84 poslato 15 Maj, 2013, 03:02
Ja sam u Luisu kupio kacigu koja navodno ima pinlock a od prvog nosenja magli kao blesava.Zna li neko zbog cega?U pitanju je SHARK S700 [thumb_down]

Ja sam kupio kacigu koja ima pinlock, ali on nije postavljen na vizir veæ se nalazi meðu onim papirima uz kacigu. Nisam èak ni otvorio tu kesicu.
Mo¾da je kod tebe samo predviðeno da se kaèi ili mo¾da nisi video u kutiji?
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major

Mislim da ni jedna kaciga nema vec ugradjen pinlock vec se on stavi naknadno. E sad neke kacige imaju pinlock u pakovanju, a za neke druge moras dodatno da kupis.
Moguce da stvarno nisi stavio pinlock jer nemoguce da ti magli.

draganmeda84

Citat: Major poslato 17 Maj, 2013, 09:34
Mislim da ni jedna kaciga nema vec ugradjen pinlock vec se on stavi naknadno. E sad neke kacige imaju pinlock u pakovanju, a za neke druge moras dodatno da kupis.
Moguce da stvarno nisi stavio pinlock jer nemoguce da ti magli.
Izgleda da ja nisam dobio pinlock sa kacigom jer ga nema u papirima a i na viziru nema tog duplog stakla,prema tome moracu da ga naknadno kupim jer mi kreteni u Luisu nisu dali.Na zastitnoj foliji od vizira je pisalo da ima pinlock ali ga ocigledno nisam dobio:-(

Kanarinac

Jel imas ti na viziru dva kurica plasticna koja vire na unutra? Ako imas moze pinlock, ako nema ne mozes da ga zakacis

Panco.KV

Citat: Kanarinac poslato 20 Maj, 2013, 20:38
Jel imas ti na viziru dva kurica plasticna koja vire na unutra? Ako imas moze pinlock, ako nema ne mozes da ga zakacis
Moze ima pinlock sa samolepljivom trakom meni poslao drugar iz SLO.

mareskin

Citat: Kanarinac poslato 20 Maj, 2013, 20:38
Jel imas ti na viziru dva kurica plasticna koja vire na unutra? Ako imas moze pinlock, ako nema ne mozes da ga zakacis

To sam ja hteo da ga pitam, ali nisam mogao da se setim te reèi "kurica". U svakom sluèaju ako ima¹ te pomenute, onda mo¾e pinlock ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Panco.KV

uvek ko ima kurcic moze unutra   [rofl]

Kanarinac

Ja sam par minuta pokusavao da se setim naziva i onda sam skapirao da je kurcic idealno :D

Cuo sam za te lepljive, ali ne znam kako radi :) Tj sta se desava sa vizirom kad se skine, kako se skida taj lepak?

draganmeda84

Citat: Kanarinac poslato 20 Maj, 2013, 20:38
Jel imas ti na viziru dva kurica plasticna koja vire na unutra? Ako imas moze pinlock, ako nema ne mozes da ga zakacis
Imam dva okrugla plasticna nosaca koja vire ka unutra.Znaci to je to.Zna li neko koliko kosta pinlock?

dusankobgd


Major

Ne nosaci vec kurcici ;D

Pinlock ti je oko 35eur-a

draganmeda84

Citat: Major poslato 21 Maj, 2013, 10:49
Ne nosaci vec kurcici ;D

Pinlock ti je oko 35eur-a
Hvala na informacijama;D

Hohštapler

...dok sam trenirao plivanje, mi smo plivaèke naoèare (iznutra) premazivali ¹amponom da ne bi maglile.
Prvo se dobro prebri¹u pe¹kirom, pa na vrh pe¹kira kap ¹ampona pa razme¾e¹ i posle prebri¹e¹ suvim delom...
Tamo je radilo posao, nisam probao sa kacigom.
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

ili pljunes pa razmazes :)

Darko

Citat: Major poslato 21 Maj, 2013, 10:49

Pinlock ti je oko 35eur-a

jel se kupuje po modelu kacige ili je univerzalan ?

Ivan1979

Citat: Darko poslato 21 Maj, 2013, 12:57
Citat: Major poslato 21 Maj, 2013, 10:49

Pinlock ti je oko 35eur-a

jel se kupuje po modelu kacige ili je univerzalan ?

Sve zavisi koliki ti je kurcic  [rofl]

Kanarinac

Koja je marka kacige u pitanju? Odes tamo gde si kupio kacigu i kupis. Za nolan je ko 20 evra. Pojma nemam za ostale koje su cene, ali bi trebalo da budu u tom okviru

Major

Citat: Darko poslato 21 Maj, 2013, 12:57
Citat: Major poslato 21 Maj, 2013, 10:49

Pinlock ti je oko 35eur-a

jel se kupuje po modelu kacige ili je univerzalan ?

Mislim da se kupuje bas za odredjenu kacigu. Najednostavnije sto kaze Kanarinac odes tamo gde si pazario kacigu i mora da imaju.

Darko

Citat: Ivan1979 poslato 21 Maj, 2013, 14:35
Citat: Darko poslato 21 Maj, 2013, 12:57
Citat: Major poslato 21 Maj, 2013, 10:49

Pinlock ti je oko 35eur-a

jel se kupuje po modelu kacige ili je univerzalan ?

Sve zavisi koliki ti je kurcic  [rofl]

mmm nista specijalno ...  [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

hvala ozbiljnima  [thumb_up]