Glavni meni

Yamaha Fz 6 n naked (2004,2005...god) -Iskustva,utisci,saveti,mi¹ljenja

Započeo Strux, 16 Februar, 2013, 00:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strux

E da, super sam vas nasmejao, vi mene malo ismevali...Ali ok, nekolicini poèetnici slu¾e za sprdanje...jbg, setite se svojih poèetaka...

CBRR1




Strux

Nije niko javio , nisam ba¹ totalni idiot, a i chat sve govori, tako da je suvi¹no da bilo ¹ta dodaje¹... Da, ispao si faca, napravio si budalu od mene,i ¹ta sad jo¹ hoæe¹?

Strux


CBRR1

Citat: Strux poslato 17 Februar, 2013, 01:52
Nije niko javio , nisam ba¹ totalni idiot, a i chat sve govori, tako da je suvi¹no da bilo ¹ta dodaje¹... Da, ispao si faca, napravio si budalu od mene,i ¹ta sad jo¹ hoæe¹?


na chatu nije bilo nista,i nisam napravio budalu od tebe,jer koliko vidim da je sprdnja isla na moj racun,a iskreno i nisi bas  [sutirakamen] kada nisi provalio dok nisi procitao pp...

Strux

Èoveèe jel ti ume¹ da èita¹? Iza¹ao sam na poèetnu i video na chatu tvoje i con3 komentare, 50 kubika, au budale i slièno, na kraju krajeva, nemam nameru da tro¹im vreme na nekog ko me zajebava i ismeva...

CBRR1

Citat: Strux poslato 17 Februar, 2013, 02:02
Èoveèe jel ti ume¹ da èita¹? Iza¹ao sam na poèetnu i video na chatu tvoje i con3 komentare, 50 kubika, au budale i slièno, na kraju krajeva, nemam nameru da tro¹im vreme na nekog ko me zajebava i ismeva...


auu budale i tome slicno je bilo upuceno Plazmi na chetu...

con3

(00:04:29) Plazma_Keks: sad ti je fi50 rcma
(00:07:36) CBRR1: Boze budaleeeee.​..
I kako si se ti pronasao ovde ?

Strux


CBRR1

Citat: Strux poslato 17 Februar, 2013, 02:06
©ta mi se pravda¹...Boli me uvo na kraju krajeva...


Bitno da si ti skapirao kako se citaju pp poruke...

CBRR1


Slaninar

Citat: Strux poslato 17 Februar, 2013, 02:06
©ta mi se pravda¹...Boli me uvo na kraju krajeva...

Jaoo, sad èitam, vidim naraslo na 4 strane.


Dru¾e, nisi ispao budala. Nisi mogao znati, nov si. Èovek se lepo zajebava na raèun svoj i jo¹ nekih, umro sam od smeha, al' nemoj to da prima¹ k srcu. Dobra je fora. Skontaæe¹ vremenom kako forum di¹e. Niko nema ni¹ta protiv tebe i pored sve zajebancije, 99% ljudi æe ti pomoæi koliko zna i mo¾e.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

ЯЭВОЛУТИОН

kupi bre bilo koji motor koji ima 500 ili 600 ccm....moze se poginuti i sa 50ccm, ali je lakse sa 1000 ccm...onda izaberes sredinu...nije lako , ali nije ni tesko poginuti....kompromis.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

UFF


CBRR1

Citat: UFF poslato 17 Februar, 2013, 11:46
Citat: CBRR1 poslato 17 Februar, 2013, 00:20
Citat: Strux poslato 17 Februar, 2013, 00:10
Pa i to je ok,pa kupi tu makinu iz svog nickname-a....:)


Jest pa da izginem...


[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

jel u autobus?
I to onaj kratki solo...aj da je zglobni pa da imam izgovor,dugacak sta vec al ovako  [doh] :D :D :D

con3

Ja mu predlozio cbr 600 jos mu okacio i slike da vidi on se naljuti :)

Bori¹a

hahahaah struks nije ti ovo nista, pff samo 2 strane, nisi ti dogurao do 17 kao ja ;D ;D ;D

mkt

kupi ono sto ti se svidi i ciaoo  [cheers]
neki kazu da se prvi bajk kupuje srcem a ne glavooom  [slomljenzid]