Glavni meni

Kad ste poslednji put radili nesto po prvi put?

Započeo UFF, 26 Februar, 2013, 00:03

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

UFF

pa ne mogu da sjebem mnogo vise vec sjebanu i zakrpljenu jaknu tako da nije problem  ;)
a i ovaj materijal se ne bi apsolutno ni malo ostetio na ledu (po kojem ne vozim)



[attachment deleted by admin]

misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

Gargi

_Bio u æorki...kod drugara...mislim u poseti, i iznenaðen prijatno, sve neki fin narod tamo
Ponekad lepa reè jednostavno nije dovoljna...

Lazic

I ti si blesav, da nisi mo¾da kriminalce oèekivao da vidi¹ u zatvoru...[facepalm]

Uncle Bob

Citat: Laziæ poslato 18 Mart, 2013, 23:19
I ti si blesav, da nisi mo¾da kriminalce oèekivao da vidi¹ u zatvoru...[facepalm]
o¹ da mi donese¹ duvana? [rofl] [rofl] [rofl]
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

UFF

a sutra dan dok su dzimika i jefta vozili ja sam...

[attachment deleted by admin]

Lazic


Vale

danas prvi put vozila motor!!  :P  :P  :D :D :D :D :D  [motor]  [srce]

Jecko

Pre par meseci....za neke stvari mozda malo vise od par.. :) Prvi put letela avionom....videla okean...kupala se u istom...Bila na oooogromnom brodu.
Prvi put jela zablje batake....ppppiiiih ogavni su...prvi put plivala sa delfinima....ronila ispod raza tj onih velikih manta ...odvratne ogromne ribe sa malim sitnim zlim okicama...
Prvi put se vozila na rolerkosterima...mnoooogo su kul.. Prvi put mazila kojekakve zmije, gustere male i velike....Prvi put videla ajkule na metar od mene...srecom ja sam bila van vode:)
Prvi put videla pelikane, , prvi put videla i upoznala prave rastafarijance, prvi put videla i mazila macke sa sapama od po 6 prstiju....potomke Hemingvejevih macaka....prvi put se popela na svetionik, prvi put videla preko 100 vrsta leprihra u konzervatorijumu istih....prvi put prezivela gadan uragan na otvorenom moru.

Ima jos....ali sad ne mogu vise da se setim :)

Major


Jecko

Jeste i to....taj deo sam zaboravila... :) I kupali smo se goli u okeanu...i tako :D

Che


UFF


Bori¹a

prvi put seo na motor od 'iljadu kubikaaaaa vauuuuuu ahahahah kao pas u liftuuuuuu ;D


Andreja

Prvi put zaraðujem od neèega ¹to me ba¹ zanima i ¹to volim, tièe se automobila i motora :)
Danas me prvi put ujeo pas i to retriver, zaigrali smo se, jeb'o mi je kevu :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt


Major

Citat: Andreja poslato 19 April, 2013, 03:13
Danas me prvi put ujeo pas i to retriver, zaigrali smo se, jeb'o mi je kevu :D

Citat: mkt poslato 19 April, 2013, 05:10
svaka casst i nastavi dalje

[rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin


Juèe prvi put video sise kasirki u prodavnici. Nosi ¹iroko, a nagnula se preko pulta da mi ne¹to ubaci u kesu.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major