Glavni meni

Yamaha Fz 6 n naked (2004,2005...god) -Iskustva,utisci,saveti,mi¹ljenja

Započeo Strux, 16 Februar, 2013, 00:54

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Strux

Kako naslov teme ka¾e,interesuje me pomenuti model motora...Kakva su iskustva nekoga ko je imao prilike da isti poseduje i vozika?Kakav je za odr¾avanje,kao potro¹aè,udobnost na relacije od 250-300km?Dosta ljudi ga hvali kao dobar ,da ne ka¾em idealan motor za poèetnike zbog mirnoæe na niskim obrtajima,ali da opet tu ima potrebne snage da razviju extra velike brzine....Meni su velike brzine i 120km/h   [rofl]
Kolikoje dobar za nekoga ko tek pola¾e A kategoriju(imam 28 ,ali i solidnog iskustva na manjim makinicama,tipa apn 6 ,neke makinice od 125ccm) i par puta vozio drugarovu cbr900rr(99 god)...Imam samokontrolu i veliku ¾elju da odmah sednem na ono ¹to mi se sviða bez dugog perioda adaptacija....
Unapred hvala drugari....Nadam se da æe tema biti zanimljiva jer pomenuti motor volke ¹iroke narodne mase pa æe biti zanimljivo diskutovati na ovu temu...¾


Strux


Strux



Strux


Bori¹a

posto ti ispod imena pise taj motor, jel razmisljas da ga kupis ili si ga vec kupio?

Strux

P.S Na slici NA®ALOST nisam ja,ali biæe i to valjda....
Pozdrav [hello]

Strux

Pa vidi u profilu koliko sam proèitao,pi¹e unesite ime motora koji imate ili koji bi ¾eleli da imate .ili je bila teorija ©TO JE BABI MILO TO JOJ SE I SNILO... [rofl]
Nisam imao lo¹u nameru...

Strux

UUUUhh gre¹ka u koracima,sada sam gledao profil i video gde sam pogre¹io,nadam se da mi niko neæe gre¹ku uzeti za zlo...

Strux

Profil je update-ovan,ali se iskreno nadam da æe u skorije vreme taj naziv biti vraæen ponovo tu...


Strux

Hvala ¹to si mi ukazao na gre¹ku,nego ¹ta misli¹ o mopedu?Jak,slab,umeren,neka iskustva sa istiim?

Bori¹a

pa pazi brate za to ces morati da sacekas nekog iskusnijeg jer bas blage veze nemam bilo sta o bilo kom jacem motoru ;D

con3


Bori¹a

pa ako uporedi sa cbr900rr ne znam dal ce bas mnogo jako da mu bude...

Strux

Prièao sam malo sa Ga¹parom i Slaninarom,kao jednima od iskusnijih ,mislim da su mi¹ljenja pozitivna,ali hteo sam da ba¹ otvorim temu kako bi ¹to veæi broj ljudi uèestvovao u debati,a i kako bi istomi¹ljenici i ljubitelji modela imali na forumu jednu jasnu sliku o svim karakteristikama,vrlinama i manama istog,jer je i svrha da postoji dobar review modela,a ne da samo ja dobijam privatno saznanja o onom ¹to me interesuje,¾elim da to podelim sa èlanovima foruma...


Strux

U prvoj poruci sam napisao,vozio slabije motorèiæe tipa automatik,apn 6 celo detinjstvo,neke skutere i bratovu hondu 125 ccm nekoliko puta....A pro¹lo leto sam u dva tri navrata provozao drugarovu hondu cbr900rr(99.god),dodu¹e na relacije tipa 1km,maksimalne brzine 60-ak na èas...


Strux

Jbg,imam 28 godina,to mi je i vrlina i mana(mana:mator se ker u lov ne uèi  [rofl] ), a vrlina je verovatno to ¹to sam ozbiljan ,zreo,imam b kategoriju veæ 10 godina,i prilièno km uop¹te u saobraæaju,pa se nadam da æe mi i to dosta znaèiti...A opet ponavljam,èuo sam da je pomenuti bike dosta krotak,lagan za upravljanje,i preporuèljiv za poèetnike....