Glavni meni

Na samo 50-ak km od Nisa ....kakav prizor

Započeo pit, 21 Februar, 2013, 22:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Hqcp8_ubrPg#!

           Kanjon Rosomacke reke....mene odusevila reprtaza ...prolazio sam nekolliko puta blizu a da nisam znao da uopste postoji onakvo mesto.Eto povoda za jednu odlicnu voznju netknutom prirodom.....Stara planina je tu a nije potreban ni enduro motor ...moze sa bilo kakvim.
         

UFF

 [thumb_up]

organizuje nam povoljan smestaj i klopu i eto voznje

pit

         Smestaj ima vrlo povoljno u Nisu 10 evra sa cuvanom garazom u krugi Hostela Evropa

                    Hostel m oze da bude baza a odatle da se krece gde ocemo....po jugoistocnoj Srbiji.Dorucak kod mene i nesto za poneti nije nikakav problem a za kasnije snasli bi se nekako ...ili neki rostilj u prirodi ili kafane koje su dole skroz korektne sa cenom i kolicinom.



http://www.hostelevropa.rs/index.php?option=com_content&view=article&id=3&Itemid=6

Hohštapler

..poèeo sam da gledam, al sam na 0:29 odustao, voditelj prièa kao onaj ¹to prenosi ultimate fight, nemam ¾ivaca, al verujem da je priroda sjajna! :)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

UFF

iskreno i ja sam izpremotavao
ali imam trandzu+kupio sam sator+znam da je klopa u nisu jeftina+samo trazim razlog za voznju tako da cu ovo definitivno da organizujem pa ko zeli sa mnom da manijaci dobrodosao je   [thumb_up]

hvala za ideju

pit



  Ma naravno ko doso dobro dosao ..a ja mislim da ce biti zainteresovanih .To moze da bude i dvodnevna akcija ....destinacije mozemo da odredimo nknadno .Ima bas interesantnih predela a garantujem da 99 % forumas nikad  nije bilo dole.Svi uglavno furaju Zlatibor Divcibare ...zapadnu Srbijui koja prelepa naravno ...ili Derdapsku magistralu...ali dole slabo ko da vozi a ima sta da se vidi.

pit

Kanjon reke JERME, onako, usput...( Dasukidis - Nikolić)

    Ovo je Pirot-Zvonacka banja-Babusnica.Neistrazeno skroz....na oko 50-60 km voznje ako sam sreo dva tri auta.


Hohštapler

...iz NSa je 330-350km samo do Ni¹a... :)
(auto-puta, èitaj pakla)
Ovim zanimljivijim putem ima i vi¹e!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Februar, 2013, 23:33
...iz NSa je 330-350km samo do Ni¹a... :)
(auto-puta, èitaj pakla)
Ovim zanimljivijim putem ima i vi¹e!

  A priznaj da nisi ni cuo da postoje ovakva mesta.

UFF

si lud bre?

peglamo regionalni avala, topola, kragujevac, krusevac, prokuplje , nis  (opste sam poznat da kad ja vodim putujemo duplo duze ali ja avantura zagarantovana)

onda mozemo dalje a mozemo i da prespavamo, sve zavisi koliko dana zelimo da provedemo na putu

u niskoj banji ima smestaj za smesne pare

pit



Da zaboravio sam Nisku banju ...ima kod Rendija dobar smestaj.....mislim da bi trebalo makar jednu spavanje da bude .Krene su ujutru kod mene ste oko 11 h i  ceo dan obilazimo...nekih 200-250 km....uvece spavanje i ujutru opet neka voznjica do popodne i to je to...ko oce moze i dalje...ja sam tu.

Hohštapler

Citat: pit poslato 21 Februar, 2013, 23:35
Citat: Andrej_Hotstepper poslato 21 Februar, 2013, 23:33
...iz NSa je 330-350km samo do Ni¹a... :)
(auto-puta, èitaj pakla)
Ovim zanimljivijim putem ima i vi¹e!

  A priznaj da nisi ni cuo da postoje ovakva mesta.

Priznajem, u taj deo nisam nikad za¹ao (znam znam "sedi jedan!"  [zvizdi])
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

  Eto ti prilke sad..ako imas vremena.

Hohštapler

Citat: pit poslato 21 Februar, 2013, 23:44
  Eto ti prilke sad..ako imas vremena.

Para, para... vremena uvek naðem... :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

symon

Vrlo sam zainteresovan i naravno do Ni¹a bez auto puta. Treba i da se vidim sa Krletom "Ninetom" kad sam veæ tamo. Jedva èekam...

pit


          Pa onda ostaje da odredimo datum sto pre to bolje....ako bude lepo vreme moze i kraj aprila ako je ladno onda maj posle Goranove zurke.
         

Simon69

Ko nece kad moze,nece moci kad bude hteo!

pit

 Gorane ajde nemoj da gledas samo...upadaj.

grber

#18
Ovaj kanjon na slikama deluje veliko ali je u stvari prilièno mali, i lepo zavuèen tako da se te¹ko nalazi. Ja ga pola sata tra¾io a bio manje od 100m od njega.

Taj deo Stare planine je vrlo lep, ima ponor, pa vodopad Tupavica i jo¹ toga...

A i taj drugi put do Zvonacke banje je vrlo lep, narocito kanjon i reka pored, zatim manastir Poganovo. Steta sto je hotel u zvonackoj banji bukvalno bio demoliran prosle godine kad sam obilazio taj deo...

mareskin

Citat: pit poslato 21 Februar, 2013, 23:28


  Ma naravno ko doso dobro dosao ..a ja mislim da ce biti zainteresovanih .To moze da bude i dvodnevna akcija ....destinacije mozemo da odredimo nknadno .Ima bas interesantnih predela a garantujem da 99 % forumas nikad  nije bilo dole.Svi uglavno furaju Zlatibor Divcibare ...zapadnu Srbijui koja prelepa naravno ...ili Derdapsku magistralu...ali dole slabo ko da vozi a ima sta da se vidi.

Ja sam definitivno za. Obavezno bih noæio.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu