Glavni meni

Na samo 50-ak km od Nisa ....kakav prizor

Započeo pit, 21 Februar, 2013, 22:24

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: pit poslato 21 Februar, 2013, 23:17
         Smestaj ima vrlo povoljno u Nisu 10 evra sa cuvanom garazom u krugi Hostela Evropa

                     Hostel m oze da bude baza a odatle da se krece gde ocemo....po jugoistocnoj Srbiji.Dorucak kod mene i nesto za poneti nije nikakav problem a za kasnije snasli bi se nekako ...ili neki rostilj u prirodi ili kafane koje su dole skroz korektne sa cenom i kolicinom.



http://www.hostelevropa.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=6

Pi¹e da daju popust za grupe. Na slikama izgleda pristojno.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Jedna vo¾nja se uveliko planira na bjb-u.. samo ¹to je enduro orjentisana..
mada uvek neko treba da èuva stvari i odr¾ava vatru u bazi..

Jeste malo daleko od Beograda.. ali vredi se iscimati tolike kilometre za takve predele  [yahoo]

I minimum dva noæenja.. sa tendencijom na produ¾etke  [cheers]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

#22
Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 09:08
Jedna vo¾nja se uveliko planira na bjb-u.. samo ¹to je enduro orjentisana..
mada uvek neko treba da èuva stvari i odr¾ava vatru u bazi..

Jeste malo daleko od Beograda.. ali vredi se iscimati tolike kilometre za takve predele  [yahoo]

I minimum dva noæenja.. sa tendencijom na produ¾etke  [cheers]a

        Hvala na informaciji ali ne vidim kakve to veze ima sa nama...a pogotovu je neprimereno da nam reklamiras bjb-ove voznje ovde.A ovo i nije enduro vozna.Inace Staru  planinu sm obilazio dosta sa sa strane Babinog zuba...skoro cela moze da se prodje TDM -om ili GS-om (Marokanac) ...tako da to sto se tamo planira nije enduro voznja nego turisticki obilazak Stare planine sumskim zemljanim putevima.
           

pit

Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 08:19
Citat: pit poslato 21 Februar, 2013, 23:17
         Smestaj ima vrlo povoljno u Nisu 10 evra sa cuvanom garazom u krugi Hostela Evropa

                     Hostel m oze da bude baza a odatle da se krece gde ocemo....po jugoistocnoj Srbiji.Dorucak kod mene i nesto za poneti nije nikakav problem a za kasnije snasli bi se nekako ...ili neki rostilj u prirodi ili kafane koje su dole skroz korektne sa cenom i kolicinom.



http://www.hostelevropa.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=6

Pi¹e da daju popust za grupe. Na slikama izgleda pristojno.


          Ja sam ga koristio redovno jedno vreme ....objekat je napravljen pre nekoliko godina ...i tacno je da daje popuste za grupe.

Hohštapler

Sme¹taj je najmanje bitan...
Tamo treba ¹to kraæe da se bude. ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

sibin

bio davno na staroj planini i odusevio se, rado bih ponovo isao ali samo je problem nedostatak vremena :( 

Vlajko

Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 10:11

     Hvala na informaciji ali ne vidim kakve to veze ima sa nama...a pogotovu je neprimereno da nam reklamiras bjb-ove voznje ovde.A ovo i nije enduro vozna.
           

Sve enduro vo¾nje na bjb-u nemaju veze sa bjb-om osim ¹to su na forumu.. nikakvog uèe¹æa u organizaciji tu nema, osim ¹to se pojedinci anga¾uju i naprave zezanje za ljubitelje ¹ume i planine..

Pomenuo sam da ima zbog onih koji bi mo¾da i¹li na takve vanasfaltne vo¾nje bez obzira na kom je forumu to objavljeno..bitno je da se neko potrudio da za neki datum bude organizovana trasa vo¾nje, piæe, klopa, spavanje i dru¾enje  [yahoo]

Ja bih voleo i ovde da imamo za to temu.. mogu da otvorim kada bude zavr¹en kalendar za ovu godinu..

Sve to je u cilju ne promovisanja drugog foruma.. nego ¹irenje i uvlaèenje novih èlanova u enduro prièu.. neko bi sigurno da ide da se lomata po bespuæima i valja u blatu..ali nema s kim.. ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

mareskin

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 14:42
Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 10:11

      Hvala na informaciji ali ne vidim kakve to veze ima sa nama...a pogotovu je neprimereno da nam reklamiras bjb-ove voznje ovde.A ovo i nije enduro vozna.
           

Sve enduro vo¾nje na bjb-u nemaju veze sa bjb-om osim ¹to su na forumu.. nikakvog uèe¹æa u organizaciji tu nema, osim ¹to se pojedinci anga¾uju i naprave zezanje za ljubitelje ¹ume i planine..

Pomenuo sam da ima zbog onih koji bi mo¾da i¹li na takve vanasfaltne vo¾nje bez obzira na kom je forumu to objavljeno..bitno je da se neko potrudio da za neki datum bude organizovana trasa vo¾nje, piæe, klopa, spavanje i dru¾enje  [yahoo]

Ja bih voleo i ovde da imamo za to temu.. mogu da otvorim kada bude zavr¹en kalendar za ovu godinu..

Sve to je u cilju ne promovisanja drugog foruma.. nego ¹irenje i uvlaèenje novih èlanova u enduro prièu.. neko bi sigurno da ide da se lomata po bespuæima i valja u blatu..ali nema s kim.. ;D

Vlajko, pit nije bio upoznat sa tim. Nagovara me par prijatelja da menjam motor i da se usvinjimo po nekim barama, ali ¹ta æu kad jo¹ uvek volim da kuliram po suvom i ravnom. Ali, nikad se ne zna.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

pit

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 14:42
Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 10:11

      Hvala na informaciji ali ne vidim kakve to veze ima sa nama...a pogotovu je neprimereno da nam reklamiras bjb-ove voznje ovde.A ovo i nije enduro vozna.
           

Sve enduro vo¾nje na bjb-u nemaju veze sa bjb-om osim ¹to su na forumu.. nikakvog uèe¹æa u organizaciji tu nema, osim ¹to se pojedinci anga¾uju i naprave zezanje za ljubitelje ¹ume i planine..

Pomenuo sam da ima zbog onih koji bi mo¾da i¹li na takve vanasfaltne vo¾nje bez obzira na kom je forumu to objavljeno..bitno je da se neko potrudio da za neki datum bude organizovana trasa vo¾nje, piæe, klopa, spavanje i dru¾enje  [yahoo]

Ja bih voleo i ovde da imamo za to temu.. mogu da otvorim kada bude zavr¹en kalendar za ovu godinu..

Sve to je u cilju ne promovisanja drugog foruma.. nego ¹irenje i uvlaèenje novih èlanova u enduro prièu.. neko bi sigurno da ide da se lomata po bespuæima i valja u blatu..ali nema s kim.. ;D
[/quote

     Vido sam sad da je ta voznja u organizaciji desert foxa i ekipe iz pirota ....moze to da ispadne dobro zezanje.
       Ovo sto sam ja zamislio je opustena voznja bez unapred odredjenih ciljeva i sve ce zavisiti koliko se zadrzimo na nekom.mestu.
        Sto se tice stare planinne zakaciceml neke delove sigurno.....ostalo cemo.dogovarati na licu mesta..

pit

Citat: mareskin poslato 22 Februar, 2013, 15:31
Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 14:42
Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 10:11

      Hvala na informaciji ali ne vidim kakve to veze ima sa nama...a pogotovu je neprimereno da nam reklamiras bjb-ove voznje ovde.A ovo i nije enduro vozna.
           

Sve enduro vo¾nje na bjb-u nemaju veze sa bjb-om osim ¹to su na forumu.. nikakvog uèe¹æa u organizaciji tu nema, osim ¹to se pojedinci anga¾uju i naprave zezanje za ljubitelje ¹ume i planine..

Pomenuo sam da ima zbog onih koji bi mo¾da i¹li na takve vanasfaltne vo¾nje bez obzira na kom je forumu to objavljeno..bitno je da se neko potrudio da za neki datum bude organizovana trasa vo¾nje, piæe, klopa, spavanje i dru¾enje  [yahoo]

Ja bih voleo i ovde da imamo za to temu.. mogu da otvorim kada bude zavr¹en kalendar za ovu godinu..


Sve to je u cilju ne promovisanja drugog foruma.. nego ¹irenje i uvlaèenje novih èlanova u enduro prièu.. neko bi sigurno da ide da se lomata po bespuæima i valja u blatu..ali nema s kim.. ;D

Vlajko, pit nije bio upoznat sa tim. Nagovara me par prijatelja da menjam motor i da se usvinjimo po nekim barama, ali ¹ta æu kad jo¹ uvek volim da kuliram po suvom i ravnom. Ali, nikad se ne zna. 




         Ma.mene niko.ne nagovara ...sam se nagovaram da kupim.neki.enduro.i.unpotrazi sam ali bbrate sve sami krsevi .
            E sad alo.mi cefne ce prelomim i.kupim neku baglamu pa udri .




perlx

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 14:42
Ja bih voleo i ovde da imamo za to temu.. mogu da otvorim kada bude zavr¹en kalendar za ovu godinu..
Otvaraj.
Mozemo i onu svakodnevnu da napravimo.
[yahoo]

mareskin

Ja sam zainteresovan za ovu vo¾nju koju si predlo¾io. Ma, ja sam zainteresovan za sve vo¾nje :D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Vlajko

Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 15:46

     Vido sam sad da je ta voznja u organizaciji desert foxa i ekipe iz pirota ....moze to da ispadne dobro zezanje.
       

Onda gledaj da se samo datumi ne preklope.. a ja æu gledati da doðem na obe.. [cheers]

samo da bi navukao ljude mora¹ da im da¹ sadr¾aj.. 
a ja se sla¾em da su najbolje haj nehaj vo¾nje..samo da je neki lokalac tu..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 22 Februar, 2013, 16:04
Citat: pit poslato 22 Februar, 2013, 15:46

     Vido sam sad da je ta voznja u organizaciji desert foxa i ekipe iz pirota ....moze to da ispadne dobro zezanje.
       

Onda gledaj da se samo datumi ne preklope.. a ja æu gledati da doðem na obe.. [cheers]

samo da bi navukao ljude mora¹ da im da¹ sadr¾aj.. 
a ja se sla¾em da su najbolje haj nehaj vo¾nje..samo da je neki lokalac tu..

                  Moz se desi da naidjem ako kupim neku tetku ili XT -jku pa cak i sa TDM -om bi mogao dosta toga ...ali ako padne kisa najebo sam skroz....ne iscupa me niko iz blata.

Vlajko

Za to se ne sekiraj.. niko te ostaviti neæe  :P

Jel treba poimence da nabrajam kojih gabarita su, i koliko mogu da potegnu enduro bagra¹i..?

osim par kr¾ljavih svi su 100+ sa motorima 200+..
mada opasno su se rasuli te¹ka¹i i pre¹li na vibrirajuæe daske..

Shodno tome takve se i grupe prave.. br¾e gde je konstantna borba za ¾ivot.. i sporije turistièko-penzionerske.. napravi se tu jo¹ poneka otpadnièka ili kvarna..ali svo to ide u rok slu¾be  [yahoo]

A belo govno pada li pada  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Kanarinac

Kakva je situacija ako se krene R-om na ovaj put? AKo si ide asfaltom onda nije frka, ali ako se silazi onda jbg :)

jocale

destinacija gotivna... ja sam za! a i blizu mi je :)
Samo polako i pun gas

jocale

Citat: Kanarinac poslato 24 Februar, 2013, 20:16
Kakva je situacija ako se krene R-om na ovaj put? AKo si ide asfaltom onda nije frka, ali ako se silazi onda jbg :)
nadam se da nema voznje van asfalta... onda ne mogu ni ja... :/
Samo polako i pun gas

goranvojska

pite pa ja sam tu.nemora da pitas nista stizem sigurno.ja sam za posle moje zurke da to bude a i lepo je vreme posle tako da ti samo odredi datum i eto nas.

pit

Citat: Kanarinac poslato 24 Februar, 2013, 20:16
Kakva je situacija ako se krene R-om na ovaj put? AKo si ide asfaltom onda nije frka, ali ako se silazi onda jbg :)

           Necemo nigde da silazimo u off....eventualno mozda 50 -100 metara ako treba da dodjemo do nekog vodopada ili necega sto treba da se vidi i ti naravno pod uslovom da je suvo.Uostalom i ostali koji pokazuju interesovanje za voznju su sve putni motori.
            E sad sto se tice toga kakav je put to mozes da vidis na klipu iznad koji prikazuje kanjon reke Jerme.Znaci put je uglavno korektan ali ima deonica sa rupama ali nista tragicno sto ne moze da se prebrodi.Recimo put Babusnica -Pirot je malo problematican.... pre par godina je sa mnom bio drugar na fz 1 i malo je morao da uspori u odnosu na mene.Sve u svemu i ti sa R-om prolazis ladno.