Glavni meni

Tokom vikenda je pao jedan bajker

Započeo Bishke, 18 Februar, 2013, 14:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Bishke

Danas sam cuo da u sok sobi u Klinickom centru Srbije lezi decko/covek koji je preko vikenda doziveo nesrecu.Ne zna se koji motor,znam samo da je proklizao na rizlu,da je ziv ali da ima polomljena tri vratna prsljena :(

jel zna neko nesto vise o tome ?

Nesreca se dogodila u Beogradu ili okolini valjda
You should do one thing every day that scares you

micko_13

meni se desilo isto prsle godine na planina fruska gora,al hvala bogu nisam prosao tako lose!zelim mu svu srecu....

gojko

Citat: Bishke poslato 18 Februar, 2013, 14:21
Danas sam cuo da u sok sobi u Klinickom centru Srbije lezi decko/covek koji je preko vikenda doziveo nesrecu.Ne zna se koji motor,znam samo da je proklizao na rizlu,da je ziv ali da ima polomljena tri vratna prsljena :(

jel zna neko nesto vise o tome ?

Nesreca se dogodila u Beogradu ili okolini valjda
Nas drug iz Obrenovca. Trenutak nepaznje sa K5 1000 i na 30 metara od kuce  :(

Boban_m


Hohštapler

Mislim da stvarno jo¹ uvek nije vreme za motor... danas bio lep dan i video sam par njih na motorima, zavideo sam im, jeste sunèano al je temperatura zimska... Hladan asfalt, gume, rizle i blata svugde...  [veryangry]

®elim mu svako dobro, da se ¹to pre oporavi!  [cheers]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

CBRR1

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Februar, 2013, 22:41
Mislim da stvarno jo¹ uvek nije vreme za motor... danas bio lep dan i video sam par njih na motorima, zavideo sam im, jeste sunèano al je temperatura zimska... Hladan asfalt, gume, rizle i blata svugde...  [veryangry]

®elim mu svako dobro, da se ¹to pre oporavi!  [cheers]


[thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up] [thumb_up]

Bishke

Za ovu nesrecu mi je cale ispricao i najezio se,bas zbog toga sto sam i ja bajker....

Decku zelim brz oporavak !

Gojko jel moze detaljnije sta se desilo ??
You should do one thing every day that scares you

bigbad86

Nadam se da je sve ok sa vratom, tj da moze da se sanira :(

Slaninar

Citat: Andrej_Hotstepper poslato 19 Februar, 2013, 22:41
Mislim da stvarno jo¹ uvek nije vreme za motor... danas bio lep dan i video sam par njih na motorima, zavideo sam im, jeste sunèano al je temperatura zimska... Hladan asfalt, gume, rizle i blata svugde...  [veryangry]

Plus ¹to vozaèi jo¹ nisu navikli na motore. Koliko god debilan argument bio, kaèi nas - ako proseèan èovek ne oèekuje da se "sad voze motori & bicikli", onda ne oèekuje, jo¹ manje gleda i veæe su ¹anse da te poèisti.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

gojko

hteo je da ubaci motor u kombi i odveze da mu se ugradi akrap na suzuki. kad je izvezao motor do kombija krenuo je da ga provoza jedan krug kroz ulicu. stavio je kacigu i cim je krenuo posle 30 metara je isklizao i pao pod auto. nezgodno je udario treci prsljen na vratu.. neverovatno!
Sada mu se lekari bore za zivot. Dace bog da ozdravi.. Nadamo se najboljem!

micko_13


bigbad86

Auh koji baksuz... Nadamo se najboljem.

UFF


kide

Na¾alost,juèe 23.02.2013.god.usled povreda zadobijenih u udesu,Nikola je preminuo u bolnici !

Bishke

You should do one thing every day that scares you

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

CBRR1


Darko


Boban_m

Pokoj mu dusi. Ima li negdje na forumima njegova slika?

®or¾ GTI