Glavni meni

prodavnice moto opreme i delova u salzburgu?

Započeo balcan girl, 26 Februar, 2013, 17:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Havarisan

Citat: balcan girl poslato 28 Februar, 2013, 19:44
i to znam gde je tamoo :D al je skupo u picku materinu :D jbg turisticki grad i onda deru sa cenama :D
kad prodjes Bec 75km prema Salzburgu imas iskljucenje za Loosdorf i tamo Jet pumpu, a na njoj sexy shop. nije uopste komplikovano za se iskljucis i ukljucis na auto put, a osim toga tamo ti je najjeftinije gorivo.

balcan girl

jos da kazem vozacu autobusa da tanka gorivo tamo i svim putnicima da idemo na ekskurziju u sexy shop :D mislim da bi to bilo fantasticnoooo :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

a posle ako bus ima zavese navucete ih i u mrkli mrak ko koga navata sa onim pendrecima,a? ;) ;) ;)

p.s "kupi jedan onaj long ding dong hong kong ili kako se vec zove,kad mlatnes da bude sigurica" ;) ;) ;)

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: Havarisan poslato 01 Mart, 2013, 21:30
Citat: balcan girl poslato 28 Februar, 2013, 19:44
i to znam gde je tamoo :D al je skupo u picku materinu :D jbg turisticki grad i onda deru sa cenama :D
kad prodjes Bec 75km prema Salzburgu imas iskljucenje za Loosdorf i tamo Jet pumpu, a na njoj sexy shop. nije uopste komplikovano za se iskljucis i ukljucis na auto put, a osim toga tamo ti je najjeftinije gorivo.
A Balkan...sta ti je iskustvo...zna covek ....a kao pakuje  motore....a ovamo trguje sa dildacima i lutkama :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

ma bitno je da se radiii :D nije bitno staaa :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: balcan girl poslato 03 Mart, 2013, 17:51
ma bitno je da se radiii :D nije bitno staaa :D
VIDIM DA SI SE VRATILA KUCI....Palmalend budi cudne porive u tebi
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

haahahahahah mislim da je presudno pijencenje do ranih jutarnjih sati :D :P boli me glava i tri metra okoloo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

A deluje tako iskusno mislim kao alcoholièarka ccc kako izgled mo¾e da prevari. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

retko kad toliko preteram kao sinoc :D al bolja sam od frajera :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

mareskin

Citat: balcan girl poslato 01 Mart, 2013, 21:43
jos da kazem vozacu autobusa da tanka gorivo tamo i svim putnicima da idemo na ekskurziju u sexy shop :D mislim da bi to bilo fantasticnoooo :D :D

Tamo sve to mo¾e da se proba pre nego ¹to se pazari :D Gde je Evropa, a gde smo mi?!? :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu