Glavni meni

Kad ste poslednji put radili nesto po prvi put?

Započeo UFF, 26 Februar, 2013, 00:03

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ЯЭВОЛУТИОН

lako je tebi da se odlucis....nemoj ostatak naroda da kvalifikujes...:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

boze celavi pa ja svaki dan kod zubara :D bozeeee svastaaa :D :D ovo prvo jos nisam probala :D pa jbg meni njanja ne donosi kremice ko tebi pa ti odmah sve isprobas :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ali te kremice su za dusu.....da dusa manje boli
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

ЯЭВОЛУТИОН

ma ja sam bezdusan...nego njih da ne boli...mnogo....ja ih ne zalim, oni to sami donose i sami sebe mazu.:)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Uncle Bob

Citat: revolution poslato 17 Mart, 2013, 20:56
ma ja sam bezdusan...nego njih da ne boli...mnogo....ja ih ne zalim, oni to sami donose i sami sebe mazu.:)
Joj ¹ta vam je svima rekao freza majstor sve vas potencijalne mu¹terije qava bezbolno  [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

neki manijaci su po prvi put probali tortu koju sam ja pravila :D i zamisli svi preziveli :D mozda :D nesto se ne javljaju :P
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Uncle Bob

Citat: balcan girl poslato 18 Mart, 2013, 01:21
neki manijaci su po prvi put probali tortu koju sam ja pravila :D i zamisli svi preziveli :D mozda :D nesto se ne javljaju :P
Ajd doði pa opravi reprizu  :o
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

po prvi put vozio bord

[attachment deleted by admin]

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

balcan girl

ziv jeeee :D to je bitno :D mozda malo nepokretan al proci ceee :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

pa olupao sam se lepo par puta
malo zglob na ruci, pa malo potiljkom od utaban sneg (jefta iskusno kupio kacigu za snowboard) i kad sam puko na repni prsljen i to se prenelo na moju diskus herniju tad rekoh ok dosta je za danas (a vec pao mrak, spustali smo se i nocu)

Uncle Bob

u bre bem ti tri ge telenor ebem im tmater ¹esti put pi¹am,ovajpi¹em poruku od kad si olupao kraj kième priznaj nama ni ðokica ti ne funkcioni¹e kako treba ¹to pre begaj na Banjicu tra¾i dr.mr.Jankoviæa èovek di¾e ðokicu iz murtvih pa parafini pa mal struja ko ne veruje nek dodze da proveri :-[ [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Uncle Bob

Nego kad se vrne¹ ajd ti malo na dijetalnu ranu na suvinu ne¹to si mi ubledeo  [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


dzimika

samo nije shvatio da su protektori na moto opremi na pogresnim mestima :D
nema stitnika za bulju i glavu :P

UFF

odradila posao odlicno
nit mi je bilo hladno nit sam bio mokar nit je bolelo (previse) kad sam padao :D

Major


misa-pei

Citat: UFF poslato 18 Mart, 2013, 13:37
odradila posao odlicno
nit mi je bilo hladno nit sam bio mokar nit je bolelo (previse) kad sam padao :D

Nezgodacija sa tim je ¹to ako padne¹ na o¹tar led, sjebe¹ moto jaknu. Nisam skoro gledao po¹to su jakne za skijanje, ali, zna¹ i sam po¹to je dobra moto jakna. A da te dr¾i suvim i zagrejanim, to nema dileme. Jo¹ po neko kuvano vince ili kuvana rakijica na nekom mestu sa dobrim pogledom...
Država je najveći neprijatelj naroda