Glavni meni

prodavnice moto opreme i delova u salzburgu?

Započeo balcan girl, 26 Februar, 2013, 17:07

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

balcan girl

krajem marta palim u salzburg ( austrija, ajd da se preciziram mada svi znateee naravnoo  :P ) e sad osim louisa sta jos ima tamo od prodavnica i gde su? ako neko zna nek pomogneeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!


balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

eclipse4 bi mogao da ti kaze - on je sad tamo

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pa u istoj drzavi je sigurno ima bolji info nego ti jbg

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4

achtung dichtung,herr.wissinger zwei lopoven schlafen kukuruz :)

nije problem za nemacki ali ja sa njim uglavnom pricam engleski....kada nece oni srpski necu ni ja nemacki.
ovo,da ti olaksam,ni jedan prodavac nemoze da se zaposli u ja mislim 100% trgovackih radnji ukoliko neznaju engleski jezik,tako da ako znas engleski,nemacki ti nije potreban uopste.
sto se salza tice stvarno ne bih znao,jedino mogu da izguglam kao sto ces i ti uraditi,louis ias 100% i verovatno forstinger (uglavnom auto delovi i malo moto opreme,lazer,sq,kbc,held),ali pitaj prodavce gde jos ima,jako su ljubazni i ne strahuju od konkurencije,tako da ce ti sigurno reci dosta adresa.

ako navratis u becu,ja cu ti pokazati gde ima nocni bazeni,saune,kafici u stvari ti si pitala za moto opremu :)

balcan girl

hahahahhahaha :D :D hvala eclipse i prosli put sam se sporazumevala na engleskom :D a tesko da cu u bec malo mi daleko od salzburga :D :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

eclipse4


ЯЭВОЛУТИОН

vidi da ti Ruza da adrese sexi shopova....tamo ti je bolji izbor nego ovde
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

i to znam gde je tamoo :D al je skupo u picku materinu :D jbg turisticki grad i onda deru sa cenama :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

skupo al kvalitet ...jebi ga ne moze da bude doooobro i jeftino.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

nja nja :D previsee paraaaa za tako nestooo :D znaaam :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

a sta ces nama lepo da kupis u Salcburg
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

tebi pogotovo nista jer neces da mi sredis guvernal i xenoneee :P ostalima kurac da isteraju ociiii :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF


Bori¹a

balkan zivota ti nemoj meni tukidida, i ovaj jedan sto imam mi je mnogo kad ne radi nista ;D

balcan girl

dobro borisa sine ti u stvari neces da jebes jer da hoces dosad bi vec sto puta pozvao ruzu prema tome tebi dva tukidida bar s njima da se igras ako nista drugooo :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!