Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

mladji buraz polozio B ... yey

cekali smo 2 meseca termin za polaganje ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

El Jefe

Мене комисија истерала из кола јел сам их двапут окренуо на путу за 360 степени
Друштво за заштиту од животиња

DebeliZmaj

#21182
cekam da donese kuci probnu dozvolku pa krecu uvodni pregovori oko kupovine motornog vozila ...
sad zavisi od nivoa slihtanja da li ce dobije sa klimom ili bez klime .... jao steta sto nema vise a da
nesto valjalju i da nisu kolekcionarski primerci .., neka zastava ili jugo .. bez servo da se malo znoji dok
mota ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić


Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 14 Oktobar, 2021, 11:11
cekam da donese kuci probnu dozvolku pa krecu uvodni pregovori oko kupovine motornog vozila ...
sad zavisi od nivoa slihtanja da li ce dobije sa klimom ili bez klime .... jao steta sto nema vise a da
nesto valjalju i da nisu kolekcionarski primerci .., neka zastava ili jugo .. bez servo da se malo znoji dok
mota ...

југа за почетак и по шамар свако јутро пре него игде крене и девојку да му нађеш

ЯЭВОЛУТИОН

za juga ne treba servo....eventualno u mestu kad motas ali nikad nisam osetio potrebu za tim...a ako vec kupujes nemoj da si stipsa jer ces i ti da se neki put vozis u tom autu....samo nemoj smart jer tu osim imena nema nista pametno.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

DebeliZmaj

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 14 Oktobar, 2021, 14:18
za juga ne treba servo....eventualno u mestu kad motas ali nikad nisam osetio potrebu za tim...a ako vec kupujes nemoj da si stipsa jer ces i ti da se neki put vozis u tom autu....samo nemoj smart jer tu osim imena nema nista pametno.

pa parkira u doristu tu bas ima motanja .. nek se znoji
ja u tome da se vozim ..retko ... kad mene vozi tu je SUV ;0)
moze d avozi do 80kw/109ks sam kad je u kolima ili jace kad
sam ja u kolima opored njega ..,. sad nek pegla neki krsiks ...
pa na prolece/leto dobjie boklji pa opet tamo bolji pa
bolji pa posle dve god SUV ne tera ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ухватила ме мутава за курац док смо гледали филмић на јутјубу препо сам се сад спавам у бункеру

El Jefe

Уфатите и Ви њу колега, па нека се и она уплаши
Друштво за заштиту од животиња

bogdan

 sta sam nasao danas u testeri koja je posle popravke radila jos dve nedelje i stala , moran da nadjem prethodnog majstora da mi objasni kako je ovo odradio  :D






Glava Dole

Siromasna smesa ili losa toplotna vrednost svecice... ili i jedno i drugo...

PECA BMW

cepovan klip , kad mogu gume da se cepuju sto da ne i klip
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bogdan

klip je stradao od neznanja , za skidanje lancanika/kvacila mora se blokirati klip a od opterecenja i grejanja to zna da bude pretegnuto , losa blokada plus neiskustvo , od 5 do 30 evra stete , i meni je to jednom uspelo   neverovatno mi je da je ovo cepovanje i varenje/kovanje uopste drzalo  [neampojma]

Glava Dole

Nisam obratio paznju, na prvu mi se ucinilo da je samo nagoreo... auuuc :D

Inace, meni se ikad nije desilo(ja ih imao samo mali milion zaribanih), ali se secam price sa... dal bese svet skutera ili skuteri org foruma od pre 10+ godina lika koji je turpijao kineza pa se napatio s par klipa i rupama na istim. Takodje mislim da je neke cak i vario i da je to ferceralo mada se ne secam detalja, davno bilo, al sto se rupa tice to je sigurno... formira se rupa u pravcu svecice bez ikakve havarije.

milomir22

Siroma¹na sme¹a gorivom je jedini razlog zbog èega se èelo klipa bukvalno istopi i progori. Naime, previ¹e kiseonika, premalo goriva daje preveliku temperaturu sagorevanja, a rupa je u pravcu sveæice, jer je tu taèka koja je najvrelija u trenutku paljenja sme¹e. Bogata sme¹a gorivom ubija sveæice, a siroma¹na klipove.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

bogdan

taj slucaj koji milomir pomiinje nisam sreo kod testera , ginu one kao muve od presiromasne smese , toga sam se naridio , moozda cak jedna trecina svih kvarova bude to , kod tih karburatora se podesava ne samo smesa lera vec i punog gasa  tako da neznanje , losa regulaciona membrana ili los benzin i eto belaja , pregreje se toliko da pocne da topi klip prema izduvnom otvoru , zalepi karike i stane

Glava Dole

#21197
50cc:



70cc:



Taj kojem je kosuljica uletela u izduvni... nemam sliku klipa pri sebi al zna da ga imam na tavanu sigurno... mada mislim da ce pre biti da je tu nesto bilo ovalno i na temperaturi se zakacilo i to je to... losa zavrsna obrada nista vise:



malossi sport 70 polupolomljen:



i brusilicom iz moje ruke obradjen... teraj dalje, vozeno je to jos ihahaaj do prodaje :D



Ima toga jos, ovo sam na prvu iskopao... uglavnom sve siromasna smesa, jedino do rupe na klipu nisam stigao :D

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

mkt